Góra

Kriolipoliza – skuteczna na wyszczuplenie brzucha

Kriolipoliza – skuteczna na wyszczuplenie brzucha

 

Brzuch stanowi partię naszego ciała, na której gromadzi się sporo zbędnego tłuszczu i niestety bardzo trudno się go pozbyć. Bardzo często na obszar brzucha, gdzie gromadzi się tkanka tłuszczowa mówi się popularnie – „oponka”. Coraz częściej dotyka ona osoby o szczupłej budowie ciała.

Mimo wykonywania regularnych ćwiczeń i przestrzegania zdrowej, niskokalorycznej diety, wciąż pojawia się problem z lokalnym pozbyciem się nagromadzonych komórek tłuszczowych na brzuchu.

Dlatego też jednym z działań w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, jest wykorzystywanie ujemnej temperatury uzyskanej dzięki kriolipolizie. Jest to nieinwazyjna metoda pozwalająca na zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej.

Czy można pozbyć się szybko tkanki tłuszczowej z brzucha?

Oczywiście, że tak. W takim przypadku polecanym działaniem jest kriolipoliza skuteczna na wyszczuplenie brzucha. Procedura ta jest absolutnie bezinwazyjna i bezpieczna. Ze względu na to kriolipoliza może być stosowana na różne partie ciała (uda, plecy, ramiona, kolana) – idealnie sprawdza się również na brzuchu. Polega on na miejscowym, kontrolowanym schłodzeniu tkanki tłuszczowej do nawet – 10 stopnia Celsjusza. Wyłącznie komórki tłuszczowe zostają poddawane działaniu zimnem, bez oddziaływania na otaczające je tkanki. Kriolipoliza wykorzystuje schłodzanie komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu. Wymrożone komórki tłuszczowe przechodzą w stan apoptozy wówczas uśmiercona komórka tłuszczowa zostaje wydalona z organizmu. Dzieje się to poprzez naturalne procesy metaboliczne, po przez działanie układu limfatycznego. Czas owego procesu wynosi około 4 – 8  tygodnie.

Przede wszystkim należy pamiętać, że w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha często mamy do czynienia nie tylko z nadmiarem fałdu tłuszczowego, ale także z obwisłą skórą. Dlatego też warto wykonać zabiegi, które wpłyną na poprawę jędrności, elastyczności i napięcia skóry. Jednym z takich zabiegów, które pozwolą na uzyskanie powyższych efektów są to fale radiowe.

W celu uzyskania znacznych efektów redukcji tkanki tłuszczowej warto wykonać kriolipolizę w kilku seriach, które dobiera się indywidulanie. Najczęściej wykonuje się między 2, a 3 kriolipolizy na dany obszar.

Oczywiście już jednorazowe wykonanie pozwala na uzyskanie efektów. Jeden taka procedura kriolipolizy wykonana na obszar brzucha pozwala na zaobserwowanie pierwszych rezultatów.

Reasumując kriolipoliza redukuje warstwę tłuszczu w obszarze poddanym o 25-45%. Tę wartość można inaczej wyrazić w zmniejszeniu obwodu ciała do 5 a nawet 8 cm po jednym zabiegu.

 

Sprawdź naszą ofertę Kriolipolizy

 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password