La Source
GóraMedycyna
estetyczna
kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby-

Wyjątkowe miejsce
na mapie Poznania


Nasze
kosmetyki
Gabitent La Source

Osocze bogatopłytkowe PRP | Lifting Wampirzy

Poznań | Centrum obok Zamku, ul. Kościuszki 86/5
Mezoterapia z wykorzystaniem autologicznego preparatu osocza w celu naturalnego odmłodzenia oraz regeneracji skóry

NA CZYM POLEGA LIFTING WAMPIRZY?

Rewitalizacja skóry osoczem bogatopłytkowym, tzw. lifting wampirzy, to metoda walki ze zmarszczkami, która bazuje na preparacie sporządzanym z krwi klienta. Na chwilę obecną jest to jeden z najskuteczniejszych odmładzających zabiegów, który daje trwałe i widoczne efekty uelastycznienia i wygładzenia naskórka.
 
Już jedna terapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego wystarczy, by odmłodzić skórę i poprawić jej jakość.
 

Jakie korzyści daje osocze bogatopłytkowe PRP?

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP | BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie? Potrzebujesz porozmawiać z naszymi przesympatycznymi specjalistami?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w relaksującej przestrzeni przy wodzie kokosowej! Woda kokosowa jest naturalnym elektrolitem i nawadnia lepiej niż woda mineralna.

LIFTING WAPIRZY OD 300 zł? >

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP – ILE WIZYT POTRZEBUJESZ BY ZOBACZYĆ EFEKTY?

Osocze bogatopłytkowe PRP stanowi autologiczny koncentrat złożony z płytek ludzkiej krwi znajdujących się w niewielkiej objętości osocza.

Krew potrzebna do sporządzenia takiego preparatu jest pobierana bezpośrednio przed przystąpieniem do zabiegu, a następnie przy pomocy specjalistycznych urządzeń poddawana opracowaniu, w trakcie którego dochodzi do wyodrębnienia z niej plazmy bogatopłytkowej (PRP).

W ten sposób przyrządzony koncentrat zawiera szereg elementarnych białkowych stymulatorów wzrostu, wydzielanych przez płytki krwi, aby inicjować proces regeneracji tkanek. Dzięki temu, że wszystkie składniki pochodzą z pobranej krwi, nie występuje ryzyko reakcji immunologicznych czy jakichkolwiek objawów nietolerancji.

La Source
CO WARTO ŁĄCZYĆ Z OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM?

Dla kogo jest osocze bogatopłytkowe?

La Source
Alternatywa dla osocza

Osocze bogatopłytkowe – jeden zabieg i dwa efekty w jednym!

Osocze to stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Sposób podania preparatu czyli mezoterapii lub iniekcja urządzeniem Vital Injector stymuluje również skórę do przebudowy

1) rewitalizacja skóry

2) przebudowa skóry i zniwelowanie przebarwień

WAMPIRZY LOFTING – kiedy można wykonać kolejny zabieg z wykorzystaniem osocza?

Najlepsze rezultaty wampirzego liftingu można zaobserwować po wykonaniu serii minimum trzech zabiegów. Po pierwszym wyraźnie poprawia się koloryt skóry oraz jej struktura. Zwiększa się także jej nawilżenie. Po drugim zabiegu zwiększa się gęstość skóry, trzeci sprawia, że jest ona grubsza i bardziej jędrna. Seria wampirzego liftingu wpływa również na poprawę owalu twarzy i spłycenie zmarszczek mimicznych. 

Zaraz po zabiegu skóra twarzy jest bardzo mocno zaczerwieniona, a na jej powierzchni widoczne są dziesiątki ukłuć. Po 2-3 godzinach wszystkie objawy powinny ustąpić, dlatego następnego dnia można już normalnie funkcjonować.

