Góra

Skuteczna kriolipoliza efekty – jakie są efekty po kriolipolizie?

Skuteczna kriolipoliza efekty – jakie są efekty po kriolipolizie?

Kriolipoliza jest to najnowocześniejsza procedura, która pozwala zamrozić zbędne centymetry i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w najbardziej opornych miejscach. W pierwszej kolejności należy powiedzieć, że jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda. 

Procedura na polega na zamrażaniu niechcianych komórek tłuszczowych, które pod wpływem zimna się niszczą i w sposób fizjologiczny zostają wyprowadzone z organizmu. Tym samym widać pomniejszające objętości partii ciała w miejscach poddawanych temu procesowi. 

Na czym polega kriolipoliza?

Kriolipoliza polega na zassaniu i ochładzaniu tkanki tłuszczowej do -8 stopni Celsjusza, a czasem nawet i do -10 stopni. W wyniku czego dochodzi do obumarcia adipocytów – komórek tłuszczowych. Komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi na kwasy tłuszczowe i glicerol. Zostają one zmetabolizowane w sposób fizjologiczny podczas procesów zachodzących w organizmie. W efekcie uzyskujemy redukcję warstwy tkanki tłuszczowej od 25% i nawet do 45%. 

Dla kogo jest kriolipoliza?

Kriolipoliza przede wszystkim jest dla osób, które nie mogą się pozbyć nadmiernej tkanki tłuszczowej z najbardziej trudnych miejsc tj. boczki, pelikany, motylki, brzuszek, uda wewnętrzne. Jest polecany również dla osób szczupłych, które nie mogą się pozbyć opornej tkanki tłuszczowej. 

Ile trwa procedura?

Cała procedura trwa 50 minut. Jest podzielona na 4 cykle tzw. trzy po 15 minut i czwarty cykl trwa tylko 5 minut, który polega na podgrzaniu tkanek. 

Jak często trzeba powtarzać kriolipolizę?

Wszystko zależy od tego, ile klient ma tkanki tłuszczowej i jaki efekt chce uzyskać. W średnim zaleca się wykonać 2-3 procedury w odstępach 1 miesięcznym. Następnie należy dostrzegać wszystkich zaleceń specjalisty, aby procedura była skuteczna.

Skuteczna kriolipoliza efekty

Efekt po pierwszej wizycie jest widoczny już po 2 tygodniach. Można zaobserwować zmniejszenie obwodu danej partii ciała, na której była wykonana kriolipoliza. Na pełny rezultat należy poczekać ok. 6 tygodni.

Największym efektem kriolipolizy jest redukcja tkanki tłuszczowej w najbardziej problematycznych miejscach.

Sprawdź naszą ofertę na kriolipolizę >

Dowiedz się więcej na temat kriolipolizy >

Porównanie najlepszych urządzeń do wykonywania kriolipolizy > 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password