Góra

Hifu 3D na wyszczuplenie – Jak działa Hifu 3D na wyszczuplenie ciała?

Hifu 3D na wyszczuplenie – Jak działa Hifu 3D na wyszczuplenie ciała?

 

Hifu 3D o działaniu modelującym na ciało

Technologia Hifu 3D jest bezinwazyjnym, skutecznym działaniem. W medycynie estetycznej wykorzystuje się Hifu do redukcji tkanki tłuszczowej, a także jako działanie anti – aging, czyli poprawę napięcia skóry, zmniejszenia widoczność zmarszczek. 

Głowice emitują skoncentrowaną wiązkę fali ultradźwiękowej, która dociera na daną głębokość. W zależności od występującego problemu dobiera się indywidulanie odpowiednią głębokość działania fali ultradźwiękowej. Głębokości: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm są stosowane w przypadku pobudzenia skóry, zmuszenia jej do przebudowy, produkcji kolagenu w efekcie czego uzyskujemy lifting twarzy lub ciała. Natomiast głębokości: 8mm, 10mm, 13mm oraz 16mm są zarezerwowane w celu redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Ich głębokość dobierana jest indywidulanie w zależności od ilość występującej tkanki tłuszczowej. 

Jak działania Hifu 3D na wyszczuplenie ciała? Jak oddziałuje na redukcje tkanki tłuszczowej?

Wiązka ultradźwiękowa o wysokiej energii skupia się na tkance tłuszczowej. Prowadzą do wytworzenia wysokiej temperatury 50 – 60 stopni Celsjusza. Tak wysoka temperatura powoduje, że dochodzi do niszczenia komórek tłuszczowych poprzez ich rozpad. Następnie zostają one zmetabolizowane i usunięte przez procesy zachodzące w naszym organizmie. 

Technologię Hifu 3D w celu trwałej redukcji tkanki tłuszczowej stosuje się na różne partie ciała gdzie występuje zbędny tłuszczyk m. in. brzuchu, pośladkach, boczkach, ramionach, czy udach. 

Uzyskiwane efekty po zastosowaniu Hifu 3D

Po około 4 tygodniach zauważalne są pierwsze efekty w postaci zmniejszania obwodu ciała. Jednakże na pełen efekt wyszczuplenia należy zaczekać do 2 – 3 miesięcy ze względu na przebiegający stopniowy proces eliminacji komórek tłuszczowych z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne. 

Rekomenduje się zastosowanie 2 – 3 serii w celu zwiększenia efektywności kuracji. Z zachowaniem  minimum miesięcznego odstępu. 

Reasumując Hifu 3D to technologia dla osób, które mają trudności z pozbyciem się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Efekty uzyskane po przeprowadzeniu Hifu 3D to między innymi: zmniejszenie obwodu ciała, pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej z problematycznych obszarów ciała, uzyskanie wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. 

Sprawdź naszą ofertę na Hifu 3D

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password