La Source
GóraMedycyna
estetyczna
kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby-

Wyjątkowe miejsce
na mapie Poznania


Nasze
kosmetyki
Gabitent La Source

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Zwane również pilingiem wodorowym | Hydrofocial | AguaPellH2 | HydroPell2

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu wgłąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki te perfekcyjnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni.

EKSTREMALNE OCZYSZCZENIE SKÓRY

Wodór ma dużo silniejsze i bardziej spektakularne oddziaływanie na naszą skórę niż dotychczas wykorzystywany tlen. Właściwości biochemiczne wodoru, łatwość jego przenikania przez barierę skórno-naskórkową czynią go nr 1 w nowoczesnym oczyszczaniu. Woda wodorowa redukuje aktywność wolnych rodników i może być stosowana jako woda pitna oraz w terapiach leczniczych, odmładzających, odchudzających oraz dla sportowców.

NA CZYM POLEGA OCZYSZCZANIA WODOROWEGO?

Oczyszczanie wodorowe, polega na prowadzaniu w głąb powierzchownych warstw skóry – naskórka mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru w formie jonowej.

Cząstki te działają jak magnez na wolne rodniki znajdujące się w komórkach – neutralizują reaktywne cząsteczki wolnych rodników na powierzchni skóry, czego sutkiem jest przeprowadzenie skutecznej terapii typu anti-aging.

Oczyszczania wodorowe wykorzystuje strugę wody pod zwiększonym ciśnieniem. Niewielkie rozmiary cząsteczki wodoru oraz jego mała masa cząsteczkowa pozwalają na penetrację pierwiastka w głębokie warstwy struktur skóry. Zjawisku temu towarzyszy elektroporacja, gdzie impulsy elektryczne tworzą w skórze mikrokanały, które są wrotami dotarcia do komórki substancji aktywnych.

OCZYSZCZANIE WODOROWE | BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie wiesz czy oczyszczanie wodorowe jest dla Ciebie? Potrzebujesz porozmawiać z naszymi przesympatycznymi specjalistami?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w relaksującej przestrzeni przy wodzie kokosowej! Woda kokosowa jest naturalnym elektrolitem i nawadnia lepiej niż woda mineralna.

Oczyszczenie i rozjaśnienie skóry
Zalety wody wodorowej
Gabitent La Source

zwalczania wolnych rodników i SKUTKÓW stresu oksydacyjnego

Poznań | Centrum obok Zamku

Oczyszczanie wodorowe można stosować na 2 sposoby:

Na jakie obszary można stosować peeling wodorowy?

Jakie są zalety i oczyszczania wodorowego?

Jakie są wskazania do oczyszczania wodorowego?

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting

OCZYSZCZANIE mikroskopijnymi cząstkami aktywnego wodoru

Dla kogo jest oczyszczanie wodorowe?

Metoda ta jest dedykowana nie zależnie od wieku dla każdego niezależnie od płci. Oczyszczanie wodorowe jest znakomitą propozycja dla osób, których skóra jest narażona na zanieczyszczenia, stres oksydacyjny, działanie smogu, zatem świetnie sprawdzi się u mieszkańców miast.

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting
La Source

mikrodermobrazja wodna

oczyść skórę na poziomie komórkowym i pozwól wydobyć z niej blask | skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje świeżością, staje się jaśniejsza i promienna

OCZYSZCZANIE WODOROWE | mikrodermabrazja wodna | HYDROBRAZIA

OCZYSZCZANIE NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

Jak często wykonywać oczyszczanie wodorowe?

Ilość wizyt zależy od stanu wyjściowego skóry oraz oczekiwań co do efektów terapii. Oczyszczanie można wykonywać nie częściej niż co 2 tygodnie. Profilaktycznie dla utrzymanie zdrowia, nawilżenia i czystości skóry zaleca się wykonywanie zabiegu 1 raz w miesiącu. Żeby stan cery poprawić na dłużej i uzyskać wyrównanie jej kolorytu, rozjaśnienie potrądzikowych czy posłonecznych przebarwień oraz spłycenie zmarszczek, trzeba powtarzać co cztery miesiące.

