Góra

Stymulator tkankowy Sunekos 200 – jak działa oraz jakie są wskazania?

Stymulator tkankowy Sunekos 200 – jak działa oraz jakie są wskazania?

Stymulator tkankowy – Preparat Sunekos 200 

Składa się on z połączenia kwasu hialuronowego oraz sześciu niezbędnych aminokwasów (glicyna, prolina, hydroksyprolina, hydroksylizyna, walina i lizyna), które przyczyniają się do stymulacji macierzy pozakomórkowej. Macierz pozakomórkowa zawiera w sobie włókna kolagenu i elastyna oraz kwas hiauronowy.

Niestety z wiekiem zawartość tych składników spada. Dlatego też dąży się do pobudzenia fibroblastów w celu syntezy nowego kolagenu i elastyny. Wskutek czego mamy do czynienia z regeneracją macierzy pozakomórkowej nazywanej EMC – rozpoczyna się proces nazywany biogenezą skóry.

Wskazania –  Dla kogo preparat Sunekos 200 ?

Preparat ten stosowany jest przy silnych zmarszczkach w okolicach oczu (opadająca powieka, kurze łapki) oraz dłoni. Również owy preparat stosuje się na obszar twarzy, szyi oraz dekoltu w przypadku skór młodszych z niewielkimi oznakami starzenia.

Zastosowanie Sunekos 200 jest dla każdego w każdym wieku i dla każdego rodzaju skóry. Kuracje tym preparatem można zacząć już od 20 roku życia. Należy pamiętać, że zawsze łatwiej jest zapobiegać niż walczyć z problemami skóry.

Efekty przy zastosowaniu Sunekos 200

Wskutek zastosowania preparatu Sunekos 200 dochodzi do:

  • redukcji cieni pod oczami
  • redukcji zmarszczek
  • rozjaśnienia cery, poprawy kolorytu
  • nawilżenie, dotlenienie, odżywienie skóry
  • uzyskania naturalnego efektu wolumetrycznego
  • poprawie blizn po trądzikowych
  • zagęszczenia, poprawy napięcia skóry

Pierwsze zauważalnego efekty widać po 10 dniach od podania Sunekosu 200.

Końcowe rezultaty mogą utrzymywać się nawet do 6 miesięcy. Wiadomo, że efekt wzmaga się w momencie zastosowania kilku kuracji. Najczęsciej zalecanie jest wykonania 3 – 4 serii aby osiągnąć spektakularne rezultaty. Odstęp między poszczególnymi seriami jest dobierany indywidualnie przez naszych specjalistów w zależności od celów, które chcemy osiągnąć.

Podsumowując preparat Sunekos 200 jest bezpieczny i skuteczny potwierdzają to liczne badania kliniczne. Można śmiało powiedzieć, że charakteryzuje on się działaniem anti – aging. Jest to bardzo skutecznie rozwiązanie w gabinetach medycyny estetycznej w walce z wiotką skórą, zmarszczkami i oznakami starzenia się.

 

Więcej o preparatach Sunekos

 

SPrawdź naszą ofertę na Sunekos 200 i Sunekos 1200

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password