Góra

Kriolipoliza a HIFU – połączenie kriolipolizy i HIFU

Kriolipoliza w połączeniu z hifu

Czym jest kriolipoliza?

Kriolipoliza to innowacyjne rozwiązanie w walce z niechcianą tkanką tłuszczową. Technologia, która wykorzystuje niską temperaturę do miejscowej redukcji tłuszczu. Wykonując kriolipolizę skutecznie modelujemy nasze ciało na dowolnej partii.

Na czym polega procedura kriolipolizy?

Procedura kriolipolizy przeprowadzana jest w gabinetach medycyny estetycznej. Kriolipoliza to najnowocześniejsze urządzenie na rynku. Ze względu na posiadane głowice, które schładzają obszar z każdej strony w porównaniu do przestarzałych urządzeń, które schładzają tylko z boków. Na obszar poddawany kriolipolizie nakładana jest specjalna membrana nasączona żelem chroniącym przed odmrożeniem. Następnie skóra wraz z tkanką tłuszczową zasysana jest przez głowicę. Obszar ten schładzany jest do – 8 stopni Celsjusza przez 45 minut. Niska temperatura powoduje, że komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi. Po wykonaniu kriolipolizy rozpoczyna się proces rozpadu komórek tłuszczowych. Uwolnione komórki tłuszczowe są wydalane z organizmu w trakcie procesów metabolicznych. 

Jakie są efekty po kriolipolizie?

Jednorazowe wykonanie kriolipolizy pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej aż do 45%. W przypadku kiedy występuje duża ilość tkanki tłuszczowej rekomenduje się wykonanie 3 serii w odstępach 4 tygodniowych. Pierwsze efekty zauważalne są po około 2 tygodniach od wykonania kriolipolizy. Na ostateczny rezultat należy czekać ok. 2 miesięcy.

Czym jest Hifu?

Hifu to szybka i skuteczna metoda wykorzystywana w medycynie estetycznej dla redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków. 

Jak działa Hifu?

Ultradźwięki pobudzają naturalne procesy regeneracyjne w skórze. Dodatkowo Hifu poprawia jędrność i sprężystość skóry, także rozbija tkankę tłuszczową, dając efekt wysmuklenia danej partii ciała.

Na czym polega Hifu?

Technologia ta polega na wykorzystaniu ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Fale radiowe przenikają do skóry na różne głębokości. Procedura Hifu polega na stymulacji skóry poprzez ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. W trakcie tego procesu dochodzi do mikrouszkodzeń w tkankach, które później ulegają regeneracji. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej, wywołuje się efekt termomechaniczny, który niszczy komórki tłuszczowe, ale nie uszkadza naskórka oraz sąsiadujące tkanki. 

Kriolipoliza a HIFU – Dla uzyskania maksymalnych efektów warto by było połączyć kriolipolizę z Hifu. Tylko ważne żeby utrzymać ten odstęp 4 tygodniowy między procedurami. 

 

Sprawdź naszą ofertę na Kriolipolizę >

Sprawdź naszą ofertę na HIFU >

 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password