Góra

Osocze bogatopłytkowe i Hifu 3D – skuteczne połączenie

Osocze bogatopłytkowe i Hifu 3D – skuteczne połączenie

Najlepszym sposobem na uzyskanie satysfakcjonującego liftingu, poprawy owalu twarzy jest połączenie ze sobą dwóch technologii tzn. HIFU 3D oraz osocza bogatopłytkowego. 

Osocze bogatopłytkowe i Hifu 3D

Warto łączyć ze sobą obie procedury ze względu na to, że po wykonaniu osocza bogatopłytkowego uzyskuje się naturalny efekt poprawy ogólnej kondycji skóry wraz z jej odżywaniem i dotlenowaniem, wygładzeniem oraz z poprawą jędrności skóry. Jeśli chcemy uzyskać jeszcze większy efekt liftingu powinno się osocze bogatopłytkowe łączyć z innymi działaniami medycyny estetycznej. Technologia, która znakomicie sprawdzi się to HIFU 3D, który w wyniku działania termicznego jeszcze silnej stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i zapoczątkowuje proces regeneracyjny skóry. 

Technologia HIFU 3D jego znaczenie ?

Technologia HIFU 3D stanowi bezpieczny i bezinwazyjny lifting. Powoduje on wytworzenie wysokiej temperatury, około 60 – 70 stopni Celsjusza na odpowiednich poziomach skóry. Skoncentrowana wiązką ultradźwiękowa i wysokie ciepło sprawiają, że włókna kolagenowe w skórze ulegają zagęszczeniu oraz skręceniu – stopniowo skóra przebudowuje się. Stymulowane są również fibroblasty w wyniku czego powstają nowe włókna kolagenowe oraz elastyny. Efektem tych działań jest uzyskanie poprawy napięcia skóry, spłycenia zmarszczek,  poprawy elastyczności, jędrności oraz gęstości skóry w konsekwencji, czego uzyskujemy głęboki efekt liftingu, odmłodzenia skóry. 

Czym jest osocze bogatopłytkowe ? Jego działanie ?

Z kolei zastosowanie osocza bogatopłytkowego jest inwazyjnym działaniem nazywany przez wiele osób „wampirzym liftingiem”. Nazwa ta pochodzi od wykorzystania osocza bogatopłytkowego, które zawiera duże stężenie trombocytów uzyskiwane z własnej krwi. Trombocyty (płytki krwi) stanowią bardzo ważny składnik osocza, ponieważ uwalniają one czynniki wzrostu, które są niezbędne do stymulacji fibroblastów w celu produkcji nowego kolagenu i elastyny, jak i stymulacji komórek, tkanek w skórze do procesów regeneracyjnych. 

Procesy przebudowy w naszej skórze zachodzą przez cały czas jednakże trzeba zaznaczyć, że wraz z wiekiem szybkość tych procesów ulega spadkowi i dlatego potrzeba bodźca stymulującego.

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password