Góra

Osocze bogatopłytkowe na dekolt – jak działa wampirzy lifting na dekolt?

Osocze bogatopłytkowe na dekolt – jak działa wampirzy lifting na dekolt?

Osocze bogatopłytkowe w zastosowaniu na dekolt

Procedura z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu zatrzymania procesów regeneracyjnych, skutkujących znaczącą poprawą stanu i wyglądu skóry. Dotyczy to szczególnie skóry na szyi i dekolcie, ponieważ w tych regionach jest bardzo delikatna i wymaga szczególnego traktowania. Ze względu na to, że często zapominamy o pielęgnacji szyi i dekoltu, osocze bogatopłytkowe bardzo dobrze pomoże szybko i efektywnie przywrócić kondycję skory w danych okolicach.

W procesie starzenia się skóry na tych wyjątkowych obszarach dość szybko pojawiają się zmarszczki, skóra traci napięcie stając się wiotka i pozbawiona elastyczności. Również występują przebarwienia, brakuje naturalnego blasku. Można jednak zahamować postępowanie tych zmian, a nawet cofnąć to, dzięki autologicznego osocza bogatopłytkowego.

Lifting z wykorzystaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego na twarzy, dekolcie i szyi polega na podaniu osocza bezpośrednio pod skórę za pomocą cieniutkiej igły. Czynniki wzrostu, zawarte w osoczu bogatopłytkowym, stymulują produkcję fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Biorą udział w regeneracji tkanek, przyspieszając procesy gojenia się skóry, a także indukują tworzenie nowych, zdrowych naczyń krwionośnych. Po procedurze stan skóry ulega poprawie – jest wyraźnie odmłodzona i gładsza.

Procedura z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest skierowana dla osób, które cenią produkty naturalne. Osocze jest naturalnym materiałem, pochodzącym z własnej krwi klienta. Ta metoda znalazła dobre zastosowanie w medycynie estetycznej do odmładzania skóry.

Efektywność osocza:

  • odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłonie
  • poprawa kondycji skóry
  • wyrównanie kolorytu skóry
  • odżywienie i nawilżenie skóry
  • poprawa elastyczności i napięcia skóry
  • redukcja płytkich zmarszczek
  • poprawa kondycji włosów

Przebieg procedury

Procedura polega na pobraniu od klienta niewielkiej ilości krwi do probówki i jej odwirowaniu. W taki sposób uzyskamy osocze,które następnie podaje się pod skórę. Komórki macierzyste zachowują się inteligentnie i rozpoznają środowisko wymagające odbudowy.

Czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym stymulują powstawanie nowego kolagenu, elastyny i naczyń krwionośnych, a także nowych komórek naskórka. Efekt procesów regeneracyjnych dokonuje się stopniowo i dochodzi do odmłodzenie w obszarach wstrzykiwanych osocze bogatopłytkowe.

 

Sprawdź naszą ofertę na osocze bogatopłytkowe

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password