Gabitent La Source

Zregenerowana skóra i podniesiony owal twarzy

Poznań | Centrum obok Zamku

Stosują go Kim Kardashian, Gisele Bundchen i Joanna Krupa

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE NA CIAŁO

ODMŁADZANIE SKÓRY DOJRZAŁEJ | ODZYSKANIE WITALNOŚCI

Intensywną i kompleksową terapię odmładzająca z gwarancją widocznych rezultatów. Sposób na szarą i zmęczoną skórę.

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting
La Source

Kuracja dedykowana skórze dojrzałej

Osocze polecane jest na pierwsze oznaki starzenia skóry jak i dla skóry dojrzałej pozbawionej blasku

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE | CZYLI WAMPIRZY LIFTING - UZYSYKAJ MŁODZIEŃCZY BLASK

Lifting Wampirzy – jak często powtarzać?

Najczęściej zaleca się podawanie osocza w serii co ok. 2-4 tygodnie. W pierwszych dniach po wykonaniu liftingu wampirzego można nie zauważyć wprawdzie dużych zmian na skórze, ale efekty zaczną być widoczne mniej więcej po 2-3 tygodniach.

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

Rozjaśnia blizny

i rozstępy

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

Ujędrnia skórę

Odmłodza
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

pełen efekt po

10 -14 dniach i narasta do 3 mc

JESTEŚ ALERGIKIEM? OSOCZE BOGATOPŁYTOWE TO BEZPIECZNY WYBÓR

Wampirzy lifting polecany jest osobom, które chcą w znaczący sposób poprawić wygląd skóry, ale nie chcą decydować się na zabiegi z użyciem botoksu czy inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej.

 

To bezpieczna metoda, dzięki której można widocznie odmłodzić skórę twarzy, szyi czy dekoltu, pozbyć się zmarszczek, poprawić koloryt skóry oraz jej napięcie.

Wampirzy lifting -w jakim wieku można go stosować

Terapię osoczem bogatopłytkowym wykonywać można w każdym wieku, choć w zależności od kondycji skóry, należy spodziewać się różnych efektów. Wampirzy lifting przeprowadzony w młodym wieku (poniżej 35. roku życia) stosuje się profilaktycznie i przeciwstarzeniowo. Zabieg wystarczy przeprowadzić raz na półtora roku. Między 35. a 45. rokiem życia zaleca się przeprowadzenie kolejnej serii po 9-12 miesiącach. Po 60. roku wampirzy lifting powinno przeprowadzać się co trzy, dziewięć i osiemnaście miesięcy po wykonaniu pierwszego zabiegu.

8 powodów

8 powodów, dla których warto wybrać osocze?

Wszystko na temat osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe, czyli skuteczna, rewitalizująca terapia odmładzająca zwana również  wampirzym liftingiem. Znana z działania napinającego i korygującego owal twarzy. Procedura jest nieinwazyjna, podaje się ją metodą mezoterapii, a daje spektakularne efekty.

Informacje i pytania na temat osocza bogatopłytkowego:

Czym jest osocza bogatopłytkowe PRP popularnie nazywanego wampirzym liftingiem?
Jak przebiega procedura z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?
Jakie są przeciwwskazania do PRP?

 

Z czym warto łączyć lifting wampirzy?
Jakie efekty daje zastosowanie wampirzego liftingu?
Kto może skorzystać z wampirzego liftingu?

 

Jakich efektów spodziewać się po osoczu bogatopłytkowym PRP/wamiprzym liftingu?


Jaka jest cena procedury z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?
Jak często można powtarzać procedurę wampirzego liftingu?

Czym jest osocze bogatopłytkowe popularnie nazywane wampirzym liftingiem?

Wampirzy lifting, który jest znany także pod nazwą PRP (Platelet Rich Plasma) czy osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat pozyskiwany z własnej krwi. Zyskał swoją sławę, dzięki popularnej, amerykańskiej rodzinie Kardashianów, która korzysta z jego fantastycznych właściwości na porządku dziennym. PRP to skoncentrowany preparat, bogaty w płytki krwi, które są zawieszone w osoczu. Bogaty jest w składniki aktywne naturalne dla człowieka, między innymi są to składniki i czynniki wzrostu odbudowywujące komórki.

Jak przebiega procedura z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?

Po przyjściu do gabinety medycyny estetycznej na początku przeprowadzany jest wywiad z klientem. Procedurę PRP może wykonywać jedynie lekarz, pielęgniarka bądź osoba z odpowiednimi uprawnieniami, które pozwalają im na pobór krwi. Po przeprowadzonym wywiadzie i wypełnieniu odpowiednich zgód klient jest zaproszony do gabinetu i przygotowany do poboru krwi. Krew jest pobierana do specjalnej probówki, która posiada certyfikat potwierdzający jej podwójną sterylność oraz możliwość iniekcji wtórnej. Następnie jest odwirowywana w celu uzyskania drogocennego osocza. Podaje się je metodą mezoterapii, czas podania osocza bogatopłytkowego wynosi maksymalnie 30 minut, bo później traci swoje właściwości. PRP można zastosować praktycznie na każdy obszar skóry, który tego wymaga.

Jakie są przeciwwskazania do PRP?

Osocze jest naturalna i nieinwazyjną metodą, ale jednak nie wszyscy mogą z niego skorzystać:
– kobiety w ciąży i karmiące;
– osoby z historią onkologiczną;
– osoby z chorobami wirusowymi;
– osoby stosujące leki przeciwzakrzepowe;
– osoby z problemem krzepliwości krwi;

Z czym warto łączyć lifting wampirzy?

Osocze bogatopłytkowe warto łączyć z radiofrekwencją mikroigłową i termoliftingiem.

Jakie efekty daje zastosowanie wampirzego liftingu?

Po zastosowaniu osocza bogatopłytkowego zauważysz u siebie:
– korektę owalu twarzy;
– ujednolicony koloryt twarzy;
– zniwelowanie blizn potrądzikowych;
– spłycenie zmarszczek w miejscu podania;
– napięcie i ujędrnienie skóry;
– głębokie nawilżenie skóry
polepszenia ukrwienia;

Skóra odzyskuje swój młodzieńczy wygląd i blask, dzięki stymulacji komórek macierzystych i fibroblastów do produkcji nowego kolagenu.

Kto może skorzystać z wampirzego liftingu?

Praktycznie każdy kto nie posiada przeciwwskazań do tej procedury może z niej skorzystać. Osocze bogatopłytkowe jest preparatem antologicznym co sprawia, że nawet alergicy mogą skorzystać z niego świetnych właściowości.
Należy pamiętać, że PRP nie tylko służy do odmładzania skóry, ale również skutecznie regeneruje komórki. Osocze bogatopłytkowego jest także wykorzystywane jako terapia na wypadające włosy. Dzięki temu, że jest to preparat naturalny można wykorzystać go na wiele sposobów, metoda ta jest bezpieczna dla każdego.

Jaka jest cena procedury z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?

Cena za osocze bogatopłytkowe jest uzależniona od ilości jego podania. W przypadku jednej probówki jest to koszt około 600zł za 3,5ml – 5ml preparatu. Taka ilość spokojnie wystarczy na ostrzyknięcie całej twarzy.

Jak często można powtarzać procedurę wampirzego liftingu?

Terapię osoczem bogatopłytkowym można powtarzać, zalecana seria to 3 wizyty z 3 tygodniowymi odstępami. Efekty po zastosowaniu serii utrzymują się do roku, dlatego warto wykonywać procedurę przypominającą raz na pół roku. Jednak seria mocno uzależniona jest od potrzeb klienta oraz obszaru podania, dlatego konsultacja przed procedurą jest tak ważna, podczas niej ustalany jest plan działania.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania osocza bogatopłytkowego?


Osocze jest naturalna i nieinwazyjną metodą, ale jednak nie wszyscy mogą z niego skorzystać:
– kobiety w ciąży i karmiące;
– osoby z historią onkologiczną;
– osoby z chorobami wirusowymi;
– osoby stosujące leki przeciwzakrzepowe;
– osoby z problemem krzepliwości krwi;

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password