La Source
Góra
La Source

Lifting twarzy i szyi

Urządzenia HI- TECH | Mezoterapia nowej generacji - stymulatory tkankowe

Lifting twarzy i szyi - mezoterapia igłowa nowej generacji | Stymulatory tkankowe

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Charakteryzuje się podaniem pod skórę substancji aktywnych.

Zabiegi liftingujące stymulatorami mają na celu podniesienie owalu twarzy, likwidację zmarszczek i cieni pod oczami oraz przywrócenie skórze zdolności do samoregeneracji, poprzez napięcie tkanek i zwiększenie cyrkulacji krwi.

Lifting twarzy i szyi - technologia Hi - Tech |

Dostępne na rynku urządzeń pod swoimi skomplikowanymi nazwami kryją dobrze znany proces termoliftingu. Polega on na kontrolowanych podgrzaniu głębokich warstw skóry do temperatury wpływającej na obkurczanie się włókien kolagenu. Można to osiągnąć na różne sposoby, a najbardziej popularne termoliftingi to te podgrzewające za pomocą promieniowania podczerwonego IR czy za pomocą fal radiowych RF.

Maszyny i preparaty z certyfikatami

Certyfikat CE 2195 Biokompatybilność potwierdzona ISO 10993 Pozytywna ocena badań klinicznych MEDDEV 2.7.1 | iPRF- certyfikat wyrobu medycznego II a i II b Deklaracja zgodności CE | Deklaracja zgodności WE | Certyfikat EAC.

Naturalny lifting twarzy i szyi stymulatorami tkankowymi - jakie wybrać?

Zabieg stosowany jest na poprawę napięcia skóry w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i innych partii ciała oraz w celu redukcji cellulitu.

Termolifting | Jakie urządzenie będzie najskuteczniejsze?

Chociaż technologie wykorzystywane do termoliftingu w szeroko dostępnych maszynach są różne, stymulacja produkcji kolagenu za pomocą ciepła daje porównywalne efekty. Urządzenia Hi-tech często łączą ze sobą kilka technologi jak np. radiofrekwencja mikroigłowa

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (4,9/5)
osocze-bogatopłytkowe-fibryna-stymulatory-tkankowe-Poznań-medycyna-estetyczna-kriolipoliza-ejal40-sunekos200-sunekos1200
Autoryzowany Gabinet

Podmiot leczniczy nr 000000245990

ZAREZERWUJ DARMOWĄ KONSULTACJĘ
UMÓW SPOTKANIE Z SPECJALISTĄ

Całkowita przebudowa skóry trwa do 3 miesięcy lecz wstępny efekt termoliftingu widoczny jest zaraz po pierwszej wizycie.

30 + | Termolifting | Fale radiowe

Jak wiadomo, po 25 roku życia spada ilość produkowanego kolagenu w naszej skórze o około 1,5% na rok. Dlatego mimo, iż w tym wieku nie widzimy za bardzo zmian w funkcjonowaniu naszej skóry, już powinno się zacząć działać prewencyjnie.

Tradycyjny termolifting zagęści  strukturę skóry i poprawi owalu twarzy skracając włókna kolagenowe. Da to gwaratowany efekt w porównaniu z kremami przeciwzmarszczkowymi.

 

30 + Termolifting | Radiofrekwencja mikroigłowa

Emitowane fale radiowe skutkują termoliftingiem nie tylko skracając istniejące już włókna kolagenowe i przywracając napięcie skórze po 10 dniach lecz również stymulują ją do produkcji nowych włókien kolagenowych.

 

Mikroigły stymulują skórę do całkowitej przebudowy, likwidują blizny i przebarwienia czyniąc ją jednolitą gęstsza i grubszą.

 

40 + | Głęboki termolifting HIFU 3D 11L

W odróżnieniu od radiofrekwencji mikroigłowej HIFU skupia oraz generują wyższą temperaturę pomiędzy 65-70 stopni Celsjusza i działają na większych głębokościach aż do warstwy mięśniowej.

W wyniku uszkodzeń tkanki rozpoczyna się regeneracja i zagęszczenie dotychczasowej struktury komórkowej. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu, co daje niewielki efekt od razu po zastosowaniu.

 

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE ZABIEGI

MEZOTERAPIA STYMULATORAMI TKANKOWYMI

Mezoterapia igłowa i jej zastosowanie

Mezoterapia igłowa prowadzi do rewitalizacji skóry i jej szybkiego gojenia, co sprawia, że stara skóra zastępowana jest nową.

 

Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej są dobierane indywidualnie pod kątem konkretnego problemu. Często mezoterapia igłowa jest orężem w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, przebarwień czy rozstępów oraz w leczeniu łysienia.

 

Mezoterapia igłowa przynosi również świetne rezultaty w leczeniu blizn potrądzikowych czy w przeciwdziałaniu starzenia się skóry.

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej

Zabieg rozpoczyna się od wywiadu. Po zakwalifikowaniu klienta do zabiegu, specjalista dobiera odpowiednią substancję czynną, która będzie skuteczna w rozwiązaniu konkretnego problemu skórnego. Jeśli występuje taka konieczność, klient otrzymuje znieczulenie w formie kremu znieczulającego. Specjalista medycyny estetycznej dokonuje serii nakłuć igłą, wstrzykując wybrany preparat pod skórę.

Nakłucia wykonywane są na głębokości 2-4 mm lub 1-3,5 mm. Zabieg może być wykonywany za pomocą cienkiej igły lub specjalnego pistoletu. Zabieg jest bezbolesny, a podczas niego występuje niewielkie krwawienie. Po zabiegu na skórze pojawiają się zaczerwienienia lub krwiaki, które szybko ustępują.

Czysty kwas hialuronowy | Ejal 40 | ProfHilo

Stymulujemy a nie wypełniamy. Stymulatory nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym!

Przyczyniają się do spiralizowania się włókien kolagenowych, czyli ich skracania. W
konsekwencji prowadzi to do zagęszczenia struktur skóry, poprawy owalu,
tworzenia działań anty-grawitacyjnych.

Aminokwasy | Sunekos 200 Sunekos 1200

Aminokwasów stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej. Produkt z tek kategorii stymuluje zatem fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna.

Proces ten nazywamy biogenezą skóry.

Aminokwasy + kwas hialuronowy

 

Polinukleotydy| NUCLOFILL

Polinukleotydy zawarte m.in preparacie Nucleofill Strong zwalczają wolne rodniki i hamują fotostarzenie.

Polinukleotydy doskonale regenerują skórę po wakacjach, nadmiernym promieniowaniu i bliznach potrądzikowych. 

 

Już jeden zabieg skutkuje doskonałymi i widocznymi efektami!

La Source

ZREWITALIZUJ I OCZYŚĆ SKÓRĘ

PRZYGOTUJ SKÓRĘ PRZED LIFTINGIEM
ZAREZERWUJ DARMOWĄ KONSULTACJĘ

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password