La Source
Góra

Zabieg ACRS Autologiczne bogato cytokinowe serum

Gabinet Medycyny Regeneracyjnej i Estetycznej La Source oferuje innowacyjny zabieg ACRS (autologous cytokine-rich serum), który wykorzystuje autologiczne serum bogate w cytokiny, pobrane z krwi pacjenta. To wyjątkowe serum zawiera 15-krotnie większą ilość czynników wzrostu i 15 do 25 razy więcej interleukin przeciwzapalnych w porównaniu do standardowej krwi, co czyni je najcenniejszym koncentratem krwi dostępnym obecnie na rynku. Zabieg ACRS to najbardziej autologiczny stymulator tkankowy dostępny dla pacjentów. Co istotne, nie zawiera żadnych substancji dodatkowych, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

 

Dlaczego czynniki wzrostu i interleukiny przeciwzapalne występują w tak dużej ilości w serum ACRS? Są one naturalnie wytwarzane podczas stanów zapalnych, aby wspomagać proces regeneracji uszkodzonej tkanki i hamować przewlekłe stany zapalne, które nie są korzystne dla zdrowia tkanek. Technologia ACRS generuje kontrolowany stan zapalny w laboratorium poprzez kontakt z opatentowanymi szklanymi kulkami o właściwościach drażniących. Dzięki temu możemy uzyskać “esencję” stanu zapalnego bez żadnych skutków ubocznych. 

cytokinowe serum z-krwi acrs osocze bogatoplytkowe fibryna bogatoplytkowa autologiczny-wypelniacza ACRS vs PSP -

W praktyce oznacza to, że możemy wykorzystać gotowe czynniki wzrostu do regeneracji skóry, jednocześnie blokując przewlekłe stany zapalne, co przynosi spektakularne efekty w odbudowie skóry.

Gabinet Medycyny Regeneracyjnej i Estetycznej La Source, specjalizujący się w zabiegu ACRS, oferuje innowacyjne podejście do regeneracji skóry oparte na autologicznym serum bogatym w czynniki wzrostu i interleukiny przeciwzapalne. To bezpieczna i skuteczna metoda, która przyczynia się do odbudowy skóry i przywracania jej zdrowego wyglądu.

cytokinowe serum z-krwi acrs osocze bogatoplytkowe fibryna bogatoplytkowa autologiczny-wypelniacza ACRS vs PSP - ACRS - grafika produktu - wer 2

Na czym polega zabieg

Terapia polega na pobraniu krwi od pacjenta – ok. 10 ml. Następnie pobraną krew miesza się w specjalnej probówce z ostrymi szklanymi kulkami przez minutę, wywołując stan zapalny i wstawia się do cieplarki.
W cieplarce inkubuje się w specjalnych warunkach przez 3 godziny celem zwiększenia stężenia IL-1Ra i czynników wzrostu, a następnie przygotowany i odwirowany koncentrat wstrzykuje się do tkanek poddanych zabiegom, w stanie zapalnym lub zniszczonych w celu regeneracji.

Pod wpływem kontaktu krwi ze specjalnie spreparowanymi szklanymi kulkami następuje gwałtowny wzrost syntezy antagonisty receptora IL-1 (IL-1Ra), IL-4, IL-10 (cytokin o działaniu przeciw zapalnym) oraz czynników wzrostu (EGF, IGF, TGF-β, PDGF, FGF). Wyniki są zdumiewające, ich ilość zwiększa się kilkanaście razy.

 

 

 pocz.1 godz.2 godz.3 godz.czynnik
EGF
19,53
122,66
251,33
303,25
x15,4
FGF
1,45
1,16
4,05
8,19
x5,5
IL-1Ra
35
160
330
450
x12,8

Niezwykłe działanie białka IL-1RA polega na blokowaniu receptorów cytokiny prozapalnej, która
odpowiedzialna jest za indukowanie procesu zapalnego, powodując reakcję bólową oraz degradację
tkanek. ACRS neutralizuje cytokinę IL-1 hamując proces zapalny i ból, a czynniki wzrostu zawarte w
koncentracie powodują regeneracje i gojenie się tkanek.

Technologia ACRS

Stymuluje komórki krwi do uwalniania cytokin poza ustrojem pacjenta, w środowisku ostrego stanu zapalnego. Oznacza to, że ich ilość znacznie wzrasta w uzyskanej surowicy w porównaniu z innymi terapiami. Cytokiny, które zostały wcześniej uwolnione, mogą rozwinąć swoje pełne działanie natychmiast po wstrzyknięciu.

Uwalniane cytokiny to głównie czynniki wzrostu i interleukiny, które odgrywają bardzo ważną rolę w Regeneracyjnej Terapii Komórkowej

Nic nie jest dodawane do gotowego serum dzięki czemu jest w 100% autologiczne

Wspomaga własne możliwości regeneracyjne organizmu

Jest bardzo dobrze tolerowane i jest bezpieczne

Nie możemy przedawkować, brak efektów ubocznych

Łatwe do użycia oraz szybkie i widoczne efekty

Poprawia jakość leczenia i innych zabiegów

Zalecenia przed i po zabiegowe

  • w dniu poprzedzającym pobranie krwi nie można pić alkoholu
  • w dniu pobrania krwi należy unikać: nikotyny, kawy, czarnej herbaty oraz tłustych potraw
  • przed pobraniem należy zjeść coś lekkiego – nie przychodzić na pusty żołądek
  • pić 2-3 litry płynów dziennie przez 2-3 dni przed pobraniem – im więcej pacjent pije tym więcej surowicy można uzyskać
  • wystąpiła gorączka lub ostra infekcja
  • wystąpiła biegunka
  • w ciągu 4 ostatnich tygodni pacjent był szczepiony
  • unikać forsownych ćwiczeń,
  • unikać gorących i wilgotnych miejsc (np. sauna, basen)

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password