La Source
Góra
Gabinet La Source

Autologiczny wypełniacz | ATR

Poznań | Centrum obok zamku ul Kościuszki 86/5
Mezoterapia z wykorzystaniem autologicznego preparatu w celu poprawy wolumetrii twarzy i regeneracji skóry.

NA CZYM POLEGA AUTOLOGICZNY WYPEŁNIACZ?

Autologiczny wypełniacz jest produktem, służącym do uzyskania efektu wypełniania za pomocą autologicznego oraz przyjaznego dla organizmu materiału, który uzyskuje się poprzez koagulację osocza bogatopłytkowego uzyskanego z krwi pacjenta, podczas procedury z kategorii procedur liftingujących.

Już jedna terapia z wykorzystaniem autologicznego wypełniacza wystarczy, by odmłodzić skórę i poprawić jej jakość oraz napięcie.

Jakie korzyści daje autologiczny wypełniacz?

AUTOLIGCZNY WYPEŁNIACZ ATR | BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie? Potrzebujesz porozmawiać z naszymi przesympatycznymi specjalistami?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w relaksującej przestrzeni przy wodzie kokosowej! Woda kokosowa jest naturalnym elektrolitem i nawadnia lepiej niż woda mineralna.

 

AUTLOGICZNY WYPEŁNIACZ ATR – ILE WIZYT POTRZEBUJESZ BY ZOBACZYĆ EFEKTY?

Autologiczny wypełniacz to  koncentrat pozyskiwany z ludzkiej krwi i poddawany on jest ogrzaniu, a następnie ochłodzeniu. W wyniku tego procesu ATR możemy uzyskać w trzech gęstościach. Każda gęstość preparatu stosowana jest na inny obszar skóry. 

Krew potrzebna do sporządzenia takiego preparatu jest pobierana bezpośrednio przed przystąpieniem do zabiegu, a następnie przy pomocy specjalistycznych urządzeń w zależności od gęstości, którą chcemy uzyskać probówki z osoczem poddawane są różnej procedurze. 

W ten sposób przyrządzony koncentrat zawiera szereg elementarnych białkowych stymulatorów wzrostu, wydzielanych przez płytki krwi, aby inicjować proces regeneracji tkanek. Dzięki temu, że wszystkie składniki pochodzą z pobranej krwi, nie występuje ryzyko reakcji immunologicznych czy jakichkolwiek objawów nietolerancji.

La Source
CO WARTO ŁĄCZYĆ Z ATR?

Dla kogo jest autologiczny wypełniacz?

Gabitent La Source

Zregenerowana skóra i podniesiony owal twarzy

Poznań | Centrum obok Zamku

Slide

LA SOURCE
COSMETICS
Slide kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby- kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby- kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby-

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password