Góra

Kriolipoliza na uda – czy kriolipoliza na uda jest skuteczna?

Kriolipoliza na uda – czy kriolipoliza na uda jest skuteczna?

 

Kriolipoliza na uda

Bardzo często kobiety decydują się na kriolipolizę na uda ze względu na to, że zbilansowana dieta jak i aktywność fizyczna okazują się niewystarczające w walce z tkanką tłuszczową. W wyniku kriolipolizy dochodzi to trwałego usunięcia komórek tłuszczowych.

Czym jest kriolipoliza na uda?

Kriolipoliza wykonana na obszar ud doprowadza do niszczenia komórek tłuszczowych po przez zastosowanie niskiej temperatury do nawet – 10 stopni Celsjusza. Ze względu na kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanki tłuszczowej przyczynia się to do reakcji zapalnej w obrębie komórek tłuszczowych, dzięki czemu dochodzi do redukcji nadmiaru tłuszczu na obszarze ud. Zniszczone komórki tłuszczowe zostają usunięte w wyniku naturalnych procesów metabolicznych po przez działanie układu limfatycznego.

Podczas procedury kriolipolizy – zamrażanie tłuszczu odbywa się po “zassaniu” fałdu skórnego przez głowicę urządzenia. Jednocześnie dochodzi więc do działania mechanicznego. W konsekwencji zassania wytwarzane jest podciśnienie, które usprawnia układ limfatyczny, co pozwala na usuwanie uszkodzonych komórek tłuszczowych, ale także toksyny i nadmiar płynów.

 

Efekty kriolipolizy na uda

Już po 2 – 3 tygodniach od wykonanej kriolipolizy możemy zaobserwować redukcję tkanki tłuszczowej w obrębie ud. Natomiast na ostateczny efekt należy poczekać około 2 do 3 miesięcy.

Kriolipoliza w widoczny sposób zmniejsza obwód ciała oraz pozbywa się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Wynikiem wykonanej kriolipolizy jest redukcja tkanki tłuszczowej w obszarze poddanym o 25-45%. Tę wartość można inaczej wyrazić w zmniejszeniu obwodu ciała do 5 a nawet 8 cm po jednym zabiegu.

Oprócz wykonywania kriolipolizy na uda – sprawdzi się ona świetnie na inne obszary takie jak:

  • bryczesy,
  • brzuch,
  • plecy,
  • ramiona,
  • podbródek.

Czy zabieg boli? Co mogę odczuwać podczas krioterapii?

Zabieg kriolipolizy jest bezbolesny i bezinwazyjny. W ciągu pierwszych kilku minut zabiegu możliwe jest odczuwanie silnego chłodu i napięcia skóry w wyniku zassania (vacuum) skóry. Uczucia te mijają, kiedy organizm się do nich przyzwyczai, czyli po kilku minutach.

 

Kriolipoliza | La source |

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password