La Source
GóraMedycyna
estetyczna
kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby-

Wyjątkowe miejsce
na mapie Poznania


Nasze
kosmetyki
Gabitent La Source

ENDERMOLOGIA VELASHAPE 3

Skuteczna redukcja cellulitu | LPG połączone z podczerwienią i falami radiowymi

Endermologia Velashape 3  łączy w sobie 4 najskuteczniejsze metody walki z cellulitem i uporczywą tkanką tłuszczową.

 Urządzenie do trwałego niszczenia tkanki tłuszczowej już podczas 1 zabiegu.

 

Endermologia Velashape 3 zmniejsza obwód ciała, poprawia krążenie, zmniejsza ból i skurcze mięśni.

Endermologia Velashape 3 to przyjemny zabieg masażu ciała. Ujędrnia, uelastycznia i wygładza skórę uzyskując jednocześnie efekt wyszczuplenia.

Z badań wpływu temperatury na niszczenie komórek tłuszczowych wynika, że przebieg procesu zależy od dwóch czynników: czasu grzania i temperatury tkanki. Przykładowo gdy utrzymana jest temperatura 45 C przez 25 minut zniszczeniu ulega 60% tkanki (na podstawie publikacji Dewey et al Radiol. 1977; 123:463-474).

PODCIŚNIENIE | ENDERMOLOGIA LPG

Podciśnienia i głowica z rolkami efektywnie stymuluje funkcjonowanie układu limfatycznego. Wyrównują strukturę skóry i wygładzają ją, jednocześnie poprawiając jej napięcie.

 

W efekcie terapii masażem endotermicznym wyraźnie redukuje się cellulit i poprawia wygląd skóry. Poprzez usuwanie toksyn z organizmu oraz usprawnia funkcje metaboliczne organizmu, co w rezultacie prowadzi do trwałej redukcji masy ciała. 

NA CZYM POLEGA INNOWACYJNOŚĆ VelaShape 3?

Endermologia wykorzystująca technologia VelaShape™ i VelaSmooth™ to unikalne połączenie zalet i ogromnych możliwości czterech najbardziej popularnych w redukcji tkanki tłuszczowej technologii: podciśnienia, fal radiowych oraz podczerwieni. Teraz wszystkie te procedury efektywnie współpracują w jednym urządzeniu.

 

PODCIŚNIENIE

MASAŻ

FALE RADIOWE

PODCZERWIEŃ (IR)

 

Redukcja cellulitu – zabiegi z użyciem promieni podczerwonych (IR), fal radiowych (RF) oraz podciśnienia (Vacuum) – wykonywane w odstępach 2-tygodniowych
Brzuch 1 zabieg 150 zł, 4 zabiegi 480 zł
Uda (do wyboru przednia/zewnętrzna/wewnętrzna część) 1 zabieg 300 zł, 4 zabiegi 960 zł
Pośladki + połowa tylnej części ud 1 zabieg 300 zł, 4 zabiegi 960 zł
Inny obszar o powierzchni dwóch wielkości dłoni 1 zabieg 100 zł, 4 zabiegi 320 zł


Redukcja obwodu ciała – zabiegi z użyciem fal radiowych (RF) oraz podciśnienia (Vacuum)
Brzuch 1 zabieg 150 zł, 4 zabiegi 480 zł
Uda (do wyboru przednia/zewnętrzna/wewnętrzna część) 1 zabieg 300 zł, 4 zabiegi 960 zł
Pośladki + połowa tylnej części ud 1 zabieg 300 zł, 4 zabiegi 960 zł
Inny obszar o powierzchni dwóch wielkości dłoni 1 zabieg 100 zł, 4 zabiegi 320 zł


Redukcja uporczywych złogów tłuszczowych – zabiegi z użyciem fal radiowych (RF) oraz podciśnienia (Vacuum) Pierwsze efekty 14 dni od zabiegu. Pełen po 9 tygodniach.
Obszar o powierzchni dwóch wielkości dłoni 200 zł

PODCZERWIEŃ INFRA RED (IR) | TECHNOLOGIA ENDERMOLOGII VELASMOOTH™

Infra red  czyli podczerwień ogrzewa tkankę łączną na głębokość do 2mm)przyspieszając regenerację włókien kolagenu i elastyny jak w powszechnie znanym liftingu Zaffiro. Funkcja ta również poprawia krążenie krwi i limfy oraz przyśpiesza metabolizm.

