Góra

Kriolipoliza obszar pod pachami – zastosowanie kriolipolizy na obszar pod pachami

Kriolipoliza obszar pod pachami – zastosowanie kriolipolizy na obszar pod pachami

Kriolipoliza na obszar pod pachami

Kriolipoliza to nowoczesna i skuteczna metoda w walce z nadmiarem uporczywej tkanki tłuszczowej w tylnej części pleców, w okolicy pachy. Jest procedurą nieinwazyjną i bezbolesną wykorzystywaną przez wiele gabinetów medycyny estetycznej w Poznaniu.

W naszym gabinecie posiadamy profesjonalne urządzenie do kriolipolizy –  CRYO 360 stopni, które charakteryzuje się posiadaniem głowicy 360 stopni. Wskutek takiej głowicy obszar poddany kriolipolizie ulega zamrożeniu w całość tzn. z każdej strony z boków, jak i z góry – a nie tak jak w przypadku pozostałych maszyn na rynku, gdzie zamrażanie tkanki tłuszczowej odbywa się tylko z bocznych części.

Jak działa kriolipoliza ?

Wykonanie kriolipolizy na obszar pod pachami, rozpoczyna się od zaznaczenia obszaru, a następnie nałożenia membrany pokrytej specjalnym żelem, który zabezpiecza skórę przed odmrożeniem. W dalszej kolejności przykłada się głowice – ich wielkości i rodzaj dostosowywany jest przez naszych specjalistów zawsze indywidualnie w zależności od występującego problemu i ilości tkanki tłuszczowej. Po czym głowica zasysa skórę wraz z fałdem tłuszczowym i rozpoczyna się proces chłodzenia do temperatury nawet – 10 stopni Celsjusza. Wrażliwe na ujemną temperaturę komórki tłuszczowe ulegają uszkodzeniu (przechodzą w stan apoptozy – inaczej mówiąc w stan naturalnej śmierci). Wówczas rozpoczynają się procesy eliminacji komórek tłuszczowych na drodze naturalnych, fizjologicznych przemian zachodzących w naszym organizmie.

Efekty po kriolipolizie 

Czas trwania procesów metabolicznych w organizmie wynosi około 2 – 3 miesiące. Dlatego też na pełen efekt należy zaczekać. W rezultacie tych działań dochodzi do likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej z obszaru pod pachami poddanego kriolipolizie. Uzyskuje się redukcję nawet 25%-45% warstwy tłuszczu w obszarze podanym kriolipolizie.

Podsumowując urządzenie do kriolipolizy – CRYO 360 stopni jest bardzo dobrą i skuteczną alternatywą dla liposukcji. Nie wymaga okresu rekonwalescencji wskutek czego po wykonanej kuracji na obszarze pod pachami można wrócić do codziennych aktywności. Ważną zaletą kriolipolizy jest fakt, że aby uzyskać efekt wystarczy tylko jedna kuracja.

 

Sprawdź naszą ofertę Kriolipolizy 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password