Góra

Hifu 3D na biust – Hifu 3D w zastosowaniu jako lifting biustu

Hifu 3D na biust – Hifu 3D w zastosowaniu jako lifting biustu

NA CZYM POLEGA HIFU 

Technologia HIFU wykorzystuje fale akustyczne o wysokiej częstotliwości, które docierają na różne głębokości tkanek. Dzięki wytworzonej fali akustycznej zapoczątkowujemy dwa procesy w tkankach – termiczny i mechaniczny. Efekt termiczny polega na zwiększaniu ruchu komórek w tkance przez co wzrasta temperatura w danym obszarze. Powstające mikrouszkodzenia dają początek intensywnej odbudowie i regeneracji tkanki w wybranym miejscu. Fale ultradźwiękowe docierają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu naskórek nie zostaje naruszony. Proces mechaniczny powoduje wytworzenie pęcherzyków gazu wewnątrz komórki, prowadząc do zwiększenia ciśnienia, a w konsekwencji do zniszczenia jej struktury. Odpowiedzią na te zaburzenia jest zwiększona produkcja włókien kolagenowych oraz elastyny. 

HIFU wpływa również na powierzchniowy system mięśniowo – powięziowy SMAS, który odgrywa znaczącą rolę w utrzymaniu jędrności i elastyczności skóry.

HIFU 3D NA BIUST

Precyzyjne ogniskowanie fali ultradźwiękowej powstającej podczas trwania procesu na danym obszarze jest istotą HIFU. Metoda ta może być również użyta na okolice biustu. Wykorzystanie fal akustycznych to brak konieczności poddawania się operacji, a jednocześnie efekt w głębokich warstwach skóry. W skutek pobudzenia tkanek do przebudowy następuje widoczne zmniejszenie wiotkości skóry i poprawa jej elastyczności. Można zaobserwować poprawę napięcia i uniesienie biustu, co jest efektem pożądanym.

EFEKTY

Pierwsze efekty można zaobserwować od razu po zabiegu, jednak na ostateczne rezultaty należy poczekać około 2-3 miesiące, ze względu na trwający proces regeneracji i odbudowy kolagenu. Przez kilka godzin po zabiegu mogą pojawić się delikatne zaczerwienienia na skórze. W zależności od indywidualnych uwarunkowań efekty mogą utrzymywać się nawet do 24 miesięcy.  Jeszcze bardziej zadowalające efekty można uzyskać wówczas gdy, metodę HIFU połączy się z masażem endermologicznym z technologią VelaShape 3. 

Przy użyciu HIFU powierzchnia skóry pozostaje nienaruszona, dlatego też, nie jest potrzebny okres rekonwalescencji. Jako, że jest to metoda nieinwazyjna, jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które unikają ingerencji chirurgicznej. HIFU w szczególności dedykowane jest dla klientów, którzy chcą ujędrnić i zmniejszyć wiotkość swojej skóry.

 

SPrawdź naszą ofertę na Hifu 3D

Category:

Odbierz 30,00 zł zniżki na pierwszy zabieg HIFU3D lub kriolipolizę oraz 50% zniżki na pierwszy zabieg endermologii
Subskrypcja do newslettera (menu boczne hamburger Sidearea)


Reset Password