Góra

Kriolipoliza na kolana – czy kriolipoliza na kolana jet skuteczna?

Kriolipoliza na kolana – czy kriolipoliza na kolana jet skuteczna? 

Nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie kolan to dość częsta przypadłość dotycząca kobiet, ale i również spotykana u coraz większej grupy mężczyzn. Pojawienie się na obszarze kolan tkanki tłuszczowej często jest wynikiem niewłaściwej diety czy braku aktywności fizycznej.  Wśród innych czynników, które przyczyniają się do gromadzenia tkanki tłuszczowej są: predyspozycje genetyczne, choroby współistniejące lub zmiany hormonalne. 

Skutecznym rozwiązaniem na wymodelowanie i wysmuklenie kolan jest kriolipoliza. To procedura, która w trwały sposób poprzez zastosowanie ujemnej temperatury niszczy komórki tłuszczowe, które następnie są metabolizowane i usuwane z organizmu na drodze naturalnych przemian fizjologicznych. 

Kriolipoliza – wykonanie na obszar kolan

Kriolipoliza charakteryzuje się wysoką skutecznością, przy jednoczesnym braku bólu i okresu rekonwalescencji. Jest to metoda nieinwazyjna, która oddziałuje tylko i wyłącznie na komórki tłuszczowe bez ingerencji w inne tkanki, komórki, naczynia. Kriolipoliza na kolana jest doskonałą alternatywą dla procedur chirurgicznych. 

Cała procedura kriolipolizy jest przeprowadzana przez specjalistów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty oraz szkolenia.

Przebieg kuracji kriolipolizy na kolana:

  1. Konsultacja ze specjalistą, wykluczenie przeciwwskazań. 
  2. Pomiar tkanki tłuszczowej na obszarze kolan. 
  3. Nałożenie przez specjalisty specjalnej membrany, która zapobiega odmrożeniom i zapewnia prawidłowe działanie temperatury na komórki tłuszczowe. 
  4. Następnie przykładana jest głowica, która zasysa skórę wraz z tkanką tłuszczową. 
  5. Rozpoczyna się proces schładzania. Czas trwania chodzenia wynosi 45 minut w temperaturze – 8 stopni Celsjusza. 
  6. W takcie przebiegu procedury odczuwane jest lekkie zimno na obszarze kolan, gdzie zostały przyłożone aplikatory chłodzące.
  7. Po zakończonym procesie schładzania, rozpoczyna się proces ogrzewania tkanek do temperatury zbliżonej temperaturze organizmu przez okres 5 minut. 
  8. Po ściągnięciu głowic skóra jest zaczerwieniona. Specjalista rozmasowuje obszar kolana i wykonuje kawitację ultradźwiękową w celu przyspieszenia eliminacji komórek tłuszczowych z organizmu. 

Kriolipoliza na inne obszary ciała

Kriolipolizę wykonuje się nie tylko na obszarze kolan. Procedura ta może być stosowana do usunięcia tkanki tłuszczowej również w innych partiach ciała takich jakich: wewnętrzna i zewnętrzna strona ud, brzuch, boczki, motylki, pelikany. 

Nasi specjaliści zapraszają na bezpłatną konsultację, podczas, której przedstawiają dokładną procedurę kriolipolizy i odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. 

Sprawdź naszą ofertę na kriolipolizę >

Dowiedz się więcej na temat kriolipolizy >

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password