Góra

Radiofrekwencja wskazania – Wskazania do wykonania radiofrekwencji

Radiofrekwencja wskazania – Wskazania do wykonania radiofrekwencji mikroigłowej?

Radiofrekwencja wskazania do wykonania:

Radiofrekwencja mikroigłowa jest metodą inwazyjną wykorzystywaną w wielu gabinetach medycyny estetycznej. Nazywana również termoliftingiem lub nieoperacyjnym liftingiem. To technologia, która łączy w sobie dwa działania – pierwsze mikronakuwanie oraz fale radiowe (RF). Mikronakłucia powodują minimalne uszkodzenie naskórka oraz skóry w ten sposób wymusza to procesy regeneracji i przebudowy. Na końcu igły uwalniany są fale radiowe, które wywołują efekt termicznego przegrzania skóry właściwej jak i włókien kolagenowych. W wyniku czego dochodzi do obkurczenia włókien – efektem tego jest poprawa napięcia skóry. Działanie termiczne ponadto jest bodźcem dla fibroblastów – stymuluje je w celu produkcji nowego kolagenu.

Wykonywanie radiofrekwencji mikroigłowej to procedura, która opiera się na wykonaniu kuracji na trzech różnych głębokościach. Nasi specjaliści dobierają odpowiednią głębokość w zależności od występującego problemu.

Zaleceniami do wykonania radiofrekwencji mikroigłowej:

  • występujące zmarszczki w okolicy oczu, ust, nosa, czoła,
  • obecność zmarszczki palacza, lwiej, bruzdy nosowo-wargowych,
  • opadające powieki,
  • wiotka, mało elastyczna skóra,
  • występujące blizny po trądziku,
  • widoczne rozstępy na uda, brzuchu, plecach,
  • skóra zmęczona, pozbawiona blasku,
  • nierówny koloryt skóry,
  • poszerzone pory.

Na jakich obszarach wykonuje się radiofrekwencję mikroigłową ?

Popularnymi obszarami, gdzie stosuje się radiofrekwencję mikroigłową jest skóra twarzy, szyi i dekoltu, ale również okolice biustu. Często można spotkać się z jej wykorzystaniem na obszarze pośladków oraz dłoni. Tak naprawdę radiofrekwencję mikroigłową można zastosować na każdej okolicy ciała w zależności od zgłaszanego problemu.

Kiedy pojawiają się pierwsze efekty po radiofrekwencji mikroigłowej ? Jak często powtarzać ?

Pierwsze efekty pojawiają się po około miesiącu. Jednakże na pełen i ostateczny rezultat należy poczekać do 2 – 3 miesięcy ze względu na procesy przebudowy skóry.

Jednorazowe wykonanie radiofrekwencji mikroigłowej zapewnia poprawę napięcia skóry i jędrności. Mimo tego warto wykonać 2- 3 serie w celu uzyskania satysfakcjonującego efektu.

Radiofrekwencję mikroigłową można wykonywać również w porze letniej. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na bardzo długi czas rekonwalescencji, a także dla tych, którzy chcą uzyskać efekt już po pierwszej kuracji.

 

Sprawdź naszą ofertę na Radiofrekwencję mikroigłową

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password