Góra
pierwsza-wizyta-la-source-kriolipoliza-co-zabrac-radiofrekwencja-mikroiglowa

praktyki
kosmetologia i Medycyna estetyczna

staż

AKTUALNE OFERT PRACY

Podejmij praktyki i poszerz swoją wiedzę.

Na praktykach dowiesz się jak odpowiednio przeprowadzić wywiad z klientem oraz nauczysz się jak dobierać zabiegi odpowiednio do jego potrzeb.

Nauczysz się także opieki pozabiegowej.

Dodatkowo posiądziesz umiejętność obsługi maszyn zabiegowych i dowiesz się wiele na temat przeprowadzanych przez nas procedur.

Nauczymy Cię także wprowadzania danych d0 CRM oraz prowadzenia historii zabiegowej klientów.

Dowiesz się również jak odpowiednio przygotować i zdezynfekować stanowisko do pracy.

Po zakończeniu praktyk otrzymasz certyfikat La source potwierdzający nabyte umiejętności.

Oferujemy praktyki 1/2/3 miesięczne w zależności od Twoich potrzeb.

Cennik:

1 miesiąc – 2000,00 zł

2 miesiące – 3000,00 zł

3 miesiące – 3500,00 zł

Jeżeli posiadasz już doświadczenie w obsłudze klienta i masz zamiar poszerzać swoją wiedzę – dołącz do nas!

Oferujemy bezpłatny staż w zamian za obsługę klientów.

Podczas stażu dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji na temat zabiegów oraz nauczysz się ich wykonywania.

Jeśli medycyna i kosmetologia są Twoją pasją i chcesz się nauczyć obsługi urządzeń zabiegowych, nie zwlekaj – zapraszamy!

Czas trwania bezpłatnego stażu wynosi 2 miesiące.

Pragniesz pracować w miłym zespole oraz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności? Dołącz do nas!

Do zespołu La Source poszukujemy serdecznej osoby z pogodnym usposobieniem, nastawionej na rozwój swoich umiejętności.

Lekarz/Pielęgniarka

Wymagania:

Aktualne prawo wykonywania zawodu, orientacja na klienta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.

Zakres obowiązków:

  • pobieranie krwi
  • obsługa urządzeń zabiegowych
  • przygotowywanie osocza i fibryny
  • podawanie kroplówek
  • opieka pozabiegowa
  • kontakt z klientami
  • utrzymywanie porządku

Oferujemy:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie
  • możliwość uzyskania premii kwartalnej
  • pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności
  • wolne niedziele i święta
  • możliwość zawodowego i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania poprzez uczestniczenie w kursach: specjalistycznych, kwalifikacyjnych bądź doszkalających;
  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • komfortowe warunki pracy w prestiżowym miejscu w centrum Poznania
  • prezent powitalny dla każdego pracownika
  • celebrujemy każde urodziny! Dzień Twoich urodzin jest dniem wolnym od pracy!

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii