Góra

Kriolipoliza z lipolizą ultradźwiękową – na czym polega takie połączenie

Kriolipoliza z lipolizą ultradźwiękową – na czym polega takie połączenie

 

Kriolipoliza to nowoczesna, nieinwazyjna metoda, podczas której niska temperatura jest wykorzystywana do apoptozy (śmierci) komórek tkanki tłuszczowej (adipocytów). Komórki tkanki tłuszczowej są szczególnie wrażliwe na działanie zimna, w porównaniu z innymi komórkami naszego organizmu. Dzięki temu możliwe jest usunięcie adipocytów bez uszkodzenia otaczających je tkanek. Kriolipoliza jest obecnie jedną z najpopularniejszych niechirurgicznych, nieinwazyjnych metod redukcji tkanki tłuszczowej.

Aby wyszczuplanie było jak najbardziej efektywne, bardzo często kriolipolizę łączy się z lipolizą ultradźwiękową.

 

Czym jest lipoliza ultradźwiękowa?

Lipoliza ultradźwiękowa dzięki zastosowaniu głowicy emitującej fale ultradźwiękowe umożliwia miejscowe rozbijanie komórek tłuszczowych na brzuchu, ramionach, biodrach, pośladkach, udach oraz innych obszarów ciała. Fale ultradźwiękowe niszczą błony komórek tłuszczowych, prowadząc do rozpadu komórek tłuszczowych. Poprzez to działanie dochodzi do usuwania lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Działanie fal ultradźwiękowych jest na tyle precyzyjne, że nie działają one na otaczające tkanki. Lipoliza jest bardzo dobrą alternatywą dla liposukcji, czyli chirurgicznego odsysania tłuszczu. Ze względu na to lipoliza najlepiej sprawdza się przy miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej, która może być wykonywana na obszar bioder, brzuch, ud, ramion, kolan.

Jest metodą nieinwazyjną oraz bezbolesną, nie wymagającą rekonwalescencji, skóra pozostaje nienaruszona.

 

Dlaczego warto łączyć kriolipolizę i lipolizę ultradźwiękową ?

Lipoliza ultradźwiękowa zastosowana na tkankę tłuszczową po zamrożeniu znacznie przyśpiesza rozpad komórek tłuszczowych. Pod wpływem fali ultradźwiękowej zamrożone komórki tłuszczowe ulegają sprawnemu procesowi eliminacji z brzucha, czy to innego obszaru ciała poddanego kriolipolizie. Zauważalna będzie także poprawa elastyczności, sprężystości oraz jędrności  skóry. Przyspieszony metabolizm i przemiana materii pomoże również likwidować oznaki cellulitu

Przed kriolipolizą jak i również przed lipolizą ultradźwiękową należy pić od 1,5 do 2 litrów wody dziennie. Dostarczanie dużej ilości płynów należy rozpocząć dwa dni przed zabiegiem, a kontynuować przez 5 kolejnych dni, gdyż zapewnia lepsze oczyszczanie organizmu.

Reasumując połączenie kriolipoliza z lipolizą ultradźwiękową umożliwia uzyskanie silniejszego efektu. Obie procedury świetnie sprawdzą się na takie obszary jak: brzuch, uda, plecy, ramiona czy też kolana. Po przez kriolipolizę i lipolizę ultradźwiękową dochodzi do szybszej eliminacji komórek tłuszczowych z organizmu.

 

Sprawdź naszą ofertę Kriolipolizy

 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password