La Source
GóraMedycyna
estetyczna
kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby-

Wyjątkowe miejsce
na mapie Poznania


Nasze
kosmetyki
Bawoli kark czyli usuwanie tłuszczu u podstawy karku, dzięki technologi VelaShape 3

VelaShape 3 wykorzystuje technologię masażu endermologicznego

NA CZYM POLEGA modelowanie bawolego karku technologią VelaShape III | LPG POŁĄCZONą Z IR I FALAMI RADIOWYMI?

Endermologia wykorzystująca technologia VelaShape™ i VelaSmooth™ to unikalne połączenie zalet i ogromnych możliwości trzech najbardziej popularnych w redukcji tkanki tłuszczowej technologii: podciśnienia, fal radiowych oraz podczerwieni. Teraz wszystkie te procedury efektywnie współpracują w jednym urządzeniu.

PODCIŚNIENIE

FALE RADIOWE

PODCZERWIEŃ (IR)

Endermologia jest idealnym rozwiązaniem do walki z wiotką skórą. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując całą serię zabiegów – zalecamy min. 10 zabiegów w serii.

Jak przebiega modelowanie bawolego karku?

Na obszar przykładana jest głowica VelaShape 3.

Rozgrzewa się nawet do 42 stopni Celsjusza, miejsce staje się rozluźnione oraz zmniejsza się napięcie w obrębie karku.

Dzięki zastosowaniu tej głowicy jesteśmy w stanie usunąć zbędny nadmiar tkanki tłuszczowej.

Jeśli występuje w małej ilości zalecamy zastosowanie jedną, 30 minutową wizytę.

W przypadku większej ilości tkanki tłuszczowej zalecamy zastosowanie serii 4 razy po 15 minut.

Endermologia LPG | VelaShape™ | VelaSmooth™

Nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie? Potrzebujesz porozmawiać z naszymi przesympatycznymi specjalistami?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w relaksującej przestrzeni przy wodzie kokosowej! Woda kokosowa jest naturalnym elektrolitem i nawadnia lepiej niż woda mineralna.

ENDERMOLOGIA LPG | VelaShape™ | VelaSmooth™ W ABONAMENCIE od 50,00 zł

PODCIŚNIENIE | ENDERMOLOGIA LPG

Podciśnienia i głowica z rolkami efektywnie stymuluje funkcjonowanie układu limfatycznego. Wyrównują strukturę skóry i wygładzają ją, jednocześnie poprawiając jej napięcie.

W efekcie terapii masażem endotermicznym wyraźnie redukuje się cellulit i poprawia wygląd skóry. Poprzez usuwanie toksyn z organizmu oraz usprawnia funkcje metaboliczne organizmu, co w rezultacie prowadzi do trwałej redukcji masy ciała. 

FALE RADIOWE | TECHNOLOGIA  ENDERMOLOGII VELASHAPE™

Fale radiowe przenikają do podściółki tłuszczowej do 2,5cm pod powierzchnią skóry. Efekt: ujędrniają skórę, efektywnie likwidują cellulit i redukują tkankę tłuszczową. Wyrównują strukturę skóry i wygładzają ją, jednocześnie poprawiając jej napięcie.

PODCZERWIEŃ INFRA RED (IR) | TECHNOLOGIA ENDERMOLOGII VELASMOOTH™

Infra red  czyli podczerwień ogrzewa tkankę łączną na głębokość do 2mm)przyspieszając regenerację włókien kolagenu i elastyny jak w powszechnie znanym liftingu Zaffiro. Funkcja ta również poprawia krążenie krwi i limfy oraz przyśpiesza metabolizm.

 ENDERMOLOGIA | VelaShape™ | VelaSmooth™  – ILE ZABIEGÓW POTRZEBUJESZ BY ZOBACZYĆ EFEKTY?

Masaż endodermiczny | Liporadiologia | Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że widoczne efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu endermologii! Trudno w to uwierzyć, ale to prawda!

 

Endermologii wykorzystująca technologia VelaShape™ poprzez wykorzystanie podciśnienia i zastosowanie głowicy z rolkami, efektywnie stymuluje funkcjonowanie układu limfatycznego. W procesie zabiegu podciśnienie zasysa skórę, a rolki umieszczone na głowicach relokują pokłady podściółki tłuszczowej, wyrównują strukturę skóry i wygładzają ją, jednocześnie poprawiając jej napięcie już po pierwszym zabiegu.

 

Ten niezwykły drenaż limfatyczny, niweluje wszelkie obrzęki i zastoje na skórze. Spora część kobiet ma tendencję do gromadzenia wody w organizmie. Po zabiegu endermologii można zauważyć widoczną różnicę w obwodzie, skóra od razu jest gładsza w dotyku. 

Efekt? Terapii masażem endotermicznym wyraźnie redukuje się cellulit i poprawia wygląd skóry.

Usuwanie toksyn z organizmu oraz  poprawa pływów międzykomórkowych w skutek drenażu limfatycznego także usprawnia funkcje metaboliczne organizmu, co w rezultacie prowadzi do trwałej redukcji masy ciała.

