La Source
Góra
Gabitent La Source

Mezoterapia igłowa stymulatorami tkankowymi

Mezoterapia igłowa | Stymulatory tkankowe

Co to jest mezoterapia igłowa skóry?

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Charakteryzuje się podaniem pod skórę substancji aktywnych takich jak: witaminy, aminokwasy, mikroelementy, osocze PRP czy kwas hialuronowy za pomocą strzykawki i igły.

Czym są popularne stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

NAGRADZANE STYMULATORY

Profhilo | Aesthetic and Anti-aging Medicine European Congress | Najlepszy zabieg odmładzający w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja Roku CCR | Londyn

Ejal40 600 zł
Nucleofill Strong 900 zł
Profhilo 1100 zł
Sunekos 1200 1100 zł
Sunekos 200 600 zł

W jakim celu i na jakie obszary wykonuje się mezoterapię mikroigłową?

Zabieg stosowany jest na poprawę napięcia skóry w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i innych partii ciała oraz w celu redukcji cellulitu.

W jakim celu i na jakie obszary wykonuje się mezoterapię stymulatorami tkankowymi?

Stymulatory tkankowe stosowane są w zależności od swojego przeznaczenia na obszar twarzy, szyi, dekoltu lub innych partii ciała.

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ (4,9/5)
osocze-bogatopłytkowe-fibryna-stymulatory-tkankowe-Poznań-medycyna-estetyczna-kriolipoliza-ejal40-sunekos200-sunekos1200
Autoryzowany Gabinet

Podmiot leczniczy nr 000000245990

Mezoterapia igłowa nowej generacji - rodzaje stymulatorów tkankowych

Czysty kwas hialuronowy | Ejal 40 | ProfHilo

Stymulujemy a nie wypełniamy. Stymulatory nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym!

Przyczyniają się do spiralizowania się włókien kolagenowych, czyli ich skracania. W
konsekwencji prowadzi to do zagęszczenia struktur skóry, poprawy owalu,
tworzenia działań anty-grawitacyjnych.

STYMULATORY Z Aminokwasami | Sunekos 200 Sunekos 1200

Aminokwasów stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej. Produkt z tek kategorii stymuluje zatem fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna.

Proces ten nazywamy biogenezą skóry.

Aminokwasy + kwas hialuronowy

 

STYMULATORY Z Polinukleotydami | NUCLOFILL

Polinukleotydy zawarte m.in preparacie Nucleofill Strong zwalczają wolne rodniki i hamują fotostarzenie.

Polinukleotydy doskonale regenerują skórę po wakacjach, nadmiernym promieniowaniu i bliznach potrądzikowych. 

Już jeden zabieg skutkuje doskonałymi i widocznymi efektami!

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE STYMULATORY

Mezoterapia igłowa i jej zastosowanie

Mezoterapia igłowa prowadzi do rewitalizacji skóry i jej szybkiego gojenia, co sprawia, że stara skóra zastępowana jest nową.

 

Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej są dobierane indywidualnie pod kątem konkretnego problemu. Często mezoterapia igłowa jest orężem w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, przebarwień czy rozstępów oraz w leczeniu łysienia.

 

Mezoterapia igłowa przynosi również świetne rezultaty w leczeniu blizn potrądzikowych czy w przeciwdziałaniu starzenia się skóry.

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej

Zabieg rozpoczyna się od wywiadu. Po zakwalifikowaniu klienta do zabiegu, specjalista dobiera odpowiednią substancję czynną, która będzie skuteczna w rozwiązaniu konkretnego problemu skórnego. Jeśli występuje taka konieczność, klient otrzymuje znieczulenie w formie kremu znieczulającego. Specjalista medycyny estetycznej dokonuje serii nakłuć igłą, wstrzykując wybrany preparat pod skórę.

Nakłucia wykonywane są na głębokości 2-4 mm lub 1-3,5 mm. Zabieg może być wykonywany za pomocą cienkiej igły lub specjalnego pistoletu. Zabieg jest bezbolesny, a podczas niego występuje niewielkie krwawienie. Po zabiegu na skórze pojawiają się zaczerwienienia lub krwiaki, które szybko ustępują.