FALE RADIOWE | TECHNOLOGIA  ENDERMOLOGII VELASHAPE™

Fale radiowe przenikają do podściółki tłuszczowej do 2,5cm pod powierzchnią skóry. Efekt: ujędrniają skórę, efektywnie likwidują cellulit i redukują tkankę tłuszczową. Wyrównują strukturę skóry i wygładzają ją, jednocześnie poprawiając jej napięcie.

Nie wiesz czy endermologia velashape 3 to zabieg dla Ciebie?

 

Potrzebujesz porozmawiać z naszymi przesympatycznymi specjalistami?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w relaksującej przestrzeni przy wodzie kokosowej! Woda kokosowa jest naturalnym elektrolitem i nawadnia lepiej niż woda mineralna.

 

Ten niezwykły drenaż limfatyczny, niweluje wszelkie obrzęki i zastoje na skórze. Spora część kobiet ma tendencję do gromadzenia wody w organizmie. Po zabiegu endermologii można zauważyć widoczną różnicę w obwodzie, skóra od razu jest gładsza w dotyku. 

Efekt? Terapii masażem endotermicznym wyraźnie redukuje się cellulit i poprawia wygląd skóry.

Usuwanie toksyn z organizmu oraz  poprawa pływów międzykomórkowych w skutek drenażu limfatycznego także usprawnia funkcje metaboliczne organizmu, co w rezultacie prowadzi do trwałej redukcji masy ciała.

Masaż ten oddziałuje na skórę oraz tkankę łączną. Warto wzmocnić efekt łączący endermologię z innymi zabiegami odchudzającymi i ujędrniającymi.

ENDERMOLOGIA  VelaShape™ – ILE ZABIEGÓW POTRZEBUJESZ BY ZOBACZYĆ EFEKTY?

Masaż endodermiczny | Liporadiologia | Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że widoczne efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu endermologii! Trudno w to uwierzyć, ale to prawda!

Endermologii wykorzystująca technologia VelaShape™ poprzez wykorzystanie podciśnienia i zastosowanie głowicy z rolkami, efektywnie stymuluje funkcjonowanie układu limfatycznego. W procesie zabiegu podciśnienie zasysa skórę, a rolki umieszczone na głowicach relokują pokłady podściółki tłuszczowej, wyrównują strukturę skóry i wygładzają ją, jednocześnie poprawiając jej napięcie już po pierwszym zabiegu.

Gabitent La Source

LEKKOŚĆ | GŁADKOŚĆ | SMUKŁOŚĆ

Poznań | Centrum obok Zamku

ENDERMOLOGIA | VelaShape™ | VelaSmooth™ | SKUTECZNA REDUKCJA cellulitu

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting

FALE RADIOWE

Lifting radiowy jest nieinwazyjną i niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych
Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting
La Source

Technologia ENDERMOLOGII InfraRed | funkcja podczerwieni

Podczerwień wpływa na poziom ogrzania tkanki łącznej, przyspieszając regenerację włókien kolagenu i elastyny. Dodatkowo funkcja ta poprawia krążenie krwi i limfy oraz przyśpiesza metabolizm

ENDERMOLOGIA VelaShape 3 | VelaSmooth™ | InfraRed | Fale radiowe

Endermologia – jak często powtarzać?

Częstotliwość zabiegów endermologii zależy od stopnia zaawansowania cellulitu. Przeważnie pełna intensywna kuracja to 10-12 zabiegów wykonywanych nawet dwa razy w tygodniu. Potem wskazane są zabiegi przypominające 1-2 razy w miesiącu. Warto również poddawać się endermologii profilaktycznie raz w miesiącu.

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

FALE RADIOWE

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

PODCZERWIEŃ

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

ROLKI I PODCIŚNIENIE

Endermologia Velashape 3 – kiedy można wykonać kolejny zabieg?

Oczywiście, aby znacząco pozbyć się tkanki tłuszczowej potrzebnych jest kilkanaście zabiegów. W przypadku każdej osoby wygląda to inaczej – zabiegi dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Warto zatem uzbroić się w cierpliwość, a efekty z pewnością szybko się pojawią.

