Góra

Rytuał wody – na czym polega rytuał wody?

Rytuał wody 

W naszej skórze zawarte jest około 20% wody, z czego aż 13% znajduje się w naskórku, a około 60% w warstwa głębokich skóry. Skóra poprzez czynniki zewnętrzne traci wodę, dlatego też tak ważne jest dbanie o jej prawidłowe nawilżenie i pielęgnację. 

Niesamowita ceremonia wody wykonywana jest na obszarze twarzy oraz ciele. Rytuał intensywnie odświeża i odpręża ciało, umysł i duszę. Unoszący się zapach świeżych roślin i lasu w klimatycznym podświetlanym wnętrzu pełnym roślinności z dźwiękami szumu fal i leśnych wospospadów niesamowicie oddziałuje na zmysł wzroku, węchu i słuchu. Twarz z szyją, dekoltem oraz ciałem relaksuje się. Skóra staje się piękna, gładsza, nawilżona i jędrniejsza. 

Rytuał wody oprócz dwóch podstawowych etapów może być wzbogacony o jeszcze jeden wyjątkowy element tzn. peeling skóry ciała, który składa się z kruszonych muszli i biofermentu z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza. Peeling zapewnia ciału niesamowitą gładkość i jędrność skóry. 

Rytuał wody etap I –  silne odświeżenie skóry twarzy, szyi i dekoltu

Ceremonia wody zaczyna się od kawitacji ultradźwiękowej na obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Zadaniem tej procedury jest oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, usunięcie zrogowaciałej warstwy rogowej naskórka. W następstwie tego skóra jest wygładzona, rozświetlona, oczyszczona. Po wykonaniu kawitacji skóry, kolejnym krokiem jest infuzja tlenowa. Pobudza ona komórki skóry do pracy, jednocześnie dotlenia je,wpływa na wyrównanie kolorytu i spowolnienia procesów starzenia się. Skóra twarzy, szyi, dekoltu jest dopieszczona i zadbana na każdym kroku. Następnie nakładane jest serum wraz z olejkiem podczas którego fizjoterapeuta wykonuje masaż zawsze w kierunku przeciwnym do grawitacji. Pod koniec tego etapu nakładana jest bogata w minerały maska morska z algami i masa perłową na twarz szyję i dekolt, którą dzięki swoim właściwością niesamowicie nawilża skórę. Etap odświeżający wynosi 55 minut

Rytuał wody etap II relaksacja całego ciała

Masaż calego ciała wykonywany jest przez fizjoteraputę. Drogocenne działanie dotyku przyczynia się do ukojenia i uspokojenia ciała i umysłu. Delikatny i subtelny masaż przeprowadzany od stóp aż po kark pozwala na przeniesienie się w miejsce pełne harmonii. Masaż całego ciała wynosi 55 minut. 

Rytuał wody – elementy

  • nawadniający naturalny elektrolit czyli woda kokosowa
  • kawitacja i oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu
  • serum z ekstraktem z pereł i roślinnego kawioru na twarz, szyje i dekolt
  • bogata w minerały maska morska z algami i masą perłową na twarz szyję i dekolt
  • drogocenny olejek wmasowywany w twarz, szyje i dekolt
  • masaż całego ciała na podgrzewanej 

mgr Karolina Pacyga

Sprawdź naszą ofertę masaży

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password