Góra

Stymulator tkankowy Sunekos 1200 – Jak działa oraz jakie są wskazania?

Stymulator tkankowy Sunekos 1200 – Jak działa oraz jakie są wskazania?

Stymulator tkankowy Sunekos 1200

Preparat Sunekos 1200 łączy w sobie kwas hialuronowy oraz mieszaninę niezbędnych aminokwasów potrzebnych do procesów regeneracyjnych. Jest to preparat o działaniu anti – aging. Stanowi on pewnie rodzaj rusztowania dla tkanek dzięki oddziaływaniu na proces regeneracji macierzy pozakomórkowej nazywanej EMC.

Aminokwasy zawarte w Sunekos 1200 to glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-alanina, L-walina i L-leucyna. Wskutek obecności tych aktywnych składników w preparacie, dochodzi do biogenezy skóry. Oznacza to, że rozpoczyna się procesy syntezy włókien białkowych: kolagenu oraz elastyny. Z kolei wchodzący w skład preparatu kwas hialuronowy wpływa na zatrzymywanie wody w miejscach podania Sunekos 1200, co pozwala na uzyskanie głębokiego nawilżenia skóry.

Dla kogo jest Sunekos 1200 ? Wskazania do jego użycia ?

Preparat Sunekos 1200 najczęściej podaje się osobą po 45 roku życia. Doskonale sprawdza się w przypadku skór z mocno widocznymi oznakami starzenia się. Stosowany jest w sytuacjach, gdzie bardzo widoczne są zmarszczki nosowo – wargowe, opadające policzki – tak zwane chomiki.

Rezultaty osiągane po zastosowaniu Sunekos 1200

Bezpośrednio po przeprowadzonej procedurze uzyskuje się naturalny efekt wolumetryczny. Na rezultaty związane z zmniejszenie widoczności zmarszczek, rozjaśnieniem, wygładzeniem skóry twarzy, poprawą napięcia, jędrności oraz uzyskanie podniesienia owalu twarzy należy zaczekać do około 14 dni. Osiągane efekty potrafią utrzymywać się nawet do 6 miesięcy.

Aby kuracja była skuteczna i efektywna należy przeprowadzić ją w 3 – 4  seriach. Przerwa pomiędzy poszczególnymi kuracjami wynosi około 2 – 3 tygodnie. Jednakże dokładny czas przerw pomiędzy seriami jest dobierany zawsze indywidualnie przez naszych ekspertów w zależności od rezultatu jakie chcemy uzyskać oraz od kondycji skóry.

Reasumując preparat Sunekos 1200 jest bezpiecznym produktem ze względu na to, że jest to wyrób medyczny klasy III. Jego działanie, skład oraz skuteczność została potwierdzona przez liczne badania kliniczne. Kuracja jest prawie bezbolesna – odczuwane są tylko delikatne nakłucia skóry. Po zakończonej procedurze można wrócić do codziennej aktywności fizycznej.

 

Więcej o preparatach Sunekos

 

Sprawdź naszą ofertę na Sunekos 1200 oraz Sunekos 200 | Poznań

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password