Góra

Osocze bogatopłytkowe na szyję – zastosowanie osocza na szyję

Osocze bogatopłytkowe na szyję – zastosowanie osocza na szyję

Osocze bogatopłytkowe na szyję

Procedura osoczem bogatopłytkowym polega na podaniu podskórnie wybranych elementów krwi, która została ówcześnie pobrana od pacjenta. Przede wszystkim jest to bezpieczna terapia, mająca na celu silne stymulowanie komórek, dając spektakularne efekty uelastycznienia i ujędrnienia skóry. Dzieję się to dzięki uwalnianiu z płytek krwi, czynników wzrostu zawartych w tychże płytkach, które pobudzają syntezę kolagenu, a także inicjują procesy regeneracyjne. Dochodzi do odbudowy uszkodzonych tkanek, a wszelkie procesy gojenia zostają przyspieszone. Również komórki macierzyste, osteoblasty, fibroblasty, komórki śródbłonka i naskórka są uaktywnione pod wpływem wspomnianych czynników wzrostu. 

Regeneracja skóry, redukcja zmarszczek i ich spłycenie sprawiło, że stosowane osocze bogatopłytkowe stało się bardzo popularną terapią. Efekty, które można zaobserwować praktycznie od razu po zakończeniu kuracji, a także brak szkodliwego wpływu na zdrowie na pewno przyczyniły się do wzrostu wykorzystywania wampirzego liftingu. 

Wskazaniami do zastosowania osocza bogatopłytkowego jest również chęć pozbycia się bądź spłycenia zmarszczek w okolicach szyi. Niezwykle spektakularne efekty uzyskiwane przy jej pomocy są szczególnie uwielbiane przez klientki. Rewitalizacja skóry i poprawa jej wyglądu są szczególnie zachwycające. Następuje również regeneracja włókien kolagenowych, poprawa ukrwienia skóry oraz jej wygładzenie, co jeszcze bardziej przyczynia się do znakomitego efektu i zadowolenia. 

Na czym polega procedura 

Proces polega na pobraniu próbki krwi od pacjenta, którą następnie poddaje się wirowaniu. Dzięki temu procesowi następuje oddzielenie elementów morfotycznych krwi. Uzyskiwane jest właśnie osocze bogatopłytkowe, zawierające większą ilość płytek krwi, a także wyższe stężenie płytkopochodnych czynników wzrostu. Uzyskany eliksir jest wprowadzany w skórę i tkankę podskórną twarzy, szyi bądź dekoltu za pomocą cienkiej igiełki. 

Efekty po zastosowaniu osocza bogatopłytkowego

Poddając się terapii przy użyciu osocza bogatopłytkowego, można spodziewać się wygładzenia zmarszczek i fałdek, a blizny potrądzikowe staną się wyraźnie płytsze i mniej widoczne. Następuje również poprawa elastyczności skóry i jej zagęszczenie, co doprowadza do pożądanego napięcia i ujędrnienia skóry. Po terapii obszar ulega rewitalizacji, a spektakularne efekty szczególnie widoczne i łatwe do zaobserwowania występują w okolicy oczu i szyi.

 

Sprawdź naszą ofertę osocza bogatopłytkowego 

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password