La Source
GóraMedycyna
estetyczna
kriolipoliza-HIFU-3D-oczyszczanie-wodorowe-infuzja-tlenowa-vela-shape-3-endermologia-osocze-bogatopłytkowe-fibryna-bogatopłytkowa-szkolenia-akademia-poznań-medycyna-estetyczna-stymulatory-tkankowe-sunekos-200-1200-ejal40-nucleofill-linerase-promocje-promocja-rabat-okazja-oduchudzanie-zamrażanie-tłuszczu-modelowanie-sylwetki-redukcja-cellulitu-cienie-pod-oczami-wypadanie-włosów-sposoby-

Wyjątkowe miejsce
na mapie Poznania


Nasze
kosmetyki
Gabitent La Source

INFUZJA TLENOWA KURACJA GWIAZD

Poznań | Centrum obok Zamku

infuzjA tlenOWA hiperbarycznym TLENEM, czyli bezigłowe wprowadzenie w skórę aktywnych składników regenerujących, nawilżających i odbudowujących

INFUZJA TLENOWA | EKSTREMALNE DOTLENIENIE SKÓRY

Dotarcie tlenem do głębokich warstw skóry na poziomie komórkowym, spektakularnie powoduje jej dotlenienie. Infuzja tlenowa to nieinwazyjna, bardzo popularna technika nawilżania skóry, bazująca na technologii tlenu hiperbarycznego. Tlen pod ciśnieniem daje możliwość wprowadzenia w głąb skóry czynnych cząsteczek kosmetyków.

NA CZYM POLEGA INFUZJA TLENOWA?

Dotarcie tlenem do głębokich warstw skóry na poziomie komórkowym, spektakularnie powoduje jej dotlenienie.

Infuzja tlenowa to również bardzo skuteczne i bezigłowe wtłaczanie, skoncentrowanych składników i substancji aktywnych przy zastosowaniu czystego tlenu.

Skóra pozbawiona właściwej ilości tlenu niewątpliwie szybciej się starzeje, jest szara oraz pozbawiona blasku.

Sam tlen, odpowiednio stężony i podawany pod ciśnieniem wpływa na poprawę kondycji skóry dlatego efekt  wypoczętej skóry widoczny po pierwszym zastosowaniu!

Rutyna gwiazd Hollywod
Skóra staje się gładka, aksamitna w dotyku i pełna blasku! Do jej stosowania przyznają się ...

INFUZJA TLENOWA | BEZPŁATNA KONSULTACJA

Nie wiesz czy infuzja tlenowa jest dla Ciebie? Potrzebujesz porozmawiać z naszymi przesympatycznymi specjalistami?

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w relaksującej przestrzeni przy wodzie kokosowej! Woda kokosowa jest naturalnym elektrolitem i nawadnia lepiej niż woda mineralna.

twarz (cena zawiera serum nawilżające) 200 zł
twarz, szyja i dekolt (cena zawiera serum nawilżające) 300 zł
twarz (jako dodatek do innego zabiegu) 100 zł
twarz, szyja i dekolt (jako dodatek do innego zabiegu) 150 zł
Gabitent La Source

Dotlenienie | rozświetlenie | ujędrnienie

Poznań | Centrum obok Zamku

Jakie są zalety infuzji tlenowej?

Na jakie obszary można stosować infuzję tlenową?

Jakie są wskazania do infuzji tlenowej?

Infuzję tlenową można stosować na 3 sposoby:

Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting

zabieg gwiazd

Dla kogo jest infuzja tlenowa?

Dla wszelkich, którzy pragną wyraźnie polepszyć stan własnej skóry w sposób nieinwazyjny oraz niezwykle bezpieczny. Robić go można prawie bez względu na wiek. Ma oddziaływanie zapobiegawcze – przeciwdziała wczesnemu starzeniu, stracie wody i obniżeniu sprężystości skóry.
Gabinet medycyny estetycznej Poznan centrum Kosciuszki La source zabiegi na twarz zabieci na cialo hifu radiofrekwencja mikroiglowa endermologia krilipoliza prezenty pakiety promocje tanio medycyna estetyczna termolifting
La Source

INFUZJA TLENOWA | Najpopularniejsza kuracja gwiazd

nawilż skórę na poziomie komórkowym i pozwól wydobyć z niej blask | skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje świeżością, staje się jedwabista i miękka

INFUZJA TLENOWA

NAWILŻANIE NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

Jak często wykonywać infuzję tlenową?

Rezultat jednorazowej infuzji tlenowej zauważalny jest poprzez blisko dwa tygodnie. Infuzja tlenowa na twarz jest zupełnie bezbolesny oraz nie potrzebuje rekonwalescencji. Jeśli chcemy wydłużyć rezultat, potrzebne jest zrobienie pełnej serii. Dla uzyskania optymalnych efektów warto poddać się serii 5- 6 wizyt w odstępach mniej więcej dziesięciodniowych. Pozwoli nam to cieszyć się piękną cerą nie tylko w dniu ślubu, ale jeszcze długi czas po nim. Jednak infuzja jest również kuracją, którą można wykonać przed wielkim wyjściem.

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na cialo krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na twarz krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

POŁĄCZ PROCEDURY

HIFU 3D

Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na twarz krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

BOISZ SIE IGIEŁ?

