Góra

Rytuał powietrza – na czym polega rytuał powietrza?

Rytuał powietrza

Wyjątkowy rytuał, który doskonale działa odprężająco i kojąco dla ciała i umysłu. Rytuał przynosi niezwłocznie uczucie wyciszenia i uspokojenia. Odświeżający rytuał bazujący na przepiękny zapachu ziół i kwiatów, które pobudzą zmysły i pozwalają się przenieść miejsce, które przyniesie ukojenie i uspokojenie naszego ciała, jak i umysłu. Ceromia ta idelnie sprawdzi się dla osób, kochający naturę, szum fal, które chcą poczuć się wyjątkowo i szczególnie pragną zadbać o skórę.  

Rytuał powietrza składa się z dwóch podstawowych etapów.

Rytuał ten można wzbogacić o jeszcze jeden element tzn. peeling skóry ciała, który składa się z kruszonych muszli i i biofermentu z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza.

I Etap opiera się na pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Ceremonię rozpoczynamy od kawitacji ultradźwiękowej, która doskonale oczyszcza skórę z toksyn i martwego, zrogowaciałego naskórka. Po tak dokładnym oczyszczeniu i odświeżeniu skóry można ją poddać działaniu infuzji tlenowej, która wykorzystuje czysty strumień tlenu. Intensywnie pobudza aktywność komórek skóry, jednocześnie dotleniając je i przyspieszając ich metabolizm. Następnie nakładane jest serum wraz olejkiem podczas, którego fizjoterapeuta wykonuje delikatny masaż twarzy, szyi i dekoltu W dalszej części nakładana jest luksusowa maseczka  z francuskiej glinki niebiesko – zielonej, która silnie nawilża i odświeża skórę. 

II etap to kojąco – relaksacyjny masaż całego ciała. Jego głównym zadaniem jest odprężenie i zrelaksowanie mięśni, które pod wpływem codziennej aktywności i intensywnego stresu ulegają napięciu. 

Rytuał powietrza składa się z 55 minutowego masażu całego ciała oraz 55 minutowej pielęgnacji twarzy, szyi, dekoltu. Jest to rytuał, który poza tym, że rewelacyjnie odpręża i pielęgnuje ciało od stóp aż po twarz, świetnie oddziałuje na naszą psychikę – powodując jej odprężenie, ukojenie oraz wyciszenie. Dodatkowo podczas całej ceremonii towarzyszy kołyszący szum fal połączony z otulającym zapachem kwiatów – wpływa to na jeszcze intesywniejsze osiągniecie wysokiej harmonii ciała z umysłem. 

Rytuał powietrza – elementy

  • nawadniający, naturalny elektrolit czyli woda kokosowa
  • kawitacja i infuzja tlenowa twarzy, szyi i dekoltu
  • kojące serum z hesperydyną na twarz, szyje i dekolt
  • bogata w minerały maska z francuskiej glinki niebiesko – zielonej, na twarz szyję i dekolt
  • drogocenny olejek Buriti wmasowywany w twarz, szyje i dekolt
  • masaż całego ciała na podgrzewanej macie.

mgr Karolina Pacyga

 

Sprawdź naszą ofertę rytuałów

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password