Góra

Kriolipoliza na podbródek – czy kriolipoliza na podbródek jest skuteczna?

Kriolipoliza na podbródek 

Podwójny podbródek stanowi problem, z którym boryka się wiele osób. Do przyczyn powstawania podwójnego podbródka można zaliczyć: uwarunkowanie genetyczne, otyłość, czy zmiany hormonalne. Inną przyczyną powstawania podwójnego podbródka jest garbienie się. 

Kriolipoliza na podbródek 

Do likwidacji podwójnego podbródka wykorzystuje się kriolipolizę. Polega ona na schłodzeniu tkanki tłuszczowej do ujemnej temperatury w okolicy podbródka. Urządzenie do kriolipolizy zostało wyposażone w system monitorowania i kontrolowania chłodzenia. Takie działanie powoduje, że  uszkodzenie dotyczy tylko tkanki tłuszczowej bez oddziaływania na inne otaczające tkanki. Podczas kriolipolizy wykorzystuje się specjalny, mały aplikator dopasowany do kształtu podbródka. W wyniku zamrożenia komórek tłuszczowych dochodzi do ich obumierania i zostają poprzez naturalne procesy metaboliczne usunięte z organizmu. 

Dlaczego kriolipoliza jest polecana na podbródek?

Ze względu na to, iż jest to procedura, która nie wyłącza z codziennego funkcjonowania, a do tego jest bardzo skuteczna, bezinwazyjna oraz bezpieczna. 

Ile jest wymaganych serii? Po jakim czasie są widoczne efekty?

Ilość sesji zależna jest od ilości tkanki tłuszczowej. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym razie natomiast najlepsze efekty osiągane są po 2-3 seriach.

Jak długo efekty są widoczne?

Efekty są stałe. Jeśli stosuje się dietę tzn. zdrowe odżywianie i nie dochodzi do zmian w masie ciała, wówczas komórki tłuszczowe nie ulegają namnażaniu w obszarze poddanym kriolipolizie.

Czy kriolipoliza może powodować stymulację skóry?

Stosowanie chłodzenia tkanek jest bardzo popularnym rozwiązaniem w celu pobudzenia skóry do produkcji kolagenu, co sprawia, że skóra jest bardziej ujędrniona, sprężysta i elastyczna. Zostaje również pobudzony metabolizm komórkowy skóry, w wyniku czego staje się ona lepiej odżywiona i ukrwiona.

Sprawdź naszą ofertę Kriolipolizy

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password