Góra

Osocze bogatopłytkowe efekty – jakie są efekty po wampirzym liftingu?

Osocze bogatopłytkowe efekty – jakie są efekty po wampirzym liftingu?

Osocze bogatopłytkowe – czym jest ?

Osocze bogatopłytkowe znane również pod nazwą wampirzy lifting. Jest to preparat, który uzyskuje się z własnej krwi – mówi się wówczas o materiale autologicznym. Taki preparat nie wywołuje reakcji alergicznych, immunologicznych.

Osocze bogatopłytkowe jest wstrzykiwane w skórę i dzięki obecności dużej ilości płytek krwi, a tym samym czynników wzrostu stymuluje komórki, tkanki do procesów regeneracyjnych i przebudowy. Pobudzane są fibroblasty w wyniku czego dochodzi do produkcji nowych włókien białkowych: kolagenu oraz elastyny. Efektem tego jest zagęszczenie i wzrost napięcia skóry. Wpływa również na proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych wobec tego procesu skóra jest lepiej ukrwiona i odżywiona.

Dla kogo jest osocze bogatopłytkowe ?

Stosowanie kuracji z osoczem bogatopłytkowym jest dla każdego – bez względu na wiek, jak i typ skóry. Osocze bogatopłytkowe doskonale sprawdzi się u osób, które borykają się z alergiami na różne składniki zawarte w preparatach kosmetycznych. Ze względu na to, że jest to preparat autologiczny.

Osocze bogatopłytkowe efekty

Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego to bezpieczna i bardzo skuteczna kuracja. Efektów, których możemy się spodziewać po przeprowadzanej procedurze to między innymi:

  • poprawa napięcia i gęstości skóry
  • spłycenie zmarszczek
  • poprawa kolorytu skóry
  • niwelowanie worków i cienie pod oczami
  • odmłodzenie, nawilżenie, ujędrnienie skóry twarzy
  • wygładzanie blizn
  • poprawa napięcia skóry w obrębie powiek – uniesienie powiek, niwelowanie kurzych łapek
  • zmniejszenie widoczności rozstępów

Pierwsze efekty można zauważyć już kilka dni po przeprowadzonej kuracji szczególnie u osób młodszych. Pełny efekt uzyskuje się po około 2 – 3 miesiącach. Jednak, aby uzyskać satysfakcjonujące i dłużej utrzymujące się rezultaty zalecane jest wykonanie 3 – 4 serii. Trzeba podkreślić, że czas utrzymywania się efektów zależy od kilka czynników – predyspozycje indywidualne, stan skóry, odpowiednia pielęgnacja oraz dieta.

Podsumowując jest to metoda, która staje się coraz bardziej popularna i chętnie wykorzystywana przez klientki. Osocze bogatopłytkowe charakteryzuje się wielokierunkowym działanie. Wykorzystywane jest nie tylko w medycynie estetycznej ale również w ortopedii, chirurgii, stomatologii, czy leczeniu przewlekłych ran.

Sprawdź naszą ofertę na osocze bogatopłytkowe

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password