Góra

Sunekos na brzuch – jak działa Sunekos na obszarze brzucha?

Sunekos na brzuch – jak działa Sunekos na obszarze brzucha?

Sunekos na brzuch jest idealnym wyborem jeżeli pragniesz, aby twój brzuch stał się elastyczny oraz jędrny, jeżeli męczą cię rozstępy lub twoja skóra stała się wiotka po ciąży bądź dużej utracie wagi. 

Czym jest Sunekos?

Sunekos jest nową metodą, która polega na podawaniu w skórę, za pomocą mezoterapii, preparatu zawierającego nieusieciowany kwas hialuronowy i kompleks wyselekcjonowanych aminokwasów (L-lizyna, L-leucyna, Glicyna, L-prolina, L-alanina, L-walina) , które wpływają na wewnętrzne struktury skóry pobudzając ją do intensywnej regeneracji. Taka kompozycja pobudza aktywność fibroblastów, które syntetyzują nowy kolagen oraz elastynę tym samym dochodzi do biogenezy skóry i zwiększenia elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej ECM, których redukcja wpływa na starzenie się i wiotkość skóry brzucha.

Działanie Sunekos

Mezoterapia preparatem Sunekos powoduje nawilżenie powierzchownych i głębokich warstw skóry, ma naturalne działanie wolumetryczne,  poprawia elastyczność i gęstość skóry brzucha. Skóra po kuracji Sunekos na brzuch ma zdrowy, promienny, młody wygląd. Efektem Sunekos na brzuch jest poprawa elastyczności i jędrności skóry, redukcja blizn oraz rozstępów na brzuchu oraz zmniejszenie wiotkości skóry brzucha. 

Sunekos na brzuch obejmuje kilka zabiegów, dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się zwykle 4 zabiegi w odstępach dobranych indywidualnie, zazwyczaj tygodniowych. Podawanie preparatu uzależnione jest od wyznaczonych celów, obszaru poddanego zabiegowi i stopnia zaawansowania wiotkości skóry. Sunekos nie ma ryzyka akumulacji i nie należy się obawiać podania zbyt dużej jego ilości. 

Przebieg procedury

Podczas procedury specjalista łączy ze sobą zawartość ampułek, czyli kwas hialuronowy z aminokwasami i tworzy preparat do iniekcji. Sunekos podawany jest wybraną przez specjalistę techniką mezoterapii igłowej. Sunekos na brzuch nie jest bolesny, ale w celu zniwelowania dyskomfortu istnieje możliwość wykonania znieczulenia w kremie. 

Efekty po jego zastosowaniu

Pierwszy subtelny efekt można zauważyć natychmiast po zabiegu, na ujędrnienie, rozświetlenie i wygładzenie skóry brzucha należy poczekać. Pierwsze potwierdzone w badaniach efekety widoczne są po 10 dniach, obserwuje się istotną poprawę nawilżenia skóry, pełny efekt kuracji utrzymuje się ponad 6 miesięcy. 

Po zabiegu może wystąpić obrzęk w miejscu iniekcji, który zmniejsza się do 3 dni, poza tym mezoterapia preparatem Sunekos nie wyklucza z codziennych aktywności. 

 

Sprawdź naszą ofertę na stymulatory tkankowe 

Artykuł o Sunekosie Body

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password