Góra

Osocze bogatopłytkowe na twarz – pierwsze efekty

Osocze bogatopłytkowe na twarz – po jakim czasie zauważysz pierwsze efekty?

Osocze bogatopłytkowe dla każdego

Procesy regeneracyjne i przebudowy w skórze zachodzą przez cały okres życia. Jednakże wraz z wiekiem aktynowość oraz prędkość tych procesów słabnie, dlatego też potrzebują one bodźców stymulacyjnych. Związku z tym w medycynie estetycznej wykorzystuje się coraz częściej osocze bogatopłytkowe. Korzystanie z osocza bogatopłytkowego jest polecane każdej osobie, w każdym wieku. Młode osoby wykorzystują osocze boagtopłytkowe jako działanie profilaktyczne – opóźniające proces starzenia się skóry natomiast osoby w starszym wieku stosują osocze w celu liftingu i odmłodzenia skóry twarzy. 

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego na twarz

Stosowanie osocza bogatopłytkowego jest działaniem inwazyjnym, bezpiecznym, który polega na wykonywaniu nakłócić skóry w celu wprowadzenia specjalnie przygotowanego preparatu pochodzącego z własnej krwi. Osocze znane jest również pod nazwą „wampirzy lifting”. 

Osocze bogatopłytkowe pozyskiwanie jest z naszej krwi, co powoduje, że nie dochodzi do żadnych reakcji alergicznych i immunologicznych. Takie osocze zawiera cenne czynniki wzrostu, które uwalniane są przez płytki krwi (trombocyty), powodując stymulacje komórek macierzystych, a także fibroblastów w celu produkcji nowych włókien kolagenowych. Ponadto dochodzi do powstawania nowych naczyń krwionośnych. 

Głównym celem wykorzystania osocza bogatopłykowego jest poprawa jędrności, gęstości i napięcia skóry twarzy. Ma ona również działanie nawilżające, dotleniające i odżywiające skórę. Dodatkowo wygładza zmarszczki w obrębie okolic: ust, nosa, czoła, oczu (niwelowanie kurzych łapek), czy policzków, redukuje również cienie pod oczami. Kondycja skóry ulega polepszeniu, a koloryt twarzy zostaje ujednolicony. Reasumując działanie osocza powoduje odmłodzenie i wygładzenie skóry. 

Osocze bogatopłytkowe na twarz – efekty

Pierwsze efekty można zauważyć już po około 2 tygodnia. Na pełen efekt należy zaczekać do 2-3 miesięcy od jego wykonania. Jednakże warto wykonać osocze bogatopłykowe w 2-4 seriach w odstępach miesięcznych. Ilość wizyt uzależniona jest od kondycji skóry i zawsze dobiera jest indywidulanie.

Uzyskiwane efekty za pomocą osocza bogatopłytkowego są bardziej naturalne co sprawia, że wiele kobiet korzysta z niego coraz częściej niż z botoksu.

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password