“Ciało gotowe na plażę”

Vogue

Biologiczne efekty działania aparatu endermologii Velashape 3:

Podstawą redukcji obwodu ciała jest uszkodzenie powiększonych komórek tłuszczowych czyli adipocytów. Zbyt duże rozmiary adipocytów odpowiedzialny jest za zwiększony obwód ciała oraz degenerację struktury skóry. Ucisk adipocytów powoduje zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych. Odpowiedzialny jest również za utratę elastyczności tkanki. W celu uszkodzenia komórek tłuszczowych należy poddać je, w trakcie pojedynczego zabiegu, działaniu temperatury na poziomie 43-45 stopni przez okres minimum 30 minut. 

Ile zabiegów endermologii velashape 3 trzeba wykonać żeby mieć satysfakcjonujący rezultat?

Dla trwałego uszkodzenia komórek tłuszczowych wystarczy 1 zabieg – endermologii velashape 3 stosowana zgodnie z procedurą i nie wymaga powtarzania. Można wykonać kolejny zabieg na ten sam obszar, w celu osiągnięcia większego rezultatu wyszczuplenia danej partii ciała, jednak okres pomiędzy zabiegami nie powinien być krótszy niż 8-10 tygodni.

Jak często powtarza się zabiegi endermologii velashape 3 wykonywane w serii?

W wypadku VelaShape III pojęcie serii nie ma zastosowania – każdy zabieg daje podobny rezultat, a odstęp pomiędzy zabiegami na ten sam obszar ciała nie powinien być krótszy niż 8-10 tygodnie.

Czy można wydłużyć odstępy pomiędzy zabiegami endermologii velashape 3?

Wydłużenie odstępu pomiędzy wizytami nie wpływa na ich skuteczność ponieważ każdy zabieg ma podobną skuteczność, o ile zachowamy minimalny odstęp 8-10 tygodni.

Jak długo utrzymuje się efekt endermologii velashape 3?

Z medycznego punktu widzenia efekt jest trwały – uszkodzone komórki już się nie odbudują i zostają wydalone z organizmu przez wątrobę. Jednak należy pamiętać, że uszkadzamy niewielki procent komórek tłuszczowych. Jeżeli ilość kalorii dostarczanych do organizmu znacząco przekroczy jego zapotrzebowanie to spowoduje to “spuchnięcie” nieuszkodzonych komórek tłuszczowych i ponowny wzrost obwodu ciała. Pozytywny efekt enermologii velashape 3 będzie nadal widoczny, ponieważ trwała redukcja komórek tłuszczowych zapewnia poprawę proporcji sylwetki. 

Czy w endermologii velashape 3 występuje efekt jo-jo? 

Nie ma takiego ryzyka, ponieważ komórki tłuszczowe ulegają uszkodzeniu i wydaleniu z organizmu. 

Czy po zabiegu konieczna jest specjalna dieta lub intensywne ćwiczenia fizyczne?

Nie, choć oczywiście zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna i prawidłowe nawyki żywieniowe wpływają pozytywnie na efekty zabiegu i pomagają je utrzymać.

Czy nadwaga jest przeciwwskazaniem do zabiegu enedrmologii velashape 3?

Nie, nadwaga nie jest przeciwwskazaniem. Zabieg endermologii velashape 3 jest dedykowany osobom, które mają odpowiednią grubość tkanki tłuszczowej. U osób szczupłych zalecany jest na tzw pakiety tłuszczowe – nieproporcjonalnie rozłożoną tkankę tłuszczową.

Mam problemy z wagą i cellulitem czy endermologia velashape 3 to zabieg dla mnie?

Dla osób szukających procedury, która jednocześnie wyszczupli sylwetkę i zredukuje cellulit polecamy procedurę łącząca zabieg VelaShape i VelaSmooth – gwarantuje doskonały efekt tak w zakresie odchudzania jak i redukcji cellulitu.

Czy gwarantujecie Państwo osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów?

Podobnie jak w wypadku innych zabiegów bezinwazyjnych ostateczny rezultat zależy od indywidualnych cech organizmu. Prezentowane przez nas efekty zabiegów pokazują, jakie rezultaty udało nam się osiągnąć u naszych Klientów. W szczególnych wypadkach zabieg może okazać się nieskuteczny.  

