Góra

Rytuał ognia – na czym polega rytuał ognia?

Rytuał ognia 

Energia przyjemnego i letniego ciepła ukierunkowana na nasze ciało i umysł. Rytuał rewitalizujący zewnętrzną i wewnętrzną część naszego ciała. Ceremonia składa się z dwóch etapów, które wpływają na nawilżenie, regenerację i odbudowę. Cały rytuał przebiega przyjemnej, odprężającej atmosferze przy wodzie kokosowej wraz z dźwiękami natury połączonymi z niesamowitą aromaterapią, która koi zmysły, pozwala wejść stan błogiego odpoczynku. 

Rytuał ognia oprócz dwóch podstawowych etapów może być wzbogacony o jeszcze jeden wyjątkowy element tzn. peeling skóry ciała, który składa się z kruszonych muszli i i biofermentu z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza. Peeling zapewnia ciału niesamowitą gładkość i jędrność skóry. 

Pierwszym etapem rytuału jest nawilżenie, odżywienie, odnowienie skóry twarzy, szyi i dekoltu

Rytuał ognia rozpoczyna się od kawitacji ultradźwiękowej. Skóra twarzy, szyi, dekoltu zostaje oczyszczona przez ultradźwięki, które powodują usuwanie martwego naskórka. Proces ten pozwala na  wygładzenie, rozjaśnienie i pobudzenie skóry. Po oczyszczeniu skóry, przechodzi się do fal radiowych. Działanie ciepłem intensywnie pobudza włókna kolagenowe do napięcia i zagęszczenia. Następnie nakładane jest serum wraz z olejkiem podczas którego fizjoterapeuta wykonuje masaż twarzy, szyi i dekoltu. Intensywnie rozluźnia napięte obszary, a jednocześnie ruchy wykonywane są antygrawitacyjne wskutek czego opóźniamy procesy starzenia się. Na sam koniec etapu nakładana jest maseczka z francuskiej glinki biało – różowej, która charakteryzuje się drogocennymi właściwości pielęgnacyjnymi. 

Drugi etap to odprężenie całego ciała

Do zrelaksowania ciała używa się wyjątkowego olejku o właściwościach nawilżających, rewitalizujących. Stosowane olejki mają pochodzenie naturalne i przyczyniają się do tego, że skóra staje się gładsza, miękką i jedwabistą w dotyku. Delikatny i subtelny masaż całego ciała wykonywanego przez fizjoterapeutę pozwala ukoić zmysły i zrelaksować się. 

Rytuał ognia – elementy

  • nawadniający naturalny elektrolit czyli woda kokosowa
  • kawitacja i fale radiowe twarzy, szyi i dekoltu
  • serum z peptyd biomimetycznych na twarz, szyje i dekolt
  • bogata w minerały maska z francuskiej glinki biało – różowej na twarz szyję i dekolt
  • drogocenny olejek Cacay wmasowywany w twarz, szyje i dekolt
  • masaż całego ciała na podgrzewanej macie. 

Czas trwania całego rytuału wynosi 1,50 h.

Sprawdź naszą ofertę na rytuał ognia > 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password