Góra

Kriolipoliza modelowanie ciała – usuwanie tkanki tłuszczowej zimnem

Kriolipoliza modelowanie ciała – usuwanie tkanki tłuszczowej zimnem

Kriolipoliza to innowacyjna technologia, która wykorzystywana jest do nieinwazyjnego i bezbolesnej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą ujemnej temperatury. Kriolipoliza powoduje trwałe niszczenie komórek tłuszczowych,a uzyskiwane rezultaty mogą utrzymywać się bardzo długo. Kriolipoliza jest doskonałą alternatywą dla liposukcji. Działanie maszyny opiera się na punktowym i kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych, a następnie ich rozpadzie pod wpływem niskiej temperatury. Można powiedzieć, że kriolipoliza została uznana za jedną z najbardziej skutecznych i bezinwazyjnych procedur do trwałej eliminacji komórek tłuszczowych. 

Jak działa kriolipoliza ?

Procedura opierająca się na chłodzeniu tkanki tłuszczowej w celu spowodowania ich rozpadu, czyli lipoliza. Wskutek działania ujemnej temperatury na komórki tłuszczowe lipidy, które się w nich znajdują, zostają uwolnione i są transportowane przez układ limfatyczny. Kriolipoliza oddziałuje tylko i wyłącznie na komórki tłuszczowe, inne tkanki takie jak skóra, czy mięśnie i nerwy pozostają nienaruszone. Efektem procedury kriolipolizy jest redukcja tkanki tłuszczowej. 

Przebieg procedury – kriolipoliza modelowanie ciała

Specjalna głowica zostaje przyłożona na obszar, który wcześniej przykryty specjalną, ochraniającą membraną. Następnie urządzenie zasysa tkankę i rozpoczyna się proces jej chłodzenia. Aby doprowadzić do trwałego niszczenia komórek tłuszczowych niezbędne jest uzyskanie temperatury od – 6 do – 10 stopni C przez okres około godziny. 

W wyniku działania niskiej temperatury dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych, które nastepnie są stopniowe usuwane przez krew i lifmę, a następnie wydalane z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne.  

Efekty po kriolipolzie

Kriolipolza przyczynia się do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej. Przy zachowaniu zdrowego stylu życia – diety i aktywności fizycznej, otrzymane efekty są trwałe. Warto zaznaczyć, że już po pierwszej kuracji obserwuje się znaczną różnicę w ilości tkanki tłuszczowej. Dzięki kriolipolizie można zredukować tkankę tłuszczową o 25 – 40 %. Pierwsze rezultaty widoczne są już po miesiącu, a na ostateczny efekt należy poczekać do 3 miesięcy. 

Sprawdź naszą ofertę na kriolipolizę > 

Zapoznaj się z przeciwwskazaniami do kriolipolizy > 

Wszystko o kriolipolizie > 

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password