Góra

Stymulator tkankowy Nucleofill Strong – jak działa biostymulator Nucleofill?

Stymulator tkankowy Nucleofill Strong

Nucleofill Strong działa na poziomie komórkowym dając efekty liftingu i odmłodzenia skóry na obszarze twarzy, szyi, dekoltu, czy dłoni. Zaletą owego preparatu jest działanie anti – aging poprzez głęboką stymulację skóry. Jest on całkowicie bezpieczny z odpowiednim składem o udowodnionym działaniu poprzez liczne badania kliniczne.

Sposób działania Nucleofill Strong

Nucleofill Strong to nowoczesny preparat do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry o charakterze anti – aging. Składający z polinukleotydów – ich obecność w preparacie sprawia, trójkierunkowe działanie na biorewitalizację skóry. Pierwszy krok to proces pobudzania fibroblastów w efekcie czego produkowane są nowe włókna kolagenowe i elastynowe. Skóra staje się bardziej zagęszczona i napięta. Następny kierunek działania jest zmniejszenie w skórze ilości wolnych rodników, które przyczyniają się do szybszego procesu starzenia. Trzeci mechanizm działania polinukleotydów to wiązanie cząsteczek wody, w wyniku czego dochodzi do nawilżenia głębokiej i powierzchniowej warstwy skóry. Dodatkowo poprzez działanie polinukleotydów powstają nowe naczynia krwionośne w procesie angiogenezy.

Wskazania do zastosowania Nucleofill Strong

Preparat Nucleofill Strong zalecany jest dla osób, które borykają się z:

  • odwodnioną i niedotlenioną skórą
  • bliznami, rozstępami
  • utrata sprężystości skóry
  • widocznymi zmarszczkami mimicznymi i związanymi z oznakami starzenia się
  • częstym działaniem stresu oksydacyjnego
  • skórą zmęczoną, i z nierównym kolorytem
  • wiotką skórą, zatracony kontur twarzy

Częstotliwość wykonywania kuracji Nucleofill Strong

Rekomenduje się wykonanie 3 – 4 serii w odstępach 2 – 4 tygodniowych. Przerwa pomiędzy kuracjami dobierana jest indywidualnie przez naszego eksperta po dokładnej analizie kondycji skóry i jej potrzeb.

Reasumując Nucleofill Strong to innowacyjny preparat, który działa w trzech kierunkach to znaczy: nawilżenie, lifting skóry oraz działanie antyoksydacyjne. Kuracje można wykonywać niezależnie od wieku dla osób które chcą działać profilaktycznie i opóźniać procesy starzenia się, dla osób, które wystawione są na działanie czynników zewnętrznych (tzn. dym, smog), a także dla tych, którzy są zniwelować zmarszczki, a tym samym poprawić wygląd skóry i nadać jej blasku.

 

Sprawdź naszą ofertę na stymulator tkankowy Nucleofill Strong

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password