Góra

Osocze bogatopłytkowe wskazania – jakie są wskazania do procedury?

Osocze bogatopłytkowe wskazania

Osocze bogatopłytkowe jest najmodniejszą i najbezpieczniejszą metodą w medycynie estetycznej. Procedura z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu zatrzymania procesów regeneracyjnych, skutkujących znaczącą poprawą stanu i wyglądu naszej skóry. Dotyczy to szczególnie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ponieważ na tych obszarach skóra jest bardzo delikatna i wymaga szczególnego traktowania. Ze względu na to, że często zapominamy o pielęgnacji szyi i dekoltu, osocze bogatopłytkowe bardzo dobrze pomoże szybko i efektywnie przywrócić kondycję skory w danych okolicach.

W procesie starzenia się skóry dość szybko pojawiają się zmarszczki, skóra traci napięcie, staje się wiotka i pozbawiona elastyczności. Z wiekiem pojawiają się przebarwienia, brakuje naturalnego blasku. Można jednak zahamować postępowanie tych zmian, a nawet cofnąć, dzięki autologicznemu osoczu.

Lifting z wykorzystaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego na twarzy, dekolcie i szyi polega na podaniu osocza bezpośrednio pod skórę za pomocą strzykawki i cieniutkiej igły. Czynniki wzrostu, zawarte w osoczu bogatopłytkowym, stymulują produkcję fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Biorą udział w regeneracji tkanek, przyspieszając procesy gojenia się skóry, a także indukują tworzenie nowych, zdrowych naczyń krwionośnych. Po procedurze nasza skóra ulega poprawie – jest wyraźnie odmłodzona i gładsza.

Procedura z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest skierowana dla osób, które cenią produkty naturalne. Osocze jest naturalnym materiałem, pochodzącym z własnej krwi klienta. Ta metoda znalazła dobre zastosowanie w medycynie estetycznej do odmładzania skóry.

Osocze bogatopłytkowe wskazania:

 • odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłonie
   
 • poprawa kondycji skóry
   
 • wyrównanie kolorytu skóry
   
 • odżywienie i nawilżenie skóry
   
 • poprawa elastyczności i napięcia skóry
   
 • redukcja płytkich zmarszczek
   
 • poprawa kondycji włosów

Efekt procesów regeneracyjnych dokonuje się stopniowo i dochodzi do odmłodzenie w obszarach wstrzykiwanych osocze bogatopłytkowe. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym stymulują powstawanie nowego kolagenu, elastyny i naczyń krwionośnych, a także nowych komórek naskórka. Wystarczy wykonać całą serię aby efekt był długotrwały i cieszyć się swoją młodą skórą. 

Sprawdź naszą ofertę na osocze bogatopłytkowe

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password