Góra

Kriolipoliza efekty – jakie efekty daje kriolipoliza?

Kriolipoliza efekty – jakie efekty daje kriolipoliza?

Kriolipoliza to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala walczyć z miejscowo nagromadzoną się tkanką tłuszczową poprzez nieinwazyjną, bezbolesną i bezpieczną procedurę. 

Na podstawie licznych badań naukowych udowodniono, że kiedy w sposób kontrolowany poddajemy komórki tłuszczowe działaniu ujemnej temperatury są one bardziej wrażliwe niż otaczające je tkanki (nerwy, mięśnie, naczynia). Lipidy, które wypełniają wnętrze komórki tłuszczowej ulegają krystalizacji. To odkrycie pozwoliło na stworzenie maszyn do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. 

Kriolipolize można wykonać na niemal każdym obszarze ciała. Urządzenie posiada głowicę, która zasysa tkankę tłuszczową na zasadzie próżni. Komórki tłuszczowe poddawane są działaniu ujemnej temperatury – 8 stopni Celsjusza przez okres 45 minut. Ulegają one zamrożeniu i następnie rozpadowi. Uwolnione z komórek tłuszczowych glicerol i wolne kwasy tłuszczowe trafiają za pomocą układu limfatycznego do wątroby, gdzie są metabolizowane w proces przemian materii, następnie usuwane z organizmu. 

Dla kogo kriolipoliza ? Wskazania

  • dla osób, które walczą z miejscowo nargomadzą tkanka tłuszczową, której w żaden sposób nie można zwlaczyć dietą, ćwiczeniami,
  • dla osób, które nie mają czasu na ćwiczenia, czy dietę, 
  • dla osób, u których komórki tłuszczowe gromadzą się na brzuchu, boczkach, udach, ramionach,
  • dla osób, które nie chcą poddawać się procedurom chirurgicznym (liposukcja). 

Kriolipoliza efekty? Jakich rezultatów się spodziewać?

Pierwsze efekty pojawiają się po 6 – 8 tygodniach. Należy pamiętać, że tempo procesu redukcji tkanki tłuszczowej u każdej osoby jest indywidualne. Ostateczny efekt zazwyczaj jest widoczny po około 3 – 4 miesiącach. Kriolipoliza powoduje zmniejszenie tkanki tłuszczowej o 25 – 40%. 

Jak często wykonywać kriolipolizę?

Już jedna procedura gwarantuję trwała redukcję komórek tłuszcowych. Jednakże zaleca się wykonanie 3 – 4 serii w zależności od ilości występującej tkanki tłuszczowej. Przerwa między poszczególnymi kuracjami zawsze musi wynosić minimum 4 tygodnie. Jeśli chcielibyśmy wykonać kriolipolizę na inny obszar, niż ten który był wcześniej poddany wówczas jest to możliwe po 2 tygodniach od ostatniego spotkania. 

Sprawdź naszą ofertę na kriolipolizę >

Wszystko na temat kriolipolizy > 

Artykuł o kriolipolizie > 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password