RF BEZIWACYJNA
Gabinet medycyny estetycznej zabiegi na twarz krilipoliza hifu3d radiofrekwencja mikroiglowa Poznan centrum ulica Fredry kolo Zamku Kosciuszki infuzja tlenowa

PRZED?

INFUZJA TLENOWA

Infuzja tlenowa jest niezwykle wszechstronna i można z jej użyciem przeprowadzić 5 wizyt ukierunkowanych na różne potrzeby skóry

Promienna skóra

Kuracja rozjaśniająca przebarwienia, opracowana z myślą o skórze o niejednolitym kolorycie. Usuwa plamy i przebarwienia, wyrównuje koloryt, zapewnia twarzy promienny i zdrowy wygląd.

Młody owal

Intensywna kuracja ujędrniająca i zagęszczająca skórę, mająca na celu poprawę owalu i widoczne odmłodzenie całej twarzy. Spłyca zmarszczki, intensywnie nawilża, hamuje procesy starzenia.

Intensywne nawilżenie 

Kuracja przeznaczona do pielęgnacji cery suchej, przesuszonej i wrażliwej, doskonała także w czasie lata oraz po zimie. Momentalnie nawadnia i dotlenia skórę, wzmacnia jej właściwości ochronne, wygładza.

Głębokie odżywienie 

Kuracja silnie regenerująca, przywracająca skórze elastyczność, gęstość i prawidłowe funkcjonowanie. Skóra staje się miękka, gładka i odżywiona.

Mocne włosy 

Kuracja trychologiczna, przeznaczona do skóry głowy, o działaniu stymulującym mieszki włosowe, zapobiegający wypadaniu włosów i dbający o ich kondycję.

twarz (cena zawiera serum nawilżające) 200 zł
twarz, szyja i dekolt (cena zawiera serum nawilżające) 300 zł
twarz (jako dodatek do innego zabiegu) 100 zł
twarz, szyja i dekolt (jako dodatek do innego zabiegu) 150 zł

Infuzja tlenowa – kuracja gwiazd Hollywood

Skóra jest zwierciadłem tego, co dzieje się w naszym organizmie.

Wszelkie niedoskonałości są często objawem stresu, nieprawidłowej pracy układu hormonalnego czy niewłaściwej diety, a także zaniedbań pielęgnacyjnych. Warto pamiętać, że to, co psuło się miesiącami czy latami niełatwo będzie naprawić dzień czy dwa przed ślubem. Pierwszym krokiem powinno być zawsze zweryfikowanie sposobu odżywiania. Jeśli nasza dieta jest uboga w witaminy, sole mineralne i dobrej jakości tłuszcze, odbije się to na kondycji cery.

Gabinety kosmetyczne oferują dziś wiele różnorodnych zabiegów, które mogą znacznie poprawić stan skóry. Wiele z nich wymaga jednak okresu regeneracji, ponieważ bezpośrednio po nich skóra może być zaczerwieniona czy podrażniona.

Odkryciem ostatnich lat stała się natomiast infuzja tlenowa, na której punkcie oszalał Hollywood.

Do jej stosowania przyznają się takie gwiazdy jak Madonna, Jennifer Lopez, Eva Longoria czy Justin Timberlake. Istotą tego nieinwazyjnego zabiegu jest wtłoczenie zamkniętych w serum składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego tlenu. Już sam tlen, odpowiednio stężony i podawany pod ciśnieniem wpływa na poprawę kondycji skóry. W medycynie tlen hiperbaryczny stosowany był m.in. do leczenia oparzeń i trudno gojących się ran. Ostateczny efekt uzyskuje się dobierając indywidualnie składniki do potrzeb cery. Ciśnienie tlenu powoduje, że substancje docierają do żywych komórek naskórka wpływając korzystnie na ich funkcjonowanie. W rezultacie uzyskujemy głębokie nawilżenie skóry, rozkurczenie zmarszczek mimicznych, wyrównanie kolorytu, wygładzenie i ujędrnienie skóry. Tlen podawany w ten sposób wykazuje właściwości przeciwzapalne. Zabieg doskonale sprawdza się zatem również u osób z problemami trądzikowymi i tendencją do wyprysków. Warto też zauważyć, że cera trądzikowa również wymaga nawilżenia. Częstym błędem popełnianym w pielęgnacji jest jej nadmierne wysuszanie zbyt agresywnymi środkami myjącymi i matującymi. Błąd ten można naprawić właśnie dzięki infuzji.

Wyjątkowość zabiegu polega również na tym, że może być on zastosowany przy każdym rodzaju skóry.

Niezależnie od tego, czy nasza cera jest cienka i wrażliwa, naczyniowa, czy raczej gruba i tłusta w każdym przypadku infuzja przyniesie korzystne efekty. Spektakularne zmiany zauważą zwłaszcza posiadaczki cer suchych, niedotlenionych, a także osoby palące papierosy. Co ważne – efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. U osób młodych, które nie mają większych problemów z cerą, działanie infuzji polega na profilaktyce przedwczesnego starzenia i utrzymywaniu prawidłowego poziomu nawilżenia naskórka. Posiadaczki (i posiadacze) cer dojrzałych natomiast – a za takie współczesna kosmetyka przyjmuje cery osób około 30 roku życia – zauważą redukcję zmian spowodowanych upływem czasu i niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego.

Jakie są zalety infuzji

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password