Góra

Sunekos body terapia – jakie są efekty po zastosowaniu Sunekos body?

Sunekos body terapia – jakie są efekty po zastosowaniu Sunekos body? 

Sunekos body terapia – anti – anging

Nasze ciało, tak jak twarz wymaga pielęgnacji i działań pobudzających fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Związku z tym wiele gabinetów proponuje różnego rodzaju kuracje. W naszym gabinecie medycyny estetycznej jednym z takich działań jest zastosowanie preparatu Sunekos Body.

Preparaty Sunekos Body są to nowoczesne, unikatowe substancje, które składają się z kwasu hialuronowy oraz mieszankę niezbędnych aminokwasów takich jak: Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina.

Charakteryzuje się on oddziaływaniem na macierz pozakomórkową zwaną również ECM. Stymulacja macierzy do regeneracji wpływa na pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien białkowych takich jak: kolagen i elastyna.

Preparat Sunekos Body możemy stosować na obszarze ramiona, brzucha, kolan i ud. Tam gdzie skóra nasza jest pozbawiona jędrności i elastyczności oraz w miejscach gdzie występują rozstępy.

Sunekos Body uzyskiwane efekty

Zastosowanie tego preparatu na ciało pozwala osiągnąć zdumiewające i satysfakcjonujące rezultaty. Główną zaletą owego preparatu jest jego wielokierunkowe działanie.

Wpływa on na poprawę napięcia, elastyczności skóry po ciąży, utracie w krótkim czasie dużej ilości tkanki tłuszczowej. Niweluje wiotkość skóry, która wraz z wiekiem zwiększa się w wyniku spadku kolagenu w naszej skórze. Wiele badań naukowych dowodzą, że po 25 roku życia z każdym rokiem zmniejsza się zawartość kolagenu o 1%. Łatwo obliczyć, że mając 50 lat doszło do utraty aż 25% kolagenu. Sunkekos Body doskonale sprawdza się na obszarach ciała gdzie występują rozstępy – wpływając na ich likwidację bądź zmniejszają ich widoczność poprzez uruchomienie procesów regeneracyjnych macierzy pozakomórkowej. 

Czy trzeba powtarzać kuracje Sunekos Body?

Dla uzyskania zadowalającego efektu zalecane jest wykonanie 3 – 4 serii. Przerwa pomiędzy seria dopiera jest przez naszych specjalistów indywidualne w zależności od występującego problemu i stopnia kondycji skóry.

Reasumując podawanie preparatu Sunekos Body stanowi naturalną procedurę odmładzania skóry. Pozwala uzyskać znakomite efekty bez względu na wiek.

 

Więcej o Sunekos body

 

Sprawdź naszą ofertę na inne preparaty z rodziny Sunekos

Sunekos 200

Sunekos 1200

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password