Redukcja cellulitu – zabiegi z użyciem promieni podczerwonych (IR), fal radiowych (RF) oraz podciśnienia (Vacuum) – wykonywane w odstępach 2-tygodniowych


Brzuch 1 zabieg 150 zł, 4 zabiegi 480 zł
Uda (do wyboru przednia/zewnętrzna/wewnętrzna część) 1 zabieg 300 zł, 4 zabiegi 960 zł
Pośladki + połowa tylnej części ud 1 zabieg 300 zł, 4 zabiegi 960 zł
Inny obszar o powierzchni dwóch wielkości dłoni 1 zabieg 100 zł, 4 zabiegi 320 zł


Redukcja obwodu ciała – zabiegi z użyciem fal radiowych (RF) oraz podciśnienia (Vacuum)


Brzuch 1 zabieg 150 zł, 4 zabiegi 480 zł
Uda (do wyboru przednia/zewnętrzna/wewnętrzna część) 1 zabieg 300 zł, 4 zabiegi 960 zł
Pośladki + połowa tylnej części ud 1 zabieg 300 zł, 4 zabiegi 960 zł
Inny obszar o powierzchni dwóch wielkości dłoni 1 zabieg 100 zł, 4 zabiegi 320 zł


Redukcja uporczywych złogów tłuszczowych – zabiegi z użyciem fal radiowych (RF) oraz podciśnienia (Vacuum)
Pierwsze efekty 14 dni od zabiegu. Pełen po 9 tygodniach.


Obszar o powierzchni dwóch wielkości dłoni 200 zł

Endermologia to masaż podciśnieniowy oddziałujący na tkankę łączną. Metoda od samego początku jest przedstawiana jako skuteczna i naturalna. Zobacz na czym polega zabieg endermologii, i na co zwrócić uwagę wybierając salon kosmetyczny. Dowiedz się też jakich spodziewać się efektów oraz jakie są przeciwwskazania do endermologii.

Historia endermologii

Zabieg endermologii został opatentowany w 1986 roku przez inżyniera Louisa Paula Guitay. Zaczęło się od tego, że Louis chciał opracować urządzenie, naśladujące techniki masażu najlepszych masażystów, z jakimi miał do czynienia. Warto wspomnieć, że jego celem nie było wynalezienie maszyny wspomagającej odchudzanie. Chciał pozbyć się rozległych blizn oparzeniowych, które były skutkiem wypadku.

Od usuwania blizn po wygładzanie i odchudzanie

Intensywnie stymulujący zabieg endermologii okazał się skuteczny nie tylko przeciw bliznom. Guitay prędko zauważył, że jego wynalazek pozwala na skuteczną walkę z cellulitem oraz jest niesamowicie pomocny w modelowaniu sylwetki. To właśnie wyszczuplająca moc endermologii stała się główną przyczyną ogólnoświatowego sukcesu endermologii. Dzisiaj wśród osób, które zawdzięczają endermologii smukłą sylwetkę i gładkie ciało wymienia się takie gwiazdy jak Penelope Cruz, Beonce i Jennifer Lopez.

Jakie efekty przynosi endermologia?

Zabieg na cellulit

Antycellulitowa skuteczność endermologii pozwala na pozbycie się zarówno cellulitu wodnego, jak i tłuszczowego. Aparat do endermologii może być stosowany na wszystkie partie ciała, na których cellulit może wystąpić. Jest to zatem odpowiednia metoda do zwalczania cellulitu na udach i ramionach, a także na brzuchu, pośladkach i w innych partiach ciała.

Zabieg na rozstępy i blizny

Jeśli nie wiesz jak się pozbyć cellulitu endermologia będzie świetnym rozwiązaniem. Choć pierwotnie została opracowana jako zabieg na leczenie blizn oparzeniowych. Cykl zabiegów skutecznie zmniejszy widoczność zarówno blizn pooperacyjnych, jak i rozstępów. Cierpliwe stosowanie tej metody może sprawić, że rozstępy i blizny zupełnie przestaną być widoczne.

Zabieg odchudzający

Odchudzanie i walka z cellulitem to najczęstsze powody sięgania po endermologię. Jest to jeden z niewielu zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych, które pozwalają na realne zgubienie kilku centymetrów w stosunkowo krótkim czasie. Wyszczuplająca moc endermologii nie podlega wątpliwościom i została potwierdzona przez tysiące osób na całym świecie.