Substancje aktywne zawarte w stymulatorach tkankowych to głównie:

  1. polinukleotydy,
  2. polikaprolakton,
  3. hydroksyapatyt wapnia,
  4. kwas l-polimlekowy
  5. kwas hialuronowy o dużym stężeniu.

Mezoterapia igłowa stymulatorami tkankowi na bazie aminokwasów

STYMULATOR TKANKOWY Z AMINOKWASAMI

Połączenie wyselekcjonowanych pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasów z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Tak skonfigurowana kompozycja substancji czynnych pozwala nie tylko aktywować fibroblasty do syntezy nowego kolagenu, ale również wspomaga regenerację macierzy pozakomórkowej. W wyniku takiego działania tworzą się nowe włókna białkowe skóry, takie jak: kolagen typu I, III i najtrudniejszy do odtworzenia kolagen typu IV oraz elastyna.

STYMULATOR TKANKOWY 200

To innowacja wśród preparatów kwasu hialuronowego. Połączony z silnym zespołem aminokwasków, które wspólnie z HA oddziałują na wewnętrzne struktury skóry pobudzając ją do intensywnej regeneracji. Nawet – co jest absolutnie nowością – na skórę powiek! Interesująca jest możliwość stosowania tego preparatu na skórze na dolnej i górnej powiece, która jak dotąd mogła być leczona w bardzo wąskim zakresie, głównie sprzętowo-chirurgicznym.

Sunekos 200 jest stosowany w przypadku wiotkości i suchości szczególnie delikatnych i wrażliwych okolic twarzy, szyi, dekoltu oraz powierzchni grzbietowej rąk u pacjentów o prawidłowej wolumetrii.

STYMULATOR TKANKOWY 1200

Sunekos 1200 stosujemy, chcąc uzyskać u klienta poza poprawą jędrności, sprężystości i nawilżenia skóry – również naturalny efekt wolumetryczny.

Dla osiągnięcia optymalnego rezultatu terapii ważne jest zrealizowanie zalecanej serii. Efekt po pierwszym wizycie jest zauważalny po około 10–14 dniach, natomiast kolejne iniekcje powodują potęgowanie się rezultatu, który oceniony może być z kolei w 10 dniu po ostatnim podaniu preparatu. Finalne rezultaty utrzymują się ponad 6 miesięcy. Obserwowane efekty pełnej terapii to bioregeneracja skóry.

Mezoterapia igłowa stymulatorami tkankowi na bazie polinukleotydów

STYMULATOR TKANKOWY NA BAZIE polinukleotydów

Linia odmładzających, chroniących skórę produktów biostymulujących i biorewitalizujących.

Stymulatory  zawierający długołańcuchowe polinukleotydy, które równomiernie dystrybuują się w skórze. Dzięki równomiernemu rozprowadzeniu produktu w tkance podskórnej daje efekt silnej biostymulacji, zagęszczenia skóry, a w efekcie uniesienia, czyli lifting skóry. Ogromną zaletą produktu jest naturalność oraz fakt, że jest wysoce oczyszczony. Produkt nie zawiera białek, a więc nie jest produktem alergicznym. 

STYMULATOR TKANKOWY Nucleofill

Najnowsza formuła składa się z makrocząsteczek polinukleotydów o wysokim stężeniu. Mają one zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkankowe. Dają również efekt wzrostu liczby i aktywności fibroblastów, najważniejszych komórek odpowiedzianych za systematyczną odbudowę wielu składników skóry. Umożliwia to tkankom uzupełnianie podstawowych składników budulcowych i zachowanie funkcji fizjologicznych.

 

STYMULATOR TKANKOWY Nucleofill Strong

Polinukleotydy zawarte m.in preparacie Nucleofill Strong zwalczają wolne rodniki i hamują fotostarzenie. Polinukleotydy doskonale regenerują skórę po wakacjach, nadmiernym promieniowaniu i bliznach potrądzikowych. 

Już jeden zabieg skutkuje doskonałymi i widocznymi efektami!

Mezoterapia igłowa stymulatorami tkankowi na bazie kwasu hialuronowego

STYMULATOR TKANKOWY DLACZEGO STYMULUJEMY A NIE WYPEŁNIAMY?

Działanie stymulatorów tkankowych polega przede wszystkim na odnowie skóry poprzez odbudowę kolagenu i elastyny. Mają silniejsze działanie niż standardowe koktajle do mezoterapii igłowej. Można powiedzieć, że stymulatory wymuszają na tkance nasilenie procesów regeneracyjnych.

Nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym! Przyczyniają się do spiralizowania się włókien kolagenowych, czyli ich skracania. W konsekwencji prowadzi to do zagęszczenia struktur skóry, poprawy owalu, tworzenia działań anty-grawitacyjnych.

STYMULATOR TKANKOWY Ejal40 - PRZYWRACANIE WYPEŁNIENIA TWARZY

EJAL40 – skuteczna redukcja oznak starzenia się skóry.

Formuła Ejal 40 sprzyja tworzeniu nowych włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, a tym samym odbudowuje strukturę skóry i poprawia jej gęstość.

W skład preparatu wchodzi najnowsza generacja kwasu hialuronowego o masie cząsteczkowej 1200-1800 kDaltonów, która pozwala na przebudowę macierzy pozakomórkowej dzięki stymulacji  fibroblastów. Zabieg reintegruje poziom kwasu hialuronowego (HA), aktywnie przeciwdziałając jego utracie ze względu na naturalne procesy starzenia.

STYMULATOR TKANKOWY PROFHILO® Molekuła młodości

Zabieg co prawda na bazie kwasu hialuronowego, lecz w niezmiernie dużej ilości 64 mg! Ta ilość wstrzyknięta powoduje uruchomienie kaskady naprawczej tkanek. Ta molekuła piękności prowadzi do silnej produkcji kolagenu typu I, II, IV, VII. Poprzez specjalny rodzaj podania, w konkretne miejsca anatomiczne (10 nakłuć) zabieg ten powoduje idealne rozproszenie się preparatu pod skórą i wytworzenie siatki ochronnej skórę. Zabieg wysmukla twarz, zaostrza kości jarzmowe, niweluje chomiki, podnosi owal twarzy. Zabieg idealny dla osób po 30 roku życia jak i tych starszych. Z reguły wykonuje się 2 zabiegi w odstępie miesiąca.

STYMULATOR TKANKOWY Z KWASEM POLIMLEKOWYM

Podanie kwasu l-polimlekowego w struktury tkankowe pobudza proces stymulacji fibroblastów do syntezy włókien kolagenowych. Jest stosowany do redukcji zmarszczek i bruzd, a także do poprawy jakości skóry oraz korekty owalu twarzy. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym związkiem chemicznym, który z reguły nie powoduje reakcji alergizujących. Preparat na bazie kwasu l-polimlekowego to powszechnie znana Sculptra, która od dawna jest znana i stosowana w zabiegach medycyny estetycznej. Efekt odmłodzenia skóry po zastosowaniu kwasu l-polimlekowego nie jest natychmiastowy, jednak uzyskane rezultaty są bardzo naturalne i długotrwałe i potrafią utrzymywać się do 2 lat.

STYMULATOR TKANKOWY Z Hydroksyapatytem wapnia

Hydroksyapatyt wapnia idealnie sprawdza się przy wypełnianiu zmarszczek, poprawie konturu czy przywróceniu objętości skóry poprzez stymulację włókien kolagenu i elastyny. Preparat ma postać żelu z mikrokuleczkami hydroksyapatytu. Wprowadzony do skóry zaczyna stymulować produkcję włókien kolagenowych, co przekłada się na poprawę wyglądu naszej skóry.

La Source

ZREWITALIZUJ I OCZYŚĆ SKÓRĘ

PRZYGOTUJ SKÓRĘ PRZED SERIĄ ZABIEGÓW MEZOTERAPII

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password