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na twarz krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

POŁĄCZ Metody

HIFU 3D

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na twarz krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

BOISZ SIE IGIEŁ?

RF BEZINWAZYJNA
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na twarz krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

PRZED?

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Jakie podjąć kroki po wykonaniu?

Użycie wody do złuszczania skóry i równoczesne “nasycenie” jej pielęgnacyjnym serum sprawia, że zaraz po hydrabrazji jest intensywnie ona nawilżona, rozświetlona i idealnie gładka.Taki efekt utrzymuje się zwykle do kilkunastu dni.

Oczyszczanie jest bezbolesne, a występujące po nim delikatnie zaczerwienienie skóry bardzo szybko znika.

Skóra przez około dwa dni, będzie zaczerwieniona i należy się powstrzymać od  nakładania makijażu przez ten czas wówczas jej regeneracja stanie się szybsza. Koniecznie, bez względu na porę roku, zaleca się używanie kremu z filtrem ochronnym SPF 30. Jeśli oczyszczanie zostało wykonane podczas lata, krem zapewniający kompleksową ochronę powinien posiadać SPF 50.

twarz 250 zł
twarz, szyja i dekolt 350 zł
twarz (jako dodatek do innego zabiegu) 100 zł
twarz, szyja i dekolt (jako dodatek do innego zabiegu) 150 zł

Do głównych przeciwwskazań należą:

 • choroby nowotworowe
 • aktywna opryszczka
 • ciąża i karmienie piersią
 • alergie
 • cukrzyca
 • infekcje wirusowe/grzybicze/bakteryjne
 • epilepsja
 • nadwrażliwość na działanie prądu
 • obecność implantów metalowych w okolicach poddawanych zabiegowi
 • rozrusznik serca

Co to jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe jest nowym hitem zabiegowym w branży kosmetologicznej i medycyny estetycznej. Efektywność i skuteczność zabiegu oczyszczania wodorowego w terapiach anti-aging w wersji z wykorzystaniem cząsteczek aktywnego wodoru jest imponująca. Popularność oczyszczania wodorowego cały czas wzrasta, warto zatem rozważyć zakup profesjonalnego urządzenia umożliwiającego przeprowadzanie tego typu zabiegów odświeżająco – oczyszczających. Na rynku kosmetycznym jest dostępne wiele takich urządzeń, które oferują szereg innowacyjnych technologii dających wymierne rezultaty w procesie oczyszczania i odmładzania skóry.

Oczyszczanie wodorowe – na czym polega zabieg?

Zabieg polega na prowadzania w głąb powierzchownych warstw skóry – naskórka mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru w formie jonowej. Cząstki te działają jak magnez na wolne rodniki znajdujące się w komórkach – neutralizują reaktywne cząsteczki wolnych rodników na powierzchni skóry, czego sutkiem jest przeprowadzenie skutecznej terapii typu anti-aging.

W jaki sposób wodór wprowadzany jest w głąb skóry? Urządzenia do oczyszczania wodorowego wykorzystują tutaj prostą technikę strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Niewielkie rozmiary cząsteczki wodoru oraz jego mała masa cząsteczkowa pozwalają na penetrację pierwiastka w głębokie warstwy struktur skóry. Zjawisku temu towarzyszy elektroporacja, gdzie impulsy elektryczne tworzą w skórze mikrokanały, które są wrotami dotarcia do komórki substancji aktywnych.