Endermologia: przebieg zabiegu

Każdy zabieg endermologii, a w szczególności pierwszy, powinien być poprzedzony dłuższą konsultacją z osobą, posiadającą kwalifikacje do przeprowadzenia zabiegu. W wybranym salonie w Twoim mieście zapytaj o rodzaj sprzętu i posiadane przez kosmetyczkę certyfikaty oraz potwierdzenie odbycia niezbędnych szkoleń. Chodzi o Twoje zdrowie, jeśli czegoś nie jesteś pewna, zadawaj pytania.

Konsultacja z kosmetologiem

Po konsultacji osoba przeprowadzająca endermologię ustawia profil zabiegu w urządzeniu. Cały proces jest sterowany komputerowo. Przed zabiegiem należy założyć specjalny endermowear, czyli strój do endermologii.

Intensywny masaż

Podczas zabiegu endermologii specjalna głowica zasysa fałd skóry i dokonuje na nim bardzo intensywnego masażu. Właśnie dzięki tej intensywności endermologia jest tak skuteczna. W ten sposób naturalny proces lipolizy zostaje mocno pobudzony. Układy limfatyczny i krwionośny pod wpływem zabiegu endermologii pracują bardziej intensywnie, co przekłada się na przyśpieszony metabolizm.

Endermologia relaksuje

Niektóre osoby nie decydują się na zabieg endermologii z uwagi na ból. Jednak bez wątpienia endermologia nie boli. Niektórzy odczuwają minimalny dyskomfort podczas pierwszego zabiegu, lecz w gruncie rzeczy endermologia to przyjemny i relaksujący zabieg. A jeszcze milsze jest obserwowanie jej efektów!

Ile trwa zabieg endermologii?

Czas trwania pierwszego zabiegu endermologii powinien wynosić ok. 35 minut. Kolejne zabiegi w serii trwają przeciętnie 45 minut.

Kiedy zobaczę efekty endermologii?

Endermologię należy wykonywać w seriach. Optymalna liczba zabiegów wynosi od 8 do 20 w odstępach tygodniowych. Pamiętaj, że mogą wystąpić drobne odstępstwa od tych zasad. Twój specjalista może nieco zmodyfikować Twój pakiet endermologii w zależności od celu jaki ma być osiągnięty i partii ciała, na którą będzie wykonywany zabieg.

Endermologia: cena

Koszt jednego zabiegu endermologii wynosi zwykle nieco ok. 200,00 zł. Dobrym pomysłem jest wykupienie całej serii od razu. Wówczas masz szansę na sporą zniżkę.

Strój do endermologii

Cena stroju do endermologii (zwanego też kostiumem do endermologii, endermowear) wynosi od 50 zł do 150 zł. Jest on niezbędny podczas zabiegu. To jednorazowy wydatek, ponieważ strój do endermologii jest wielorazowego użytku.

Endermologia: przeciwwskazania

 • choroba nowotworowa,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • zapalenie żył,
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych (antykoagulantów),
 • bielactwo (syndrom Koebnera),
 • infekcje wirusowe i bakteryjne,
 • choroby krwi,
 • przepuklina,
 • naczyniaki,
 • żylaki,
 • tłuszczaki,
 • uszkodzenia mechaniczne skóry,
 • stan zapalny skóry,
 • choroby skóry,
 • zabiegi chirurgiczne na żyłach w ciągu ostatnich 2 miesięcy,
 • operacje plastyczne przebyte w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • botox wstrzyknięty w ciągu ostatnich 4 miesięcy,
 • trądzik różowaty i zapalny,
 • egzema,
 • rumień słoneczny,
 • obrzęki,
 • opryszczka,
 • świeże blizny, blizny hipertroficzne i bliznowce,

Endermologia może być idealnym rozwiązaniem dla osób chcących pozbyć się cellulitu. jednak należy pamiętać że najlepsze efekty osiągniemy włączając w naszą codzienność zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną.

Endermologia: przeciwwskazania

 • choroba nowotworowa,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • zapalenie żył,
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych (antykoagulantów),
 • bielactwo (syndrom Koebnera),
 • infekcje wirusowe i bakteryjne,
 • choroby krwi,
 • przepuklina,
 • naczyniaki,
 • żylaki,
 • tłuszczaki,
 • uszkodzenia mechaniczne skóry,
 • stan zapalny skóry,
 • choroby skóry,
 • zabiegi chirurgiczne na żyłach w ciągu ostatnich 2 miesięcy,
 • operacje plastyczne przebyte w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • botox wstrzyknięty w ciągu ostatnich 4 miesięcy,
 • trądzik różowaty i zapalny,
 • egzema,
 • rumień słoneczny,
 • obrzęki,
 • opryszczka,
 • świeże blizny, blizny hipertroficzne i bliznowce,

 

Kriolipoliza

Fale radiowe

Kriolipoliza

Czym jest kriolipoliza?

Kriolipoliza jest to zabieg usuwający tkankę tłuszczową z danego obszaru za pomocą ujemnej temperatury. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe, które są wystawione na działanie zimna ulegają rozpadowi, proces ten trwa do 3 miesięcy. W efekcie otrzymujemy redukcję tkanki tłuszczowej z wybranego przez nas obszaru. Temperatura jest dostosowana w taki sposób, aby tylko uszkadzała tkankę tłuszczową, a nie pozostałe komórki. Po kriolipolizie komórki tłuszczowe są metabolizowane przez wątrobę, a następnie wydalane razem z moczem. Obecnie porównywana jest do odsysania tłuszczu tzw. Liposukcja, jednak należy pamiętać, że liposukcja to zabieg chirurgiczny, który usuwa tłuszcz w sposób operacyjny, natomiast kriolipoliza jest całkowicie nieinwazyjna.

 

Przebieg kriolipolizy

Podczas wizyty zabiegowiec najpierw ogląda obszar, który ma zostać poddany kriolipolizie i następnie zaznacza go, gdy klient jeszcze stoi. Następnie po zaznaczeniu obszaru osoba poddająca się kriolipolizie kładzie się na kozetkę i na daną partię ciała nakładana jest membrana antyodmrożeniowa. Po nałożeniu membrany przykładana jest głowica i rozpoczyna się proces kriolipolizy. Wymrażanie tkanki tłuszczowej trwa 45 minut, a następnie przez 5 minut obszar jest podgrzewany, aby rozmasowanie obszaru było przyjemniejsze dla klienta. Następnie po kriolipolizie przeprowadzana jest lipoliza kawitacyjna, aby dodatkowo rozbić

 

Kriolipoliza efekty

Efekty po kriolipolizie są zauważalne już po 4 tygodniach od przeprowadzenia procedury, jednak całkowity proces redukcji tkanki tłuszczowej trwa do 3 miesięcy. Efekty po zabiegu kriolipolizy są satysfakcjonujące, wystarczy jedna wizyta, a z obszaru poddanego kriolipolizie ubywa od 25% do nawet 40% tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe, które były poddane kriolipolizie, obkurczają się i ich przyrost zostaje zaburzony na okres około 4 lat.

 

Kriolipoliza opinie

Opinie na temat kriolipolizy są dość podzielone, jednak gdyby złożyć je wszystkie w  całość to większość osób reaguje na zabieg pozytywnie i otrzymuje naprawdę dobre efekty. To jaki efekt otrzymamy po kriolipolizie jest uzależniony od wielu czynników takich jak; poprawna dieta, aktywny tryb życia itd. W niektórych przypadkach kiedy kriolipoliza się nie prowadzą, warto spróbować innych metod na tedukcję tkanki tłuszczowej takich jak; lipoliza iniekcyjna czy VelaShape 3.

 

Kriolipoliza przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniami do kriolipolizy to choroby: krioglobulinemia, napadowa hemoglobinuria, stany zapalne, ciąża, laktacja, zapalenie skóry, rany, miejscowe zaburzenia krążenia, pokrzywka, tatuaże w miejscu kriolipolizy, choroby tarczycy, infekcje bakteryjne, grzybicze, wirusowe, cukrzyca, zaburzenie pracy nerek, zaburzenie pracy wątroby, choroby nowotworowe, rozrusznik serca,

 

Kriolipoliza wskazania:

Kriolipoliza idealnie się sprawdzi przy:

– redukcji tkanki tłuszczowej

– modelowaniu sylwetki

– redukcji cellulitu

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password