La Source
GóraMedycyna
estetyczna
kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby-

Wyjątkowe miejsce
na mapie Poznania


Nasze
kosmetyki
Gabitent La Source

FIBRYNA KOMÓRKOWA i strukturalna

Poznań | Centrum obok Zamku, ul. Kościuszki 86/5
Niezwykle skuteczna terapia, która zapewnia spektakularne efekty poprzez połączenie skoncentrowanych czynników wzrostu oraz komórek macierzystych.
Fibryna strukturalna i bogatopłytkowa dobrze wpływa na poprawę napięcia i gęstości skóry, a także regeneruje naskórek i skórę właściwą. Fibryna to nierozpuszczalne białko.

CZYM RÓŻNI SIĘ FIBRYNA OD OSOCZA?

Fibryna to osocze wzbogacone o niezwykle cenne komórki macierzyste, leukocyty i płytki krwi, a także mezenchymalne komórki macierzyste.
 
Jej przełomowa formuła sprawia, że stymulowane są czynniki wzrostu komórek, które wspomagają odnowę biologiczną tkanek odmładzając przy tym skórę.
 
Mieszanka ta bardzo silnie stymuluje również procesy regeneracji, czyli tzw. autologiczną odnowę komórkową.
Wskazaniami do wykonania zabiegu są m.in. oznaki starzenia się skóry takie jak bruzdy, kurze łapki czy głębokie zmarszczki, zapadnięta skóra z ubytkami tkanek, blizny czy wspomaganie terapii wypadania włosów.
Wskazania do zastosowania:

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA CZY STRUKTURALNA? BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie wiesz czy to procedura dla Ciebie? Potrzebujesz porozmawiać z naszymi przesympatycznymi specjalistami?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w relaksującej przestrzeni przy wodzie kokosowej! Woda kokosowa jest naturalnym elektrolitem i nawadnia lepiej niż woda mineralna.

FIBRYNA OD 325 zł? >>

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA KOMÓRKOWA I-PRF – NA JAKIE OBSZARY?

 • dekolt,
 • dłonie,
 • kąciki ust,
 • policzki,
 • zmarszczki palacza,
 • szyja,
 • okolice oczu, dolina łez, powieki górne.
 
 

W ramach wizyty można zastosować:

fibrynę strukturalną, która tworzy trójwymiarowy “stelaża” w skórze, fibrynę bogatopłytkową stymulującą komórki do podziałów i tym samym budowania nowej tkanki skórnej, bądź połączenie tych dwóch fibryn, zapewniające wielowymiarowe działanie.

FIBRYNA STRUKTURALNA S-PRF TZW. STELAŻOWA  – NA JAKIE OBSZARY?

 • linia żuchwy,
 • zmarszczki marionetki,
 • łuk jarzmowo – skroniowy,
 • bruzda nosowo – wargowa,
 • wiotkości: ramiona, piersi, brzuch, uda.

FIBRYNA – ILE WIZYT POTRZEBUJESZ BY ZOBACZYĆ EFEKTY?

Wykorzystanie fibryny bogatopłytkowej wraz z podaniem osocza bogatopłytkowego daje niesamowite rezultaty! Obie substancje pozyskiwane są z krwi klinta, a różnią się jedynie procesem wirowania. Jest on zdecydowanie wolniejszy w przypadku fibryny bogatopłytkowej, dlatego ma ona nieco inne właściwości. Efekty odmładzania skóry są nie tylko bardziej widoczne, ale również dłużej się utrzymują.

Dzięki temu, że fibryna bogatopłytkowa (PRF) bazuje na substancji pozyskiwanej z krwi klienta jest to niesamowicie bezpieczny preparat odmładzający. Ponadto wyklucza to ryzyko nietolerancji i reakcji alergicznych.

Dla kogo jest fibryna?
Fibryna – jeden procedura i dwa efekty w jednym!

Oddziaływanie fibryny bogatopłytkowej na tkanki odbywa się w oparciu o dwa podstawowe mechanizmy.

Po pierwsze, dzięki zawartości dużej ilości czynników wzrostu, pobudza różnego rodzaju procesy regeneracyjne na tkanki. Dzięki temu odnoszony jest szereg korzyści w zakresie poprawy jędrności, witalności skóry.

Drugim mechanizmem jest działanie płytek krwi, czyli trombocytów, które wydzielają znaczne ilości czynników wzrostu.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA – kiedy można wykonać kolejną procedurę z wykorzystaniem fibryny?

Najlepsze efekty fibryny bogatopłytkowej  można zaobserwować po wykonaniu serii minimum trzech iniekcji. Po pierwszym wyraźnie poprawia się koloryt skóry oraz jej struktura. Zwiększa się także jej nawilżenie. Po drugiej wizycie zwiększa się gęstość skóry, trzecia sprawia, że jest ona grubsza i bardziej jędrna. Seria fibryny bogatopłytkowej wpływa również na poprawę owalu twarzy i spłycenie zmarszczek mimicznych. 

Zaraz po podaniu fibryny skóra twarzy jest bardzo mocno zaczerwieniona, a na jej powierzchni widoczne są dziesiątki ukłuć. Po 2-3 godzinach wszystkie objawy powinny ustąpić, dlatego następnego dnia można już normalnie funkcjonować.

Gabitent La Source

Ujędrnienie skóry i podniesiony owal twarzy

Poznań | Centrum obok Zamku

Stosują JĄ Kim Kardashian, Gisele Bundchen i Joanna Krupa

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA NA CIAŁO

ODMŁADZANIE SKÓRY DOJRZAŁEJ | ODZYSKANIE WITALNOŚCI

Intensywną i kompleksową terapię odmładzająca z gwarancją widocznych rezultatów. Sposób na szarą i zmęczoną cerę.

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting
La Source

Najskuteczniejsze metody Z GWARANCJĄ EFEKTU

Fibryna bogatopłytkowa różni się od osocza bogatopłytkowego tym, że ma usieciowaną, trójwymiarową strukturę. Dzięki temu płytki krwi w niej zawarte przez dłuższy czas są stymulowane do wydzielania czynników wzrostu mających zbawienny wpływ na skórę.

FIBRYN BOGATOPŁYTKOWA - UZYSYKAJ MŁODZIEŃCZY BLASK

Lifting Wampirzy – jak często powtarzać?

Najczęściej zaleca się podawanie osocza w serii co ok. 2-4 tygodnie. W pierwszych dniach po wykonaniu liftingu wampirzego można nie zauważyć wprawdzie dużych zmian na skórze, ale efekty zaczną być widoczne mniej więcej po 2-3 tygodniach.

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

Rozjaśnia blizny

i rozstępy

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

Ujędrnia skórę

Omłodzona skóra
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

pełen efekt po

10 -14 dniach i narasta do 3 mc

WSZYSTKO NA TEMAT Fibryny bogatopłytkowej

Fibryna bogatopłytkowa, czyli skuteczny, naturalny wypełniacz zmarszczek. Znana z działania napinającego oraz korygującego koloryt skóry. Procedura jest nieinwazyjna, podaje się ją metodą mezoterapii, a daje spektakularne efekty.

INFORMACJE I PYTANIA NA TEMAT Fibryny bogatopłytkowej:

Czym jest fibryna bogatopłytkowa popularnie nazywana I-PRF?
Jak przebiega procedura z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej?
Jakie są przeciwwskazania do I-PRF?

 

Z czym warto łączyć fibrynę bogatopłytkową?
Jakie efekty daje zastosowanie fibryny bogatopłytkowej?
Kto może skorzystać z fibryny bogatopłytkowej?

 

Jakich efektów spodziewać się po zastosowaniu fibryny bogatopłytkowej popularnie nazywanej I-PRF?


Jaka jest cena procedury z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej?
Jak często można powtarzać procedurę z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej?

Czym jest fibryna bogatopłytkowa popularnie nazywana I-PRF??

Fibryna bogatopłytkowa, która jest znana także pod nazwą I-PRF to autologiczny preparat pozyskiwany z własnej krwi. Zyskał swoją sławę, dzięki popularnej, amerykańskiej rodzinie Kardashianów, która korzysta z jego fantastycznych właściwości na porządku dziennym. I-PRF to skoncentrowany preparat, bogaty w płytki krwi. Bogaty jest w składniki aktywne naturalne dla człowieka, między innymi są to składniki i czynniki wzrostu odbudowywujące komórki.

JAK PRZEBIEGA PROCEDURA Z WYKORZYSTANIEM fibryny bogatopłytkowej?

Po przyjściu do gabinetu medycyny estetycznej na początku przeprowadzany jest wywiad z klientem. Procedurę I-PRF może wykonywać jedynie lekarz, pielęgniarka bądź osoba z odpowiednimi uprawnieniami, które pozwalają im na pobór krwi. Po przeprowadzonym wywiadzie i wypełnieniu odpowiednich zgód klient jest zaproszony do gabinetu i przygotowany do poboru krwi. Krew jest pobierana do specjalnej probówki, która posiada certyfikat potwierdzający jej podwójną sterylność oraz możliwość iniekcji wtórnej. Następnie jest odwirowywana w celu uzyskania drogocennej fibryny. Podaje się je metodą mezoterapii, czas podania fibryny bogatopłytkowej wynosi maksymalnie 5 minut, bo później traci swoje właściwości. I-PRF można zastosować praktycznie na każdy obszar skóry, który tego wymaga.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO I-PRF?

Fibryna jest naturalna i nieinwazyjną metodą, ale jednak nie wszyscy mogą z niej skorzystać:

– kobiety w ciąży i karmiące;

– osoby z historią onkologiczną;

– osoby z chorobami wirusowymi;

– osoby stosujące leki przeciwzakrzepowe;

– osoby z problemem krzepliwości krwi;

– osoby z workami pod oczami o nieznanej etiologii,

– osoby z chorobami neurologicznymi

Z CZYM WARTO ŁĄCZYĆ fibrynę bogatopłytkową?

Fibrynę bogatopłytkową warto łączyć z radiofrekwencją mikroigłową i termoliftingiem.

JAKIE EFEKTY DAJE ZASTOSOWANIE fibryny bogatopłytkowej?

Po zastosowaniu fibryny bogatopłykowej zauważysz u siebie:
– korektę owalu twarzy;
– ujednolicony koloryt twarzy;
– zniwelowanie blizn potrądzikowych;
– wypełnienie głębokich bruzd i zmarszczek;
– napięcie i ujędrnienie skóry;
– głębokie nawilżenie skóry
polepszenia ukrwienia;

Skóra odzyskuje swój młodzieńczy wygląd i blask, dzięki stymulacji komórek macierzystych i fibroblastów do produkcji nowego kolagenu.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z fibryny bogatopłytkowej?

Praktycznie każdy kto nie posiada przeciwwskazań do tej procedury może z niej skorzystać. Fibryna bogatopłytkowa jest preparatem autologicznym co sprawia, że nawet alergicy mogą skorzystać z niego świetnych właściowości.
Należy pamiętać, że I-PRF nie tylko służy do odmładzania skóry i wypełniania zmarszczek, ale również skutecznie regeneruje komórki. Fibryna bogatopłytkowa jest także wykorzystywana jako terapia na wypadające włosy. Dzięki temu, że jest to preparat naturalny można wykorzystać go na wiele sposobów, metoda ta jest bezpieczna dla każdego.

JAKA JEST CENA PROCEDURY Z WYKORZYSTANIEM fibryny bogatopłytkowej?

Cena za fibrynę bogatopłytkową jest uzależniona od ilości jego podania. W przypadku jednej probówki jest to koszt około 650złzł za 1ml – 1,5ml preparatu. Taka ilość spokojnie wystarczy na ostrzyknięcie okolicy oczu.

JAK CZĘSTO MOŻNA POWTARZAĆ PROCEDURĘ z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej?

Terapię fibryną bogatopłytkową można powtarzać, zalecana seria to 3 wizyty z 3 tygodniowymi odstępami. Efekty po zastosowaniu serii utrzymują się do roku, dlatego warto wykonywać procedurę przypominającą raz na pół roku. Jednak seria mocno uzależniona jest od potrzeb klienta oraz obszaru podania, dlatego konsultacja przed procedurą jest tak ważna, podczas niej ustalany jest plan działania.

Fibryna jest naturalna i nieinwazyjną metodą, ale jednak nie wszyscy mogą z niej skorzystać:

– kobiety w ciąży i karmiące;

– osoby z historią onkologiczną;

– osoby z chorobami wirusowymi;

– osoby stosujące leki przeciwzakrzepowe;

– osoby z problemem krzepliwości krwi;

– osoby z workami pod oczami o nieznanej etiologii,

– osoby z chorobami neurologicznymi

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password