Urządzenie do przeprowadzaniu zabiegów oczyszczania wodorowego proponują nam szereg funkcji pozwalających na kilkuetapowe przeprowadzenie zabiegu. Na kompleksową terapię składa się w takim przypadku:

 • peeling wodorowy
 • oczyszczanie wodne z zastosowaniem koncentratów oczyszczających
 • aplikowanie substancji aktywnych, w tym czystego kwasu hialuronowego
 • zastosowanie ultradźwięków
 • zastosowanie prądów w celu elektrostymulacji
 • zastosowanie głowicy ciepło/zimno stymulującej skórę do lepszego funkcjonowania i łagodzenia stanów zapalnych skóry.

Oczyszczanie wodorowe – wskazania

Dla kogo i dla jakich typów cer zabieg oczyszczania wodorowego będzie właściwym rozwiązaniem? Procedura ta jako zabieg pielęgnacyjny jest dedykowana nie zależnie od wieku dla każdego niezależnie od płci. Oczyszczanie wodorowe jest znakomitą propozycja dla osób, których skóra jest narażona na zanieczyszczenia, stres oksydacyjny, działanie smogu, zatem świetnie sprawdzi się u mieszkańców miast.

Jakie cery należy poddawać zabiegom oczyszczania wodorowego?

 • cera zmęczona, szara, pozbawiona blasku,
 • cera odwodniona,
 • cera wymagająca dogłębnego oczyszczenia,
 • cera sucha, a także normalna, tłusta i mieszana, cera trądzikowa oraz naczynkowa – w zasadzie brak jakichkolwiek przeciwwskazań dla wybranego typu skóry.

Oczyszczanie wodorowe – zabieg odmładzający na twarz

Zabieg oczyszczania wodorowego to wciąż zyskuje swoich zwolenników. Zabieg może być zarówno zabiegiem bankietowym, jak i zabiegiem wykonywanym w serii, który doskonale kondycjonuje skórę i dodaje twarzy blasku, dzięki:

 • eliminację wolnych rodników
 • oczyszczanie skóry
 • odżywienie cery
 • poprawę jędrności i napięcia skóry

Oczyszczanie wodorowe – efekty

Efekty wykonania zabiegu oczyszczania wodorowego są zauważane natychmiastowo. Efekty są wręcz imponujące – cera staje się oczyszczona, odświeżona, zdrowo zaróżowiona i promienna. Jakich dokładnie rezultatów powinniśmy oczekiwać po tym zabiegów oprócz pierwszego pozytywnego wrażenia? Jakie efekty daje pełna seria zabiegowa oczyszczania wodorowego:

 • dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry,
 • poprawa kolorytu cery,
 • wzrost napięcia i elastyczności skóry,
 • przywrócenie cerze blasku,
 • nadanie zdrowego wyglądu,
 • rewitalizacja cery i jej głębokie nawilżenie,
 • zneutralizowanie wolnych rodników, a w efekcie redukcję szybkości procesu starzenia się skóry.

Oczyszczanie wodorowe – przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Niewątpliwą zaletą zabiegu oczyszczania wodorowego jest jego nieinwazyjność. Uwagę należy również zwrócić na bezpieczeństwo stosowania urządzenia. Jednak jak przy każdym zabiegu kosmetologicznym – również przy oczyszczaniu wodorowym mogą wystąpić powikłania pozabiegowe. Aby tego uniknąć należy doskonale znać przeciwwskazania do wykonywania zabiegu.

Do głównych przeciwwskazań należą:

 • choroby nowotworowe
 • aktywna opryszczka
 • ciąża i karmienie piersią
 • alergie
 • cukrzyca
 • infekcje wirusowe/grzybicze/bakteryjne
 • epilepsja
 • nadwrażliwość na działanie prądu
 • obecność implantów metalowych w okolicach poddawanych zabiegowi
 • rozrusznik serca

Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem, po którym rezultaty widać natychmiastowo. Może być wykonywany jako zabieg bankietowy przed ważnym wyjściem, a także jako terapia wykonywania w serii. Największą zaletą jest jego bezinwazyjność i bezbolesność, czyli najważniejsze kwestie na jakie zwracają uwagę klienci przy wyborze pielęgnacji gabinetowej. Zabieg jest wieloetapowy, a liczba etapów uzależniona jest od cery klienta i jego preferencji co do efektów zabiegowych. Zatem zakres ceny i czasu trwania zabiegu zależy od indywidualnych ustaleń z klientem oraz kosztu zastosowanych preparatów oraz kosmetyków podczas zabiegu. Zabieg możemy dodatkowo wzbogacić o relaksujący masaż twarzy, czy też nałożenie odżywczej maski.

Infuzja tlenowa – zabieg gwiazd Hollywood

Skóra jest zwierciadłem tego, co dzieje się w naszym organizmie.

Wszelkie niedoskonałości są często objawem stresu, nieprawidłowej pracy układu hormonalnego czy niewłaściwej diety, a także zaniedbań pielęgnacyjnych. Warto pamiętać, że to, co psuło się miesiącami czy latami niełatwo będzie naprawić dzień czy dwa przed ślubem. Pierwszym krokiem powinno być zawsze zweryfikowanie sposobu odżywiania. Jeśli nasza dieta jest uboga w witaminy, sole mineralne i dobrej jakości tłuszcze, odbije się to na kondycji cery.

Gabinety kosmetyczne oferują dziś wiele różnorodnych zabiegów, które mogą znacznie poprawić stan skóry. Wiele z nich wymaga jednak okresu regeneracji, ponieważ bezpośrednio po nich skóra może być zaczerwieniona czy podrażniona.

Odkryciem ostatnich lat stała się natomiast infuzja tlenowa, na której punkcie oszalał Hollywood.

Do jej stosowania przyznają się takie gwiazdy jak Madonna, Jennifer Lopez, Eva Longoria czy Justin Timberlake. Istotą tego nieinwazyjnego zabiegu jest wtłoczenie zamkniętych w serum składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego tlenu. Już sam tlen, odpowiednio stężony i podawany pod ciśnieniem wpływa na poprawę kondycji skóry. W medycynie tlen hiperbaryczny stosowany był m.in. do leczenia oparzeń i trudno gojących się ran. Ostateczny efekt uzyskuje się dobierając indywidualnie składniki do potrzeb cery. Ciśnienie tlenu powoduje, że substancje docierają do żywych komórek naskórka wpływając korzystnie na ich funkcjonowanie. W rezultacie uzyskujemy głębokie nawilżenie skóry, rozkurczenie zmarszczek mimicznych, wyrównanie kolorytu, wygładzenie i ujędrnienie skóry. Tlen podawany w ten sposób wykazuje właściwości przeciwzapalne. Zabieg doskonale sprawdza się zatem również u osób z problemami trądzikowymi i tendencją do wyprysków. Warto też zauważyć, że cera trądzikowa również wymaga nawilżenia. Częstym błędem popełnianym w pielęgnacji jest jej nadmierne wysuszanie zbyt agresywnymi środkami myjącymi i matującymi. Błąd ten można naprawić właśnie dzięki infuzji.

Wyjątkowość zabiegu polega również na tym, że może być on zastosowany przy każdym rodzaju skóry.

Niezależnie od tego, czy nasza cera jest cienka i wrażliwa, naczyniowa, czy raczej gruba i tłusta w każdym przypadku infuzja przyniesie korzystne efekty. Spektakularne zmiany zauważą zwłaszcza posiadaczki cer suchych, niedotlenionych, a także osoby palące papierosy. Co ważne – efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. U osób młodych, które nie mają większych problemów z cerą, działanie infuzji polega na profilaktyce przedwczesnego starzenia i utrzymywaniu prawidłowego poziomu nawilżenia naskórka. Posiadaczki (i posiadacze) cer dojrzałych natomiast – a za takie współczesna kosmetyka przyjmuje cery osób około 30 roku życia – zauważą redukcję zmian spowodowanych upływem czasu i niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego.

Jakie są zalety infuzji

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password