Góra

Osocze i Radiofrekwencja – połączenie osocza bogatopłytkowego i radiorekwencji

Osocze i Radiofrekwencja – połączenie osocza bogatopłytkowego i radiorekwencji

Osocze i Radiofrekwencja – dlaczego warto łączyć te dwie metody?

Połączenie dwóch technologii ze sobą tzn. radiofrekwencji mikroigłowej oraz osocza bogatopłytkowego stanowi bardzo dobre rozwiązanie w celu poprawy kondycji i liftingu skóry. Wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe w celu pobudzenia skóry do szybszy działań regeneracyjnych i skrócenia czasu gojenia się skóry po silnym działaniu radiofrekwencji mikroigłowej. Dodatkowo dochodzi – do jeszcze większej stymulacji tkanek, komórek oraz włókien kolagenowych i elastyny. W rezultacie czego uzyskujemy spektakularne efekty podniesienia owalu twarzy z krótszym okresem rekonwalescencji.

 

Charakterystyka osocza bogatopłytkowego 

Osocze bogatopłytkowe to procedura, która może być wykonywana w każdej porze roku, to samo dotyczy radiofrekwencji mikroigłowej. Osocze jest bardzo popularnym działaniem w gabinetach medycyny estetycznej w ciągu ostatnich kilku lat. Osocze bogatopłytkowe jest uzyskiwane z własnej krwi poprzez jej pobranie, a następnie odwirowanie w celu uzyskania osocza z dużym stężeniem płytek krwi. W dalszej kolejności jest wstrzykiwane w wybrany obszar. W rezultacie czego dochodzi do naturalnego pobudzenia procesów zachodzących w skórze.

Korzyści z jego wykonania ?

Efektem wykorzystania osocza jest przyspieszenie procesów regeneracyjnych w skórze po silnych metodach inwazyjnych. Dodatkowo stymuluje kolagen do napięcia, jak i powstawania nowego. Ponadto osocze wpływa na rewitalizacje skóry tzn. odświeża ją, poprawia ogólną kondycję skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa – czym jest ?

Radiofrekwencja mikroigłowa to technologia, która bazuje na frakcyjnej mikroigłowej fali radiowej. Fala ta wykorzystuje jednocześnie działanie – radiofrekwencji i mikronakłuwania. Głowica zasysa obszar w celu dokładniejszego wykonania. Dochodzi do kontrolowanego, termicznego uszkodzenia skóry właściwej na trzech różnych głębokościach. W miejscu uszkodzenia rozpoczynają się procesy przebudowy i regeneracji skóry właściwej. Włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, a ponadto fibroblasty zostają pobudzone w efekcie czego produkowane są nowe włókna kolagenowe.

Efekty jej działania?

W wyniku procesów zachodzących w skórze staje się ona bardziej napięta, jędrniejsza. Dochodzi do zmiejszenia zmarszczek w okolicy oka, czoła, ust i nosa. Koloryt skóry zostaje wyrównany. Ponadto uzyskuje się polepszenie napięcia skóry w obrębie policzków, co wpływa na poprawę owalu twarzy.

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password