 

Masaż ten oddziałuje na skórę oraz tkankę łączną. Warto wzmocnić efekt łączący endermologię z innymi zabiegami odchudzającymi i ujędrniającymi.

La Source
Zabiegi wzmacniające efekty endermologii | VelaSmooth™ | VelaShape™
La Source
Alternatywne zabiegi dla masażu enermologicznego
Gabitent La Source

LEKKOŚĆ | GŁADKOŚĆ | SMUKŁOŚĆ

Poznań | Centrum obok Zamku

ENDERMOLOGIA | VelaShape™ | VelaSmooth™ | SKUTECZNA REDUKCJA cellulitu

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting

FALE RADIOWE

Lifting radiowy jest nieinwazyjną i niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych
Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting
La Source

Technologia ENDERMOLOGII InfraRed | funkcja podczerwieni

Podczerwień wpływa na poziom ogrzania tkanki łącznej, przyspieszając regenerację włókien kolagenu i elastyny. Dodatkowo funkcja ta poprawia krążenie krwi i limfy oraz przyśpiesza metabolizm

ENDERMOLOGIA LA SOURCE TECHNOLOGIĘ VelaShape™ | VelaSmooth™ | InfraRed | Fale radiowe I

Endermologia – jak często powtarzać?

Częstotliwość zabiegów endermologii zależy od stopnia zaawansowania cellulitu. Przeważnie pełna intensywna kuracja to 10-12 zabiegów wykonywanych nawet dwa razy w tygodniu. Potem wskazane są zabiegi przypominające 1-2 razy w miesiącu. Warto również poddawać się endermologii profilaktycznie raz w miesiącu.

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

FALE RADIOWE

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

PODCZERWIEŃ

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki 2

ROLKI I PODCIŚNIENIE

Vela Shape III – kiedy można wykonać kolejny zabieg?

Oczywiście, aby znacząco pozbyć się tkanki tłuszczowej potrzebnych jest kilkanaście zabiegów. W przypadku każdej osoby wygląda to inaczej – zabiegi dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Warto zatem uzbroić się w cierpliwość, a efekty z pewnością szybko się pojawią.

“Ciało gotowe na plażę”

Vogue

całe ciało
300 zł
całe ciało | pakiet 5
1350 zł
całe ciało | pakiet 10
2500 zł
w abonamencie od
125 zł

Endermologia to masaż podciśnieniowy oddziałujący na tkankę łączną. Metoda od samego początku jest przedstawiana jako skuteczna i naturalna. Zobacz na czym polega zabieg endermologii, i na co zwrócić uwagę wybierając salon kosmetyczny. Dowiedz się też jakich spodziewać się efektów oraz jakie są przeciwwskazania do endermologii.

Historia endermologii

Zabieg endermologii został opatentowany w 1986 roku przez inżyniera Louisa Paula Guitay. Zaczęło się od tego, że Louis chciał opracować urządzenie, naśladujące techniki masażu najlepszych masażystów, z jakimi miał do czynienia. Warto wspomnieć, że jego celem nie było wynalezienie maszyny wspomagającej odchudzanie. Chciał pozbyć się rozległych blizn oparzeniowych, które były skutkiem wypadku.

Od usuwania blizn po wygładzanie i odchudzanie

Intensywnie stymulujący zabieg endermologii okazał się skuteczny nie tylko przeciw bliznom. Guitay prędko zauważył, że jego wynalazek pozwala na skuteczną walkę z cellulitem oraz jest niesamowicie pomocny w modelowaniu sylwetki. To właśnie wyszczuplająca moc endermologii stała się główną przyczyną ogólnoświatowego sukcesu endermologii. Dzisiaj wśród osób, które zawdzięczają endermologii smukłą sylwetkę i gładkie ciało wymienia się takie gwiazdy jak Penelope Cruz, Beonce i Jennifer Lopez.

Jakie efekty przynosi endermologia?

Zabieg na cellulit

Antycellulitowa skuteczność endermologii pozwala na pozbycie się zarówno cellulitu wodnego, jak i tłuszczowego. Aparat do endermologii może być stosowany na wszystkie partie ciała, na których cellulit może wystąpić. Jest to zatem odpowiednia metoda do zwalczania cellulitu na udach i ramionach, a także na brzuchu, pośladkach i w innych partiach ciała.

Zabieg na rozstępy i blizny

Jeśli nie wiesz jak się pozbyć cellulitu endermologia będzie świetnym rozwiązaniem. Choć pierwotnie została opracowana jako zabieg na leczenie blizn oparzeniowych. Cykl zabiegów skutecznie zmniejszy widoczność zarówno blizn pooperacyjnych, jak i rozstępów. Cierpliwe stosowanie tej metody może sprawić, że rozstępy i blizny zupełnie przestaną być widoczne.

Zabieg odchudzający

Odchudzanie i walka z cellulitem to najczęstsze powody sięgania po endermologię. Jest to jeden z niewielu zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych, które pozwalają na realne zgubienie kilku centymetrów w stosunkowo krótkim czasie. Wyszczuplająca moc endermologii nie podlega wątpliwościom i została potwierdzona przez tysiące osób na całym świecie.

Endermologia: przebieg zabiegu

Każdy zabieg endermologii, a w szczególności pierwszy, powinien być poprzedzony dłuższą konsultacją z osobą, posiadającą kwalifikacje do przeprowadzenia zabiegu. W wybranym salonie w Twoim mieście zapytaj o rodzaj sprzętu i posiadane przez kosmetyczkę certyfikaty oraz potwierdzenie odbycia niezbędnych szkoleń. Chodzi o Twoje zdrowie, jeśli czegoś nie jesteś pewna, zadawaj pytania.

Konsultacja z kosmetologiem

Po konsultacji osoba przeprowadzająca endermologię ustawia profil zabiegu w urządzeniu. Cały proces jest sterowany komputerowo. Przed zabiegiem należy założyć specjalny endermowear, czyli strój do endermologii.

Intensywny masaż

Podczas zabiegu endermologii specjalna głowica zasysa fałd skóry i dokonuje na nim bardzo intensywnego masażu. Właśnie dzięki tej intensywności endermologia jest tak skuteczna. W ten sposób naturalny proces lipolizy zostaje mocno pobudzony. Układy limfatyczny i krwionośny pod wpływem zabiegu endermologii pracują bardziej intensywnie, co przekłada się na przyśpieszony metabolizm.

Endermologia relaksuje

Niektóre osoby nie decydują się na zabieg endermologii z uwagi na ból. Jednak bez wątpienia endermologia nie boli. Niektórzy odczuwają minimalny dyskomfort podczas pierwszego zabiegu, lecz w gruncie rzeczy endermologia to przyjemny i relaksujący zabieg. A jeszcze milsze jest obserwowanie jej efektów!

Ile trwa zabieg endermologii?

Czas trwania pierwszego zabiegu endermologii powinien wynosić ok. 35 minut. Kolejne zabiegi w serii trwają przeciętnie 45 minut.

Kiedy zobaczę efekty endermologii?

Endermologię należy wykonywać w seriach. Optymalna liczba zabiegów wynosi od 8 do 20 w odstępach tygodniowych. Pamiętaj, że mogą wystąpić drobne odstępstwa od tych zasad. Twój specjalista może nieco zmodyfikować Twój pakiet endermologii w zależności od celu jaki ma być osiągnięty i partii ciała, na którą będzie wykonywany zabieg.

Endermologia: cena

Koszt jednego zabiegu endermologii wynosi zwykle nieco ok. 200,00 zł. Dobrym pomysłem jest wykupienie całej serii od razu. Wówczas masz szansę na sporą zniżkę.

Strój do endermologii

Cena stroju do endermologii (zwanego też kostiumem do endermologii, endermowear) wynosi od 50 zł do 150 zł. Jest on niezbędny podczas zabiegu. To jednorazowy wydatek, ponieważ strój do endermologii jest wielorazowego użytku.

Endermologia: przeciwwskazania

 • choroba nowotworowa,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • zapalenie żył,
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych (antykoagulantów),
 • bielactwo (syndrom Koebnera),
 • infekcje wirusowe i bakteryjne,
 • choroby krwi,
 • przepuklina,
 • naczyniaki,
 • żylaki,
 • tłuszczaki,
 • uszkodzenia mechaniczne skóry,
 • stan zapalny skóry,
 • choroby skóry,
 • zabiegi chirurgiczne na żyłach w ciągu ostatnich 2 miesięcy,
 • operacje plastyczne przebyte w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • botox wstrzyknięty w ciągu ostatnich 4 miesięcy,
 • trądzik różowaty i zapalny,
 • egzema,
 • rumień słoneczny,
 • obrzęki,
 • opryszczka,
 • świeże blizny, blizny hipertroficzne i bliznowce,

Endermologia może być idealnym rozwiązaniem dla osób chcących pozbyć się cellulitu. jednak należy pamiętać że najlepsze efekty osiągniemy włączając w naszą codzienność zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną.

Endermologia: przeciwwskazania

 • choroba nowotworowa,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • zapalenie żył,
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych (antykoagulantów),
 • bielactwo (syndrom Koebnera),
 • infekcje wirusowe i bakteryjne,
 • choroby krwi,
 • przepuklina,
 • naczyniaki,
 • żylaki,
 • tłuszczaki,
 • uszkodzenia mechaniczne skóry,
 • stan zapalny skóry,
 • choroby skóry,
 • zabiegi chirurgiczne na żyłach w ciągu ostatnich 2 miesięcy,
 • operacje plastyczne przebyte w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • botox wstrzyknięty w ciągu ostatnich 4 miesięcy,
 • trądzik różowaty i zapalny,
 • egzema,
 • rumień słoneczny,
 • obrzęki,
 • opryszczka,
 • świeże blizny, blizny hipertroficzne i bliznowce,

 

Kriolipoliza

Fale radiowe

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password