La Source
Góra

Slide Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje infuzja tlenowa tanio medycyna estetyczna termolifting infuzja tlenowa Pośród dostępnych na rynku zabiegów wybieramy dla Was te najskuteczniejsze.
La Source

ZABIEGIN NA TWARZ | GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

ZABIEGI LIFTINGUJĄCE, UJĘDRNIAJĄCE I ODCHUDZAJĄCE
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na twarz krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa
La Source
zabiegi od października do kwietnia

Zabiegi na twarz w ofercie gabinetu medycyny estetycznej La source możesz wykonywać przez cały rok stosując się do zaleceń wskazanych przez naszych specjlistów

m
m

Odbierz prezenty za 235,00 zł

Podpisując umowę abonamentową VIP poza 50% zniżką na każdy zabieg z oferty otrzymasz prezent o wartości 235,00 zł

La Source

ZABIEGI NA TWARZ

ZABIEGI LIFTINGUJĄCE UJĘDRNIAJĄCE ROZŚWIETLAJĄCE

Kriolipoliza | Radiofrekwencja mikroigłowa | Hifu 3D | Endernologia | VelaSmooth™ I VelaShape™

Hifu 3D | Radiofrekwencja mikroigłowa | Endermologia | RF BEZIGŁOWE

Zabiegi na twarz w centrum Poznania. Gabinet medycyny estetycznej La source to  wyjątkowe miejsce w sercu Poznania.

Klinika medycyny La source to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o urodę Twoje  piękno i relaks. Nieinwazyjne, skuteczne i bezpieczne zabiegi na twarz bez okresu rekonwalescencji dłuższego niż 2 dni. Nakładasz kremy i nie widać rezultatów? Mi zagwarantujemy Ci efekty! Zabiegi medycyny estetycznej mają na celu nawilżenie, ujędrnianie skóry, wyszczuplanie rysów twarzy, redukcję przebarwień a także zmniejszenie widoczności porów i blizn i potrądzikowych.

Najpopularniesze zabiegi polecane przez redaktorów czołowych pism

Slide Dermokosmetyki La Source serum do twarzy na zaczerwienienia LA SORCE Kompleksowe podejście do zachowania blasku i witalności Dermokosmetyki certyfikowane przez ECOCERT. Nie zawierają surowców odzwierzęcych i sztucznych barwników. Bazujące na naturalnych olejach roślinnych, ekstraktach z ziół i substancjach mineralnych.

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password