La Source
GóraMedycyna
estetyczna
kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby-

Wyjątkowe miejsce
na mapie Poznania


Nasze
kosmetyki
Gabitent La Source

Mezoterapia igłowa skóry głowy | Biotyna

Poznań | Centrum obok Zamku, ul. Kościuszki 86/5
To innowacyjna metoda i niezwykle popularna w walce z wypadaniem włosów oraz ich słabą kondycją.

MEZOTERAPIA IGŁOWA BIOTYNĄ NA CZYM POLEGA ? 

Mezoterapia skóry głowy to niezwykła i skuteczna, a jednocześnie bezpieczna terapia w przypadku profilaktyki i problemów wynikających z wypadaniem włosów. Biotyna tzw. witamina H, to niezbędny składnik w prawidłowym funkcjonowaniu komórek skóry głowy.

Biotyna jest wysoce skoncentrowany preparatem do mezoterapii, która oprócz głównego składnika tz. biotyny, zawiera koktajl witamin z grupy B oraz kwas hialuronowy, które rewelacyjnie odżywiają skórę i uzupełniają niedobory witamin. 

JAKIE KORZYŚCI DAJE ZASTOSOWANIE BIOTYNY NA SKÓRĘ GŁOWY

Biotyna | BEZPŁATNA KONSULTACJA

 

 

Nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie? Potrzebujesz porozmawiać z naszymi przesympatycznymi specjalistami?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w relaksującej przestrzeni przy wodzie kokosowej! Woda kokosowa jest naturalnym elektrolitem i nawadnia lepiej niż woda mineralna.

Mezoterapia igłowa skóry głowy biotyną w abonamencie od 125 zł? >>

BIOTYNA – ILE WIZYT POTRZEBUJESZ BY ZOBACZYĆ EFEKTY ?

Najlepsze rezultaty osiągane są dzięki fizycznej stymulacji skóry głowy w wyniku nakłuć igłą wraz z stosowanym koktajlem zawierającym substancje czynne. 

Biotyna doskonale stymuluje cebulki włosów, prowadzając do namnażania się nowych komórek. W skutek czego dochodzi do wzrostu nowych włosów, a dodatkowo hamowany jest proces wypadania włosów. 

Podawanie biotyny za pomocą igły sprawia, że szybkość efektów jest gwarantowana dzięki dokładności i precyzyjności podawanych substancji aktywnych wprost do komórek włosa. 

Pierwsze efekty można zaobserwować już w ciągu tygodnia. Włosy są zdrowsze, gęstsze i odżywione. Jednakże, w przypadku zaawansowanych problemach efekty nie będą tak spektakularne – wymagane jest zastosowanie kilku serii. 

CO WARTO ŁĄCZYĆ Z BIOTYNĄ ?

DLA KOGO JEST BIOTYNA ?

BIOTYNA - W JAKIM WIEKU MOŻNA STOSOWAĆ

Kurację biotyną można wykonywać niezależnie od wieku, wszystko uzależnione jest od tego, czy zmagamy się z problemem łysienia, wypadaniem włosów, bądź chcemy działać profilaktycznie. Terapie ukierunkowane na dany problem najczęściej wykonuje się 6 - 8 seriach. W ramach działań profilaktycznych biotynę wykonuje się w 5 seriach.

ALTERNATYWA DLA BIOTYNY

BIOTYNA – JEDNA WIZYTA I DWA EFEKTY W JEDNYM

Biotyna silnie odżywia, uzupełnia niedobry witamin w skórze głowy, a mikronakłucia stymuluje komórki skóry głowy, tym samym redukując proces wypadania włosów.  

BIOTYNA – KIEDY MOŻNA POWTÓRZYĆ WIZYTĘ

Mezoterapia igłowa pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów. Rekomendowana częstotliwość kuracji uzależniona jest od stopnia zaawansowania problemu. Dla osób zmagających się z wypadaniem włosów zaleca się wykonać od 6 do 8 serii, w odstępach tygodniowych. Po skończonych seriach zaleca się wykonanie kuracji przypominających co 3 miesiące. Dla osób, które działają profilaktyczno – pielęgnacyjnie zalecane jest wykonanie pięciu kuracji w odstępach tygodniowych.

Już po pierwszej mezoterapii biotyną można zaobserwować, że włosy nabierają objętości, a przestrzenie stają się mniej widoczne. Wykonanie serii przynosi rezultaty w postaci poprawy jakości włosów, redukcji ich wypadania, a nawet prowadzi do odrostu nowych włosów znanych pod nazwą baby hair. 

MEZOTERAPIA IGŁOWA BIOTYNA - CZY JEST TO BOLESNE ?

Mezoterapia wykonywana jest za pomocą bardzo cienkiej igły 0,4 mm w wyniku czego dochodzi do podniesienia komfortu wykonywanej terapii, można mówić o minimalnych doznaniach bólowych. Bezpośrednio po kuracji biotyną skóra głowy jest zaczerwieniona i są widoczne małe punkciki w miejscach nakłuć igły. Ślady mogą pozostać widoczne do 72 godzin od podania biotyny. Zarówno przed jaki po wykonuje się masaż głowy w celu pobudzenia mikrokrążania aby wziększyć transport podawanych substancji aktywnych oraz na końcu dzięki któremu składniki zostaną równomiernie rozprowadzone.

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

Przyspiesza porost

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

Odżywia cebulki włosów

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

Efekt po 5 wizytach

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password