Góra
La Source

JAPOŃSKI MASAŻ KOBIDO | SPA

Rytuały | Masaże
masaz-kobido-zrelaksuj-sie-odstresowanie-glebokie-partie-miesni-lifting-relax-poznan
Nowosc w La Source

Czym jest masaż kobido?

Kobido to zestawienie manualnych technik masażu o różnej intensywności. Jest on zaawansowaną formą masażu japońskiego, który działa nie tylko na powierzchnię skóry, lecz także na jej głębsze warstwy i mięśnie. Kobido charakteryzuje się głównie tempem operowania przez masażystę rękami oraz palcami, łączy ruchy powolne oraz szybkie. Dzięki szybkim ruchom stymuluje się skórę w celu osiągnięcia liftingu, natomiast ruchy powolne wprowadzają w stan niesamowitego relaksu i odprężenia.

Procedura

Masaż Kobido składa się z kilku etapów

Jakie są efekty masażu?

Japoński masaż Kobido niweluje zmarszczki i wprowadza ciało w głęboki relaks. Uaktywnia także nerwy twarzy oraz zwiększa przepływ energii dzięki czemu osiągamy efekt liftingu. Masaż jest intensywny lecz bezbolesny. Dzięki technikom Kobido możemy naturalnie zniwelować napięcia mięśniowe powodujące zmarszczki mimiczne, zapobiegać oraz zmniejszyć efekty starzenia się skóry, stymulować produkcję elastyny i kolagenu, odzyskać młodszy wygląd twarzy dzięki stymulacji głębokich partii mięśni. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty zalecamy serię 10 masaży oraz zachęcamy do skorzystania z abonamentu.

m
m

Prezenty za 235,00 zł

Podpisując umowę abonamentową poza 50% zniżką na każdy zabieg z oferty otrzymasz prezent o wartości 235,00 zł

DLA KOGO JEST KOBIDO?

Masaż Kobido idealni sprawdzi się, gdy potrzebujemy relaksu. Procedura ta zalecana jest dla osób, które mają wiotką skórę, przebarwienia skóry, a nawet….cienie pod oczami! Masaż Kobido jest jednocześnie masażem relaksującym oraz ujędrniającym. Często mówi się o tym masażu, jako o bezskalpelowym liftingu.

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting infuzja tlenowaMedycyna
estetyczna
kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby-

Wyjątkowe miejsce
na mapie Poznania


Nasze
kosmetyki
m
m

Bez igieł!

W ofercei zabiegi w wersji beziogłowej!

m
m

Prezenty

Prezenty i niespodzianki dla każdego klienta

m
m

Poczęstunek

Woda kokosowa dla każdego!

m
m

Technologia

Najnowocześniejsza kriolipoliza z głowicą 360 i HIFU 3D

m
m

Przytulne otoczenie

Serdeczna obsługa, która zawsze ma dla Ciebie czas!

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password