Góra

Oferty pracy

Do zespołu LA SOURCE poszukujemy serdecznej osoby z pogodnym usposobieniem, nastawionej na rozwój swoich umiejętności.

LEKARZ/ PIELĘGNIARKA

WYMAGANIA:

Aktualne prawo wykonywania zawodu, orientacja na klienta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków:

  • pobieranie krwi
  • obsługa urządzeń zabiegowych
  • przygotowywanie osocza i fibryny
  • podawanie kroplówek

Oferujemy:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie
  • możliwość uzyskania premii kwartalnej
  • pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności
  • wolne niedziele i święta
  • możliwość zawodowego i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania poprzez uczestniczenie w kursach: specjalistycznych, kwalifikacyjnych bądź doszkalających;
  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe warunki pracy w prestiżowym miejscu w centrum Poznania
  • Prezent powitalny dla każdego pracownika
  • Celebrujemy każde urodziny! Dzień Twoich urodzin jest dniem wolnym od pracy!

+ Prosimy o przesyłanie CV na nasz adres mailowy biuro@lasource.pl z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

DZIAŁ MARKETINGU | 2 MIESIĘCZNE PRAKTYKI Z OPCJĄ ZATRUDNIENIA NA PEŁEN ETAT​

NIE CHCESZ PRACOWAĆ W KORPORACJI? MARZYSZ O DYNAMICZNEJ FIRMIE, W KTÓREJ BĘDZIESZ MÓGŁ REALIZOWAĆ AMBITNE PROJEKTY? DOŁĄCZ DO ZESPOŁU LA SOURCE

Jeśli uwielbiasz kontakt z klientami, chętnie wczuwasz się w ich potrzeby, przeniesiesz góry, żeby zdobyć nowego użytkownika i interesuje Cię rozwijanie biznesu w myśl nowych technologii i oryginalnych pomysłów –  mamy coś dla Ciebie!

Szukamy osoby z inwencją i pomysłami, która nie boi się wyzwań, myśli nieszablonowo i ma to coś 🙂

Cenimy

Oczekujemy:

  • Inicjatywa w myśleniu i działaniu
  • Zdolności handlowe, organizacyjne i negocjacyjne
  • Otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Rzetelne wypełnianie zleconych obowiązków
  • Kreatywność i nieustępliwość w rozwiązywaniu problemów
  • Bardzo dobra organizacja swojego środowiska pracy
  • Wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Dobra znajomość j. angielskiego (komunikatywny)

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii