Góra

Stymulator tkankowy ProfHilo – jak działa biostymulator ProfHilo?

Stymulator tkankowy ProfHilo – jak działa biostymulator ProfHilo?

Stymulator tkankowy ProfHilo

Stosowanie stymulatorów tkankowych jest nowoczesnym rozwiązaniem w gabinetach medycyny estetycznej. Wykorzystywane są one w działach przeciwstarzeniowych poprzez procesy odbudowy i regeneracji skóry w wyniku pobudzania fibroblastów, kolagenu oraz elastyny znajdujących się w naszej skórze.

Czym jest ProfHilo ?

To preparat zawierający w sobie dwa rodzaje kwasu hialuronowego o bardzo wysokim stężeniu. Pierwszy L – HA stymuluje procesy naprawcze w skórze, a drugi H – HA, który stanowi rusztowanie dla skóry i zwiększa gęstość macierzy pozakomórkowej (EMC). Wstrzyknięcie w obszar skóry szyi powoduje powolny proces uwalnia kwasu hialuronowego w konsekwencji tego mamy odpowiednio w czasie wydłużony proces przebudowy i regeneracji na poziomie komórkowym skóry. Ponadto stymulowane są fibroblasty w celu produkcji nowych włókien białkowych takich jak: kolagen i elastyna.

Preparat ProHilo charakteryzujący się wielopłaszczyznowym działaniem:

  • odmłodzenie, odświeżenie skóry
  • poprawa napięcia i jędrności skóry
  • nawilżenie skóry
  • niwelowanie poprzecznych zmarszczek na szyi
  • wysmuklenie konturu szyi
  • lifting szyi
  • poprawa sprężystości skóry
  • poprawa kolorytu

Gdzie najczęściej stosuje się ProfHilo ?

Specjalnie opracowany preparat ProfHilo najczęściej ze względu na swój unikatowy skład podawany jest na obszar szyi. Przeznaczony jest dla każdej osoby bez względu na wiek oraz typ skóry.

Pojawiające się efekty po ProfHilo ? 

Pierwsze efekty mogą być widoczne już po 2 tygodniach od zabiegu. Jednakże na pełen rezultat naturalnego liftingu skóry szyi należy zaczekać do około miesiąca.

Jak często powtarzać kuracje ?

Rekomenduję się wykonanie  2 – 3 serii w odstępach od 2 do 4 tygodni. Przerwa pomiędzy poszczególnymi kuracjami ustalana jest indywidualnie z naszym specjalistami w zależności od potrzeb i kondycji skóry. Uzyskiwane rezultaty utrzymują się nawet do 18 miesięcy – po czym warto wykonać przypominającą kurację ProfHilo.

Podsumowując kuracja z wykorzystaniem preparatu ProfHilo to innowacyjne rozwiązanie o wielopłaszczyznowym odmłodzeniu skóry szyi. Uzyskuje się spektakularne efekty bez działań chirurgicznych. Czas przeprowadzanej procedury jest bardzo krótki natomiast okres rekonwalescencji wynosi zaledwie od 1 do 2 dni.

 

Sprawdź naszą ofertę na stymulator tkankowy ProfHilo

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password