Góra
La Source

SPECJALIŚCI LA SOURCE

SPECJALISTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

      

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

      

Medycyna estetyczna to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi medycyn. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są bezpieczne i małoinwazyjne. Można je wykonywać ambulatoryjnie, bez użycia skalpela. Dopuszczają drobne nacięcia i nakłucia oraz znieczulenie miejscowe. Medycyna estetyczna jest dziedziną interdyscyplinarną to coś pomiędzy chirurgią plastyczną, a kosmetologią.

Trychologia, to specjalizacja, wprowadzona do sektora pielęgnacji oraz leczenia skóry głowy i włosów. Trychologia zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia i dolegliwościami takimi jak łuszczyca, łupież, łojotokowe zapalenie skóry jak również pielęgnacją i regeneracją włosów.

KAROLINA | SPECJALISTA MEDYCYNY REGENERACYJNEJ

Jestem magistrem fizjoterapii, ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach, które podnoszą moje kwalifikacje. Aktualnie kształcę się na technika usług kosmetycznych. W pracę wkładam całe swoje serce, zawsze z odpowiedzialnością i starannością podchodzę do każdego klienta indywidualnie. Potrzeby klienta stawiam na pierwszym miejscu, a szczegółowa analiza skóry pozwala na dobranie odpowiedniego rodzaju zabiegu. Ponadto dbam aby podczas rytuałów SPA, zabiegów pielęgnacyjnych i wyszczuplających, każdy poczuł się wyjątkowo i zaopiekowany.

EMILIA | SPECJALISTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Magister kosmetologii i pielęgniarka. Specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych, a jej mocna strona jest praca z igła. Świetnie odnajduje się zarówno w pracy na bloku operacyjnym, jak i gabinecie medycyny regeneracyjnej i estetycznej. Absolwentka WSZUiE w Poznaniu ze specjalizacją trychologiczną.

JULITA | FIZJOTERAPETA

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapii oraz Przygotowania Pedagogicznego w Zakresie Dydaktyki Medycznej. Certyfikowany Terapeuta Manualny. Terapeutka metody PNF, Trapii blizny oraz Energizacji Tkanek Miękkich. Szkoleniowiec oraz specjalista Masażu Kobido Lift. Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji pochodzenia stawowego, mięśniowego i neurogennego. Jej pasją jest praca z zaburzeniami na poziomie powięzi i tkanek miękkich, którą wykorzystuje w skuteczności zabiegu Kobido Lift. Wyróżnia się indywidualnym i holistycznym podejściem do problemu funkcjonalnego. Ceni życie rodzinne i rozwój osobisty.

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password