Góra

Stymulator tkankowy Linerase – jak działa biostymulator Linerase?

Stymulator tkankowy Linerase – jak działa biostymulator Linerase?

Stymulator tkankowy Linerase

Linearse to silny preparat do stymulacji kolagenu w skórze właściwej. Kolagen wchodzi w skład tkanki łącznej, jest odpowiedzialny za prawidłowe napięcie i nawilżenie skóry. Jednakże po 25 roku życia jego zawartość spada. Badania naukowe wskazują, że z każdym rokiem spada około 1% kolagenu.

Związku z tym, faktem skóra staje się mniej sprężysta, napięta, pojawiają się widoczne zmarszczki, owal twarzy ulega zatraceniu. Skóra ulega zmianie – jest bardziej cienka i przesuszona.

W walce z tym, problemem stosuje się w salonach medycyny estetycznej preparaty, które pobudzają procesy produkcji włókien kolagenowych. Godnym polecenia jest stymulator tkankowy Linearse. Preparat ten zawiera w sobie atelokolagen typu I.

Działanie preparatu Linearse 

Wstrzyknięcie preparatu Linearse w obszar problematyczny to znaczy w obrębie twarzy, szyi, dekoltu powoduje stymulację fibroblastów. Rozpoczynają się naturalne zjawiska neokolagogenzy. Ten bioaktywny preparat przyczynia się do procesu regeneracyjnych i odbudowy skóry na każdym jej poziomie. Przywraca skórze jej naturalny wygląd, strukturę poprzez pozyskiwanie nowych włókien kolagenowych.

Dla kogo kuracja preparatem Linearse?

Z tego preparatu mogą korzystać już osoby po 25 roku życia, które chcą przeciwdziałać oznakom starzenia się skóry. Co więcej preparat Linearse sprawdzi się doskonalone w przypadku skór dojrzałych w celu uzupełniania niedobóru kolagenu w skórze.

Efekty po zastosowaniu kuracji Linearse

To znakomity preparat, który pozwala na uzyskanie efektów już po tygodniu od przeprowadzanej kuracji. Skóra jest lepiej napięta, jędrniejsza i pełna blasku.

Efekty:

  • nawilżenie skóry na wszystkich poziomach
  • działanie przeciwstarzejące
  • poprawa napięcia, jędrności i elastyczności skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • odmłodzenie skóry
  • wyrównanie kolorytu

Aby uzyskać silniejsze i dłużej utrzymujące się efekty rekomenduje się wykonanie 2 – 4 serii. Odstęp pomiędzy seriami dobierany jest przez naszych ekspertów indywidualnie. Osiągnięte rezultaty utrzymują się nawet do 18 miesięcy.

Reasumując stymulatory tkankowe są dla każdego, zarówno w celach profilaktycznych jak i walce już z oznakami starzenia się. Można wyróżnić wiele preparatów z innowacyjnymi, przebadanymi składami o działaniu anti – aging, które przebudowują i regenerują skórę właściwą.

 

Sprawdź naszą ofertę na stymulator tkankowy Linerase

Więcej o Linerase

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password