Góra

Hifu 3D lifting bez skalpela – czym jest Hifu 3D?

Hifu 3D lifting bez skalpela 

 

Skrót od Hifu oznacza – od angielskiego wyrażenia high intensity focused ultrasound, czyli skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu.

 

Czym jest Hifu 3D?

Hifu 3D jest innowacyjną metodą stosowaną w leczeniu nowotworów. Z jej zalet również korzysta miedzy innymi medycyna estetyczna, stosując ją jako bezinwazyjny lifting twarzy. Hifu wykorzystuje  skupioną wiązkę fal akustycznych o dużej częstotliwości. W efekcie otrzymujemy ujędrniona skórę bez konieczności mechanicznej ingerencji w jej strukturę.

 

Hifu 3D lifting bez skalpela

Lifting twarzy nie ingerując w nią mechanicznie jest możliwy dzięki właściwością fal dźwiękowych. Hifu 3D polega na użyciu skoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej na odpowiedniej głębokości tkanki. Dzięki falom dźwiękowym komórki zostają wprowadzone w ruch, miejscowo zaczyna podwyższać się temperatura i dochodzi do kontrolowanych poparzeń w tkankach skóry właściwej. Powodują one mikro uszkodzenia komórek i skrócenie włókien kolagenowych. Uszkodzenia te są niezbędne żeby pobudzić w skórze naturalne procesy regeneracyjne. Nawiązując do tego, że ta metoda jest bezinwazyjna, powierzchnia skóry nie zostaje w żaden sposób naruszona.

Efekty po Hifu 3D

Pierwsze efekty zaczynają być widoczne po upłynięciu około 24-48 godzin, ale na ostateczne rezultaty trzeba poczekać do około miesiąca czy dwóch, ponieważ tyle czasu trwa proces regeneracji i odbudowy kolagenu. Dzięki temu, że Hifu pobudza elastyny i kolageny, zwiększa się napięcie skóry, jest ona wygładzona, zagęszczona i odmłodzona. Zaraz po wykonaniu Hifu możemy wrócić do codziennych czynności ponieważ nie trzeba poświęcać czasu na dodatkową rekonwalescencję gdyż nie jest ona potrzebna, przebiega dyskretnie pod powierzchnią skóry. Jest to bezbolesna i bezinwazyjna metoda przywracania sobie młodego i zdrowego wyglądu.

 

 

Sprawdź naszą ofertę Hifu 3D

– jakie są przeciwwskazania do wykonania Hifu 3D?
– jakie są wskazania do wykonania Hifu 3D?

– Jak należy przygotować się przed wykonaniem Hifu 3D?

– Jak przebiega Hifu 3D i jakie są odczucia?

– Czy są jakieś skutki uboczne po Hifu 3D?

 

Różnica pomiędzy hifu a hifu 3D

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password