Góra

HIFU 3D wskazania – wskazania do wykonania HIFU 3D

HIFU 3D wskazania – wskazania do wykonania HIFU 3D

HIFU 3D – jego możliwości

Urządzenie do HIFU 3D posiada głowice, które działają na różnej głębokości w zależności od wybranego obszaru, stanu skóry oraz występującego problemu. Wyróżnia się głowice do twarzy o głębokości działania: 1,5 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, a także do ciała: 6,0 mm, 8,0 mm, 10 mm, 13 mm oraz 16 mm. Tak obszerny wachlarz głębokości działania skoncentrowanej wiązki fali ultradźwiękowej pozwala na walkę z prawie każdym pojawiającym się problemem.

W przypadku liftingu twarzy używa się głowic o głębokościach od 1,5 mm do 4,5 mm, zaś do  liftingu ciała od 6,0 mm do 10 mm, a w przypadku walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej od 13 mm do 16 mm.

Podczas jednego przyłożenia głowicy do obszaru poddanego HIFU 3D można wykonać jednocześnie aż 11 linii, co zapewnia precyzyjność i dokładność wykonywanej procedury. Wszelkie parametry dostosowuje się zawsze indywidualnie w zależności od okolicy, która jest poddawana kuracji HIFU 3D.

Jak działa HIFU 3D ?

Skupiona wiązka fali ultradźwiękowej dociera do skóry właściwej prowadzące do uszkodzenia jej – i rozpoczynają się procesy przebudowy w wyniku, których dochodzi do zagęszczenia tkanki włóknistej (składającej się z kolagenu) –  skóra staje się wówczas gładsza, jędrniejsza i napięta. Poza tym stymulowane są fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Dochodzi również do oddziaływania na warstwę powięzi, co daje efekt liftingu i uniesienia skóry.

Wskazania do technologii HIFU 3D

Wskazaniami do przeprowadzania Hifu będzie działanie liftingujące, modelujące twarz i ciało oraz likwidacja tkanki tłuszczowej. Najczęstszymi obszarami na których wykonuje się technologię HIFU to między innymi: skóra twarzy, szyi, podbródek, ramiona, brzuch, uda oraz pośladki.

HIFU 3D wskazania do jego wykonania:

  • występowanie zmarszczek w okolicy oczu, ust, nosa oraz na czole,
  • zniwelowanie pierwszych oznak starzenia się skóry,
  • poprawę owalu twarzy,
  • likwidację tzn.chomików,
  • podniesienie opadającej powieki,
  • widoczna – wiotka skóra po ciąży, czy utracie kilogramów,
  • modelowanie sylwetki,
  • likwidacja tkanki tłuszczowej.

Sprawdź naszą ofertę HIFU 3D

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password