Góra

Rytuał ziemi – na czym polega rytuał ziemi?

Rytuał ziemi

Wyjątkowy, rytuał na twarz i ciało, wskutek którego skóra staje się ekstremalnie gładka, napięta i elastyczna. Zaś ciało nabierze niesamowitego relaksu i odprężenia poprzez unoszącą się woń rześkiego zapachu połączonego z odpowiednią barwą światła. 

Rytuał ziemi to dwuetapowy proces podczas, którego ciało i umysł uzyskują pełną harmonię ze sobą. Każdy z masaży przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. Zastosowane olejki podczas masażu na ciało i twarz oparte są na składnikach pochodzących ziemi – pozwolą na głębokie odżywienie i nawilżenie skóry. 

Ceremonia rytuału ziemia składa się z dwóch zasadniczych etapów. Rytuał ten można wzbogacić o jeszcze jeden element tzn. peeling skóry ciała, który składa się z kruszonych muszli i i biofermentu z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza.

Pierwszym etapem rytuału jest kawitacja ultradźwiękowa, która ma zadanie oczyścić skórę oraz usunąć martwy zrogowaciały naskórek na obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Następnie wykonywane jest oczyszczenie wodorowe, które oddziałuje na skóry na poziomie komórkowym i naskórkowy. Dzięki wodzie wodorowej użytej podczas ceremonii dochodzi do eliminacji wolnych rodników, które przyczyniają się do procesów starzeniowych. Jednym słowem nasz skóra będzie niesamowicie odżywiona i nawilżona. Następnie nakładane jest serum i fizjoterapeuta na olejku wykonuje masaż twarzy, szyi i dekoltu. Całe ten etap zakończony jest maseczką na bazie błota termalnego z mnóstwem drogocennych aminokwasów. Pierwsza część rytuału trwa 55 minut. 

Etap drugi opiera się na pielęgnacji całego ciała. Wykwalifikowany fizjoterapeuta przeprowadza masaż od stóp przez nogi, kręgosłup, ramiona aż do karku. Masaż daje  niesamowity efekt odprężenia się – nie tylko dotyczy to mięśni ale również i umysłu. Masaż całego ciała wynosi 55 minut. 

Rytuał ziemi – elementy

  • nawadniający naturalny elektrolit czyli woda kokosowa
  • kawitacja i oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu
  • serum z astaksantyną na twarz, szyje i dekolt
  • bogata w minerały maska z błotem termalnym z siarką i aminokwasami na twarz szyję i dekolt
  • drogocenny olejek Pracaxi wmasowywany w twarz , szyje i dekolt
  • masaż całego ciała na podgrzewanej macie. 

Dlaczego warto wybrać rytuał ziemi ?

Rytuał ziemi doskonale pielęgnuje i zrelaksuje Twoje ciało. Głęboko nawilża i poprawia krążenie krwi. Poprzez drocenne, aktywne składniki zawarte w preparatach użytych podczas całej ceremonii skóra jest intensywnie odżywiona, zregenerowana i odbudowana. Kosmetyki na bazie składników pochodzących prosto z natury pozwalają na uzyskanie niesamowitych efektów. Gładkie, jędrne, nawilżone ciało. 

mgr Karolina Pacyga

Sprawdź naszą ofertę masaży

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password