Góra

Kriolipoliza i fale radiowe – jakie rezultaty otrzymasz?

Kriolipoliza i fale radiowe – jakie rezultaty otrzymasz?

 

Procedura kriolipolizy, na czym polega ?

Kriolipoliza jest bezpiecznym, nieinwazyjnym specjalnym urządzeniem do walki z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Wykonywana jest we wszystkich obszarach gdzie gromadzi się niechciany tłuszczyk tzn. w obrębie brzucha, boczków, pelikany, plecy, po zewnętrznej i wewnętrznej stronie ud. Kriolipoliza działa na zasadzanie zassania i ochładzania tkanki tłuszczowej do nawet – 10 stopni Celsjusza. W wyniku czego dochodzi do obumarcia komórek tłuszczowych. Ulegają one rozpadowi  na glicerol i kwasy tłuszczowe, które zostają w sposób naturalny zmetabolizowane podczas procesów zachodzących w organizmie. W efekcie uzyskujemy redukcję warstwy tkanki tłuszczowej od 25% do 45%. 

Fale radiowe sposób ich działania ?

Fale radiowe są nieinwazyjną metodą powodującą termolifting. Oznacza to, że docierają one w głąb skóry w celu wytworzenia wysokiego ciepła między 40, a 45 stopni Celsjusza. Taka wysoka temperatura sprawa, że włókna kolagenowe ulegają „skurczeniu” tzn. stają się bardziej napięte i elastyczne. Dochodzi również do stymulacji fibroblastów, co przyczynia się do powstania nowych włókien kolagenowych. Działanie fal radowych powoduje, że skóra staje się bardziej gęstsza, jędrniejsza oraz poprawia się jej napięcie. 

Dlaczego kriolipoliza i fale radiowe są skutecznym połączeniem?

Stosowanie obu procedur razem daje bardzo dobry efekt końcowy w walce z tkanką tłuszczową oraz z wiotką skórą. Kriolipoliza oddziałuje bezpośrednio na komórki tłuszczowe powodując ich trwałą likwidację. Natomiast zastosowanie fal radiowych po kriolipolizie wpływa na poprawę jędrności i gęstości skóry. 

Dwie niezawodne procedury pozwalające na uzyskanie satysfakcjonujących efektów tzn. redukcję tkanki tłuszczowej wraz z poprawią napięcia skóry. 

Częstotliwość wykonywania obu procedur?

W pierwszej kolejności wykonuje się kriolipolizę na wybrany obszar ciała. Po dwóch tygodniach na obszarze poddanym kriolipolizie przeprowadza się fale radiowe. Zalecane jest wykonanie 4 fal radiowych w odstępie dwu tygodniowym.    

 

Sprawdź naszą ofertę obu tych procedur 

Kriolipoliza

Fale